York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Boston Yurt Dışı Eğitim

Boston Yurt Dışı Eğitim

Boston Yurt Dışı Eğitim

Boston: Bünyesinde barındırdığı Üniversite ve Master programlarıyla dünyanın önde gelen şehirlerindendir Boston. Harvard University Cambridge, Harvard Business School Boston, School of the Museum of Fine Arts Boston,  New England College, Boston University gibi birçok saymadığımız okulları da bünyesinde barındırır. Boston’da eğitiminiz süresince sizlere çalışma imkanları da sunulmuş. Boston’da üniversite veya master eğitiminiz için TOEFL’ dan minimum 85 civarı bir puan almalısınız. Eğitiminiz iç...

Boston: Bünyesinde barındırdığı Üniversite ve Master programlarıyla dünyanın önde gelen şehirlerindendir Boston. Harvard University Cambridge, Harvard Business School Boston, School of the Museum of Fine Arts Boston,  New England College, Boston University gibi birçok saymadığımız okulları da bünyesinde barındırır. Boston’da eğitiminiz süresince sizlere çalışma imkanları da sunulmuş. Boston’da üniversite veya master eğitiminiz için TOEFL’ dan minimum 85 civarı bir puan almalısınız. Eğitiminiz için ise yıllık en az $7000-$12000 arasında gidip gelen fiyatları bulunur. Boston tam bir öğrenci şehridir ve herkes için herşeyin olduğu bir yerdir. Yurt Dışı Üniversite ve Master seçenekleriniz arasında Boston size eşsiz olanaklar sunacaktır. Yeter ki isteyin! York Education partnerliğinde Boston’ın ileri seviye eğitiminin farkını sizler de yakalayın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar