Lütfen bekleyiniz...

Yurtdışında Tatil İngilizce Yurtdışı Dil Eğitimi
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Yurtdışında Tatil İngilizce Yurtdışı Dil Eğitimi

Yurtdışında Tatil İngilizce Yurtdışı Dil Eğitimi

Tatil dönemi geliyor, tatillerini yurtdışı dil eğitimi ile değerlendirmek isteyen katılımcılar dünyanın her yerinden yurtdışı dil eğitimi alabiliyorlar. Malta, ABD, Kanada, İrlanda, İsviçre ve Almanya, yaz dönemlerine yönelik ya da tatil dönemlerine yönelik geliştirdiği tatilde İngilizce yurtdışı dil eğitimi programlarıyla, yurtdışında tatil içerikli İngilizce dil eğitimi programları yukarıda sıraladığımız ülkenin herhangi bir tanesinde, herhangi bir bölgesinde ve de en az 2 hafta, 5 ya da 6 aya kadar uzanabilen tatilde İngilizce yurtdışı dil eğitimi alabilir ve aynı zamanda yurtdışında tatil esnasında yurtdışı dil eğitimi programlarının sağladığı ayrıcalıklardan da faydalanabiliyorlar.

Yurtdışında tatil ile birlikte sağlanan tatil esnasında yurtdışı dil eğitimi programları biraz daha farklı disiplinlere bağlı bir yurtdışı eğitim deneyimi sağlıyor. Halihazırda, elinde tatil vizesi olan katılımcılar, aynı zamanda yurtdışında tatil ve İngilizce yurtdışı dil eğitimi alabiliyorlar. Tam olarak şu şekilde; haftada 15 saati geçmeyecek şekilde düzenlenen yurtdışı dil eğitimi programlarına bazı ülkelerde 9 aya kadar devam etirilen yaz tatili esnasında yurtdışı dil eğitimi programlarına katılabilirler. Bu konuda en kapsamlı içerikleri sunan York Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, geniş yelpazesiyle sizlere yardımcı olacak.

Yurtdışında Yaz Tatili ve Diğer Tatil İçerikli İngilizce Yurtdışı Dil Eğitimi

Tatilde İngilizce kurslarımız İngilizce dil bilginizi geliştirmek ve size gelecekte profesyonel ve akademik hayatınızda seçenekler sunmak için tasarlanmıştır. Dersleri almanızın yanı sıra gittiğiniz yerleri gezmek ve keşfetmek için de yeterli vaktiniz olacaktır.

Tatilde İngilizce ve yurtdışında tatil esnasında düzenlenen dil eğitimi programları, yarı-yoğun bir kurs programıdır ve farklı seviyelerden oluşan sınıflar ile Elementary olarak adlandırılan İngilizce  seviyesinden Advanced ismiyle bilinen seviyeye kadar tüm seviyelere uygundur. Bu tarz yurtdışında tatil amaçlı gerçekleştirilen  dil okullarının ortak ve odak noktası dilin dört ana unsurudur: Okuma, yazma, dinleme ve konuşma. Ayrıca tüm okullarımızda eğitiminizi en iyi şekilde geçirmeniz için değişik ve geniş çaplı aktivite programları da sunuluyor. Eğer daha yoğun bir İngilizce programı isterseniz, diğer sayfalarımızdan Yoğun İngilizce Kurslarını değerlendirerek yurtdışı eğitim programlarına göz atabilirsiniz. Bu tarz yarı-yoğun bir İngilizce programına katılmak istiyorsanız, 2 haftadan bir yıla kadar süren kurslardan birini seçerek alacağınız kursun süresini belirlemek istiyorsanız,

Yeni bir kültürü keşfederken İngilizce bilginizi de geliştirmek istiyorsanız,

Özel olarak oluşturulmuş ve Kaplan tarafından geliştirilmiş eğitim materyallerinden faydalanmak istiyorsanız,

Akredite edilen dil okullarının sağladığı sertifikalardan faydalanıp ayrıca yurtdışında tatil ayrıcalıklarından faydalanmak istiyorsanız, bu program tam size uygun olarak tasarlandı. Listelerimizde de görebileceğiniz üzre; yurtdışında tatil ile İngilizce dil eğitimini harmanlayan programlar yarım gün İngilizce dil eğitimi, kalan saatlerde de ülkeyi gezme odaklı gerçekleştirilir. Elbette, yurtdışında tatil ile İngilizce dil eğitiminin başlıca ülkelerinden bir tanesi İngiltere oldu. İngiltere’nin en popüler şehri olan Londra’da açılan İngiltere gezisi formatlı İngilizce yaz okulu programları, katılımcıların tatil ile dil eğitimlerini üstlenebilecek bir çeşit format geliştirmişler.

Londra’nın hem merkezinde hem de Greenwich gibi biraz dışında kalan bölgelerinde üniversite kalitesinde ve akademi kalitesinde yaz okulu bulabilirsiniz. Uzman akademisyenlere, ayrıca uzman gezi rehberleri ve bilir kişi katıldığında da daha faydalı bir gezi ve eğitim programı sunuluyor.  Londra, popülerliği nedeniyle seçeceğiniz yaz okulu programları çerçevesinde sık sık belirtilse de, sık sık İngiltere’de gezi programlı yaz okullarında Bournemouth, Bristol, Bath gibi kültürel şehirleri de ziyaret edebilecekler. Elbette ki Londra’dan daha küçük ve daha sakin bir yerde eğitim almak isterseniz Brighton, Bournemouth, Oxford, Cambridge gibi şehirlerinde de bolca kaliteli dil okulu bulunmaktadır. Brighton ve Bournemouth sahil kenarında, daha çok tatil beldesi denebilecek yerlerdendir. Doğa ve özellikle sörf gibi deniz sporları yapmaktan hoşlananlar için Brighton ve Bournemouth en uygun yerlerdir.

Kanada’da Yurtdışı Tatil ve Dil Okulu

İrlanda, İngiltere, ABD gibi ülkelerin yanısıra, eğitim içeriklerimizde her fırsatta övdüğümüz ülke, Kanada da yurtdışında tatil ve yurtdışı tatil ile harmanlanan dil eğitimi programlarını yürütüyor. Vancouver ve Toronto’da gerçekleştirilen bu programlarla, çeşitli geziler ve aktivitelerle beraber, ayrıca okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı sunar. Bunların arasında; Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda, haftada yaklaşık 20 saatlik çalışmalar ile interaktif olarak gerçekleştirilir.

İngiltere’de Yurtdışı Tatil ve Dil Okulları

Sahil coğrafyası ile Brighton ve en çok uluslar arası ziyaretçi çeken Londra’sı ile İngiltere’de de yurtdışı tatil ve İngilizce dil okulu programlarına kayıt olma şansınız da var. Lakin, İngiltere son dönemlerde yurtdışı tatil amaçlayan insanlara verilecek vizelerde farklı kararlar da aldığını biliyoruz. Özellikle bunun gibi yurtdışı tatil esnasında dil okulu programlarına kayıt olma gibi bir düşünceniz varsa, vize süreniz ve almanız gereken saatlik İngilizce dil dersleri de aşağı çekilecektir.

 

Eklenme Tarihi: 2018-05-24 15:20:12