Lütfen bekleyiniz...

Yurtdışı Dil Okulu 2018 Fiyatları ve İndirimli Dil Okulları
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Yurtdışı Dil Okulu 2018 Fiyatları ve İndirimli Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulu 2018 Fiyatları ve İndirimli Dil Okulları

Yurtdışı dil okulu güncel fiyatları, mevcut haliyle indirimli olarak uygulanıyor. Dil okulları, şu sıralar Amerika dil okulları fiyatları ve Kanada dil okulu fiyatları olarak 2 farklı kategoride incelenirken katılımcıların çoğunun akademik sınav hazırlığında oldukları ya da profesyonel amaçlarla yurtdışı dil okulu programlarına katılım sağladıkları görülüyor.  İlk olarak en çok tercih edilen Amerikada sertifika dil okulu fiyatları ile ilgili detaylara, ardından Kanada’ya ve ardından da İngiltere dil okulu fiyatları konusunda incelemeler yapacağız.

2018 Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları ve İndirimli Dil Okulları

Kısa süreli ve uzun süreli olmak üzere çok sayıda farklı seçenek de bulunuyor. Amerika’da veya avrupa’nın çeşitli ülkelerinde yurtdışı dil okulu olarak katılabileceğiniz eğitimler diğer  detaylar hakkında York’tan detaylı bilgi sahibi olmadan önce birkaç sertifika programı sağlayan dil okulu fiyatları ve indirimleri hakkında bilgilendirmek gerekiyor.

Yurtdışında dil okulu konusunda yüksek segmentte eğitim paketleri içeren Stafford House, bünyesinde çeşitli alanlarda, özellikle business management alanında sertifika programlarını da içerir. Özellikle yeni mezunların tercih ettiği Stafford House dil okulu fiyatları, marketing alanı dahil girişimcilik, hukuk gibi sektörlere de yönelik sertifika desteği verirken bu dil okulu fiyatları yaklaşık 1200 dolar olarak yansıyor. İndirimli olmayan fiyatı ise 1600 USD olarak listelendi.

İndirimli Dil Okulu Fiyatları Neye Göre Şekillendi? Hangi Programlarda İndirim Fiyatları Uygulanıyor?

Özellikle Amerika’da sertifika programları ve dil okulu fiyatları,  kariyerinde yükselmek ya da mezun olduğu alanın dışarısında farklı deneyimler kazanmak isteyeneri göz önünde bulundurularak listelendi. Yurtdışı eğitim program fiyatları ve indirimleri, lise mezunları olan kişiler ya da üniversite mezunları için oluşturuldu ve bu kişilerin kendilerini geliştirmek ve seçtiği alanda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için pazarlamadan halkla ilişkilere, finans, işletme ve biyolojinin yanısıra bilgisayar mühendisliğine kadar pekçok alternatif sertifika programı sağlanacağını hatırlatalım. Profesyonel amaçlı kullanan bir yurtdışı eğitim programı olması nedeniyle, adaylardan ya da katılımcılardan mutlaka belirli bir seviye İngilizce dil bilgisi istenir. Lakin eğer İngilizceniz yeterli düzeyde değilse, programdan önce aynı eğitim kurumunun dil kursuna katılarak İngilizce seviyelerini belirli düzeye getirdikten sonra kolaylıkla bu programlara katılabilirsiniz. Daha önceden ILETS ya da TOEFL sınavına girmiş öğrenciler ise geçerli belgelerini göstererek dil okulu session’larına katılmadan doğrudan programlara başvurabilirler.

İngiltere’de Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar? İndirimli İngiltere Dil Okulu Var Mı?

İngiltere dil okulu fiyatları da şu günlerde indirimli haliyle karşınızda. Pound cinsiyle değerlendirilen İngiltere dil okulları, özellikle Kings Education okul grubunun sağladığı Bournemouth dil okulu fiyatları an itibariyle indirimde. Spesiifk olarak değerlendirecek olursak; 1120 pound olarak geçen yurtdışı dil okulu fiyatları, an itibariyle 896 pound olarak listelenmiş.

Yurtdışı dil okulu fiyatları incelenirken, ülkelerin başkenti hemde en kozmopolit şehirleri göz önünde bulundurularak seçim yapabilirsiniz. Örneğin İngiltere dil okulları söz konusu ise; Londra, dil okulu programları fiyatları açısından direkt olarak yansıma gösteriyor. Elbette Londra’da da indirimli dil okulları bulmak mümkün; Kaplan’ın 20 saatlik İngilizce dil eğitimi programlarını sağlayan yurtdışı dil okulu fiyatları yaklaşık 975 pound olarak listelendi. Üstelik; 1300 pound’tan bu fiyata düşüş var. Bunların yanı sıra bir çok üniversite ve koleje de ev sahipliği yapan Oxford ve Cambridge, sahil şeridinde yer alan şehirlerden Bournemouth, Brighton, Eastbourne ve Exeter, bir diğer taraftan gezi programları ile eğitim almayı isteyen kişiler de  Liverpool, Manchester ve diğer popüler şehirlerden Canterbury ve Bristol her yıl öğrenci çeken yurtdışı dil okulu fiyatları da dönem itibariyle indirimli olarak karşımızda. Dolayısıyla yurtdışı dil okulu fiyatları ile ilgili arayışınız söz konusu ise, ağırlıklı olarak eğitim üssü olarak kabul edilen dil okulu programları fiyatları da indirimli olarak Brighton ön plana çıkar. İlk olarak Londra, Bournemouth, Manchester gibi bölgeler de nitelikli dil okulu programlarıyla ön planda olmasına rağmen bu bölgelerde yaşam masraflarını da göz önünde bulundurmanız gerekebilir.

Yurtdışında Dil Okulu için Vize Fiyatları Ne Kadar?

Ne kadar süreli bir yurtdışı eğitim programına katılım sağlayacağınızla ilgili bir detay. Bazı ülkeler, 12 hafta, bazı ülkeler 4  aydan az eğitimler için turist vizesini kabul edebiliyor. Dolayısıyla eğer 4 aydan ya da 12 haftadan az yurtdışı eğitim alacaksanız; turistik vize fiyatları ile ilgili araştırma yapmanız gerekecek. Bir diğer taraftan da, Amerika gibi 12 haftadan az eğitimlere turistik vize isteyen ülkelerde 12 haftadan yukarı bir süreli eğitim alacaksanız, öğrenci vizesi fiyatları ile ilgili inceleme yapmanızda fayda olacaktır. Vize alımı detayları,  dil eğitimi sürecinde dikkat edilmesi gereken süreçlerin en önünde geliyor. Pekçok öğrenci, yurtdışında eğitim için vize alırken  yanlış yönlendirmeler sebebiyle hayallerini gerçekleştirememektedir. Vize prosedürü ülkeden ülkeye göre değişiklik gösterir.Her şeye karşın sorunsuz bir vize aşaması için yapılması gereken şey danışmanlarınızın tavsiyelerini dikkate almak ve istenen evrakları eksiksiz bir şekekilde hazırlamaktır. Danışmanınız vize formlarınızı eksiksiz bir şekilde doldurarak evraklarınızı kontrol eder ve sizin isteğiniz doğrultusunda, danışmanlarımız vize dosyasını hazırlar. Gerekli randevular alındıktan sonra örnek vize mülakatı ile sizi vize görüşmesine hazırlar.

 

 

 

Eklenme Tarihi: 2018-06-19 12:21:43

2018-06-19 09:36:57