Lütfen bekleyiniz...

Yaz Döneminde Kanada’da Gerçekleşen Birbirinden Keyifli Festivaller
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Yaz Döneminde Kanada’da Gerçekleşen Birbirinden Keyifli Festivaller

Yaz Döneminde Kanada’da Gerçekleşen Birbirinden Keyifli Festivaller

Yaz Döneminde Kanada’da Gerçekleşen Birbirinden Keyifli Festivaller

Dil eğitimi almayı ya da akademik eğitiminizi Kanada’da tamamlamayı mı düşünüyorsunuz? Ya da bir türlü yurt dışına gidecek motivasyonu bulamıyor musunuz? Yaz aylarında Kanada’da gerçekleşen birbirinden keyifli festivaller, sizi motive etmeye hazır! Dil eğitiminiz sırasında katılacağınız eğlenceli festivaller, Kanada’nın kaliteli eğitim sistemi ile birleşince eşsiz bir deneyimin kapılarını aralıyor. Biz de sizi daha fazla motive etmek ve bir an evvel Kanada’ya gitmek için hazırlanmanız adına yaz döneminde Kanada’da gerçekleşen birbirinden keyifli festivalleri derledik!

Vancouver Işık Kutlaması

Kanada’nın en ünlü festivallerinden olan Vancouver Işık Kutlaması görsel şöleni ve eğlenceli yarışmaları ile katılımcılara şahane anlar yaşatıyor. Temmuz ayının sonunda başlayıp yaklaşık 10 gün süren festivalde havai fişek gösterileri ile ışıltılı geceler sizleri bekliyor. Her sene ortalama 1.5 milyon katılımcı ile 1990 yılından bu yana Kanada’yı birbirinden farklı renkle boyayan Vancouver Işık Kutlaması’na mutlaka katılmalısınız.

Kanada Ulusal Sergisi

1879’dan bu yana, ilk zamanlarda tarım ve teknolojiyi desteklemek adına başlayan Kanada Ulusal sergisi, ülkenin en büyük ve en önemli fuarı olarak geçiyor. The Ex olarak uluslararası arenada da kendine yer bulan etkinlik, Toroto Sergi Alanı’nda her yıl ortalama 1 buçuk milyon katılımcıyı ağırlıyor. Ağustos ayında başlayıp Eylül’e kadar devam eden Kanada Ulusal Sergisi, tüm dünya gözünde de en kritik ve değerli festivaller arasında yerini almaktadır. Özellikle akademik düzeydeki öğrencilerin Kanada’da bulunduğu yaz sürecinde mutlaka Kanada Ulusal Sergisi’ne katılmasını öneriyoruz.

Quebec Yaz Festivali

Kanada’da bulunduğunuz bir yaz müzik, dans ve eğlenceyi sonuna kadar yaşamak isterseniz Quebec Yaz Festivali sizleri bekliyor. 1968 yılından bu yana her Temmuz’da gerçekleşen festival, katılımcılarının sınırsız eğlenmesi için büyük çaba gösteriyor. Ortalama 1 milyon kişilik katılımcı sayısıyla da ne kadar başarılı olduğunu görmek mümkün.

Montreal Caz Festivali

Haziran ve Temmuz aylarında Kanada’daysanız mutlaka katılmanız gereken festivallerden biri de Montreal Caz Festivali. Dünyanın her yerinden birbirinden değerli sanatçıları ağırlayan etkinlik, ücretsiz sokak sahnelerinin yanında ücretli sahne gösterileri ile de göz dolduruyor. Son yıllarda Türkiye’den de sanatçıların katılım sağladığı Montreal Caz Festivali mutlaka görülmeye değer!

Taş-Kağıt-Makas Dünya Şampiyonası

Kanada’da eğitim almaya gittiğinizde ülkenizi de gururlandırmak istemez misiniz? O zaman Taş-Kağıt-Makas Dünya Şampiyonası sizleri bekliyor! Eğlence, yarışma ve mücadelenin bir arada olduğu dünyanın en basit oyunlarından birinin turnuvasına katılabilir, şampiyon olabilir ve keyifli anları hafızanıza kazıyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Eklenme Tarihi: 2019-04-08 09:55:32