Lütfen bekleyiniz...

Tüm Dünyanın Hayran Olduğu Kanadalı Ünlü İsimler
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Tüm Dünyanın Hayran Olduğu Kanadalı Ünlü İsimler

Tüm Dünyanın Hayran Olduğu Kanadalı Ünlü İsimler

Tüm Dünyanın Hayran Olduğu Kanadalı Ünlü İsimler

Kanada eğitim ve eğlence konusunda kendini kanıtladığı gibi tüm dünyaya gönderdiği ünlü isimleri ile de ön plana çıkıyor. Sinema ve müzik sektörüne sunduğu isimler ile tüm dünyanın hayran olduğu Kanadalı ünlü isimler York aracılığı ile sizlerle!

Jim Carrey

Uzun bir dönem komedi filmlerinin başrol oyuncusu Jim Carrey. 1962 doğumlu 57 yaşındaki oyuncu, Kanada Newmarket doğumlu. Hollywood’un birbirinden kaliteli komedi filmlerindeki başarılı oyunculuğu ile dünyaya mal olan Carrey’in Liar Liar, Truman Show filmlerini mutlaka izlemelisiniz. Eternal Sunshine’ı da unutmamak gerek…

Ryan Gosling

Sinema dünyasının en çekici erkeklerinden biri olarak beğeni toplayan Ryan Gosling de Kanada doğumlu ünlü isimlerden. 39 yaşındaki Gosling, ilk tanınmaya başladığı Notebook filminde rol almasını yönetmenin kendisini tipsiz bulmasına borçlu. Yine de sonrasındaki filmleri ile de sinemanın en iyi oyuncuları arasında yer almasına engel olmamış bu karar.

Cobie Smulders

How I Met Your Mother ile hayatımızda büyük bir yer kaplamaya başlayan dizinin Robin’i Cobie Smulder Vancouver doğumlu. Dizi boyunca da Kanadalı olması alay konusu olan oyuncu güzelliği ve sevimliliği ile tüm dünyanın gözünü boyamaya devam ediyor. Hollandalı bir baba ve İngiliz bir annenin çocuğu olarak Kanada’da doğduğunu da belirtmiş olalım.

Drake

Dünya rap dünyasında adeta bir anda parlayan Drake, gençlerin en çok dinlediği, kısa müzik hayatını ödüllerle dolduran Kanadalı şarkıcı. Kanadalı eğitimci bir annenin oğlu olarak dünyaya gelen Drake, 2016 yılında Hotline Bling şarkısı patlama yaşasa da aslında 200’lerin başından bu yana müzik dünyasının en sevilen rapçileri arasında yer alıyor.

Justin Bieber

Kanadalı en ünlü şarkıcılardan biri de özellikle genç kızların sevgilisi Justin Bieber. Çok küçük yaşlarda müzik sektörüne adım attı ve yine çok kısa sürede büyük bir hayran kitlesi kazandı. Yaşadığı aşklar ve yaptığı şarkılarla hiçbir şekilde gündemden düşmedi Kanadalı Justin Bieber.

Leonard Cohen

Kanadalı yazar, şair, söz yazarı, müzisyen, efsane isim Leonard Cohen! Bir döneme damgasını vuran şarkıları ile romantizmi dibine kadar yaşatan, aynı zamanda romanları da olan sanat dolu bir hayat… Maalesef 2016 yılında Kanadalı Cohen’i kaybettik.

Celine Dion

Tüm dünyanın tanıdığı en önemli seslerden biri olmasının yanında iş kadınlığı ile de ön planda olan Celine Dion da Kanadalı ünlüler arasında. İlk başta Fransızca konuşulan ülkelerde çocuk yıldız haline gelen Celine Dion, daha sonra tüm dünyanın tanıdığı şarkıcılar arasına gireceğinden habersizdi.

Avril Lavigne

Dünyanın en çok konuştuğu, hızlı çıkış yapan ve asi giyim tarzıyla farkını ortaya koyan Avril Lavigne de Kanadalı. Hatta son dönemlerde kendisinin öldüğü, yerine dublörünün aynı kişi olarak müzik dünyasında yer aldığı söylenmektedir. Doğru mu yalan mı bilinmez ama bir döneme damgasını vuran Complicated şarkısı hala dillerde.

 

 

Eklenme Tarihi: 2019-04-12 21:22:55

2019-04-12 18:25:14