Lütfen bekleyiniz...

Tatilde İngilizce Öğrenme: Yetişkinler İçin Yeni Eğitim Programları
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Tatilde İngilizce Öğrenme: Yetişkinler İçin Yeni Eğitim Programları

Tatilde İngilizce Öğrenme: Yetişkinler İçin Yeni Eğitim Programları

Tatilde İngilizce programları, yurt dışı dil okulları içerisinde yeni bir kategori olarak öne çıkıyor. York Education Solutions’taki dil okulları, müfredatına tatilde İngilizce programlarını da ekledi. Yani, çocuklar ve anneleri hem İngilizce dil eğitimi alabilecek hem de yurtdışı eğitim için katılım sağladıkları ülkenin keyifini çıkaracaklar. Malta, İrlanda, Kanada, Amerika, hem yetişkinler hem de üniversite çağındaki genç yetişkinler için yurtdışı tatili ile İngilizce eğitimi veren dil okulu programlarına sahip. Şimdi de teker teker yurtdışı tatili ile İngilizce eğitimi sağlayan dil okulları programına detaylı bakacağız.

Yurtdışı Tatili ile İngilizce Dil Eğitimi Nasıl Bir Tatil ve Eğitim Oranı Sağlıyor?

Örneklendirmek gerekirse; Malta’daki Sliema yurtdışı dil okulu programı katılımcılara hem tatil deneyimi hem de İngilizce eğitim veriyor. Bu dil okulu programı çerçevesinde Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, İş İletişim Becerileri İngilizce Kursu, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, IELTS Sınavına Hazırlık, Cambridge FCE Sınavına Hazırlık, Cambridge CAE Sınavına Hazırlık ve Birebir İngilizce çalışmaları yer alır. Dersler seçilen alana bağlı olarak haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile düzenlenen derslere de katılım sağlayabilirsiniz.  Sliema yurtdışı tatili ile İngilizce dil eğitimini harmanlayan dil okulu programı, Malta’nın merkezi bir bölgesinde gerçekleştiriliyor. Bu yurtdışı tatil ve eğitim programının fiyatı 160 eurodan başlıyor. Elbette bu fiyat, haftalık olarak belirtilen bir fiyat.

Kanada’da Yurtdışı Tatili ve İngilizce Dil Eğitimi Programları Hangi Bölgelerde ve Fiyatları Nedir?

Kanada’nın en çok tercih gören dil okulları, Kanada’da tatil ve yurtdışı eğitim programlarını uyguluyor. En popüler okullardan bir tanesi olarak adının geçtiği ELS dil okulu programları, Kanada’da tatil ve İngilizce dil okulu eğitimi verir. Kanada'ya gelen öğrenciler dünyadaki en güzel ve doğal ortamlardan birine tanık olurlar. Kanada farklı coğrafyaların ülkesidir. British Columbia'nin yeşil kıyıları, Alberta'nin Rocky Dağları, ovalara bakan geniş gökyüzü, St. Lawrence ve Great Lakes (Büyük Göller)'teki “akça ağaç şekeri ülkesi” ve Atlantik'in muhteşem sahilleri ve engebeli tepeleri ile Kanada'nın dış mekanlarında görmeye değer çok fazla şey vardır.

Son derece büyük bir ülke olan Kanada, yabancı dil eğitimi için fırsatlarla doludur. Vancouver'dan New Brunswick'e kadar, dil hedefiniz, kişiliğiniz hatta tatil seçeneklerinize uyacak şekilde bir Kanada dil okulu mutlaka var.

Kanada’da Yurtdışı Tatili ve İngilizce Eğitim Programları Neden Tercih Ediliyor.

İlk neden muhakkak Kanada’da Fransızca eğitiminin de sağlanmas. Kanada, tatilde İngilizce programlarına ayrıca Fransızcayı da ekleyen ülkelerden bir tanesi. Kanada'nın Fransızca konuşan yerleşik halkının büyük çoğunluğu  ülkenin doğu kısmında bulunan Quebec eyaletinde yaşar, fakat ülke genelinde de Fransızca konuşan topluluklar bulunuyor. Dolayısıyla yurtdışı tatili ile eğitiminizi harmanlamak istiyorsanız, dil okulu seçeneklerinizi bu programlardan yana kullanabilirsiniz.  İki dilli bir ülke olarak Kanada, bu dillerden herhangi birini veya ikisini birden öğrenmek isteyenlere çok kaliteli ikinci dil olarak İngilizce  ve ikinci dil olarak Fransızca programları sunabilirler.

Yıllık İzinlerde Yurtdışı Tatili ve İngilizce Dil Okullarını Tercih Etmek İster Misiniz?

Sektörel İngilizce dil eğitiminin olduğu Kanada, sizleri yıllık izinlerinizde de bekleniyor. Örneğin, önceden aldığınız bir turist vizeniz var ve yıllık izniniz kapıda. Üstelik İngilizce dil eğitimi almak istiyorsunuz. Kanada’daki yurtdışı tatili ve İngilizce dil eğitimi programlarıyla hem eğitimi hem de tatili aradan çıkarabilirsiniz. Kanada’da tatil ve İngilizce dil eğitim almak istiyorsanız, haftalık 213 CAD gibi bir ücretlendirme göreceksiniz.

İngiltere Londra’da Öğrencilere Yönelik Yurtdışı Tatili ve İngilizce Eğitim Var Mı?

Aşağı yukarı 200 pound olarak listelenen İngiltere dil okulu programları da yurtdışı tatili ve İngilizce dil eğitimi sağlayabiliyor.  Bu programlarda, ders kapasitesi 15 ya da 20 kişiden oluşuyor ve Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, IELTS Sınavına Hazırlık ve Birebir İngilizce alanlarında dil eğitim çalışmaları sunar. Dersler haftada 20 ve 30 saati kapsayan çalışmalar ile düzenleniyor.

İngiltere’de, sahil bölgelerinde de yurtdışı tatili ile İngilizce dil eğitimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Örnek programlardan bir tanesi; The English Language Centre’nin sunduğu  Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Öğretmenler için İngilizce, Tatil İngilizcesi, TOEFL, IELTS, Cambridge sertifikaları, TOEIC, Birebir İngilizce gibi programlar. Konaklama ise, aile yanında yapılabilir, özel yurt ya da otellerde yapılabiliyor. Bu yurtdışı eğitim programının ücreti ise 180 pound.

Amerika’da Tatil ve İngilizce Dil Eğitimi Programlarına Hangi Bölgelerde Katılabilirim?

Amerika’nın eyaletinden eyaletine bölgesinden bölgesine pekçok farklılık olması nedeniyle, Amerika’da tatil yapmak isteyen katılımcılar ilk olarak eyaletlerin detaylarını araştırırlar. Amerika’da tatil ve İngilizce eğitim almak istiyorsanız, San Francisco, San Diego Los Angeles ve New York’taki dil okulu programlarına katılım sağlayabilirler. Örnek kurs programlarına bakacak olursak; Embassy dil okulu kapsamında, Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, Tatil ve Seyahat İngilizcesi, Yurtdışında Dil Sömestr Tatili, İş İletişim Becerileri Kursu, TOEFL Sınavına Hazırlık, İngilizce Eylem, Akademik İngilizce, Birebir İngilizce alanlarında tasarlanmış seçkin içerikli programlar ile eğitim olanakları mevcuttur. Dersler seçilen alana yönelik olarak 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştiriliyor.

 

 

 

Eklenme Tarihi: 2018-06-08 12:07:45