Lütfen bekleyiniz...

Sömestır İçin İngilizce Dil Okulları: Daha Sakin Bir Ortamda İngilizce Eğitimi...
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Sömestır İçin İngilizce Dil Okulları: Daha Sakin Bir Ortamda İngilizce Eğitimi...

Sömestır İçin İngilizce Dil Okulları: Daha Sakin Bir Ortamda İngilizce Eğitimi...

Amerika’nın başı çektiği İngilizce dil okulları, şu sıralar tahtını İngiltere’ye bırakıyor gibi. Bu dönemin kısmen soğuk geçtiği İngiltere, bu soğuğa rağmen sömestır döneminde dil okulları programlarına fazlasıyla tercih görebiliyorlar. En büyük nedenlerden bir tanesi ise, sömestır döneminde okulların hızlandırılmış bir dönem içerisinde İngilizce dil eğitimi veriyor olmaları. Aileler ve öğrenciler ise, sömestır için dil okulları tercihlerini, momentumlarını kaybetmeme ve sıcağı sıcağına İngilizcce eğitime devam etmeleri için İngiltere’deki sömestır dil okulları programlarını tercih ediyorlar.

Sadece okul ve okul sınavları ile ilgili değil, bahar aylarında gerçekleştirilen SAT, TOEFL gibi uluslar arası kabul sınavları için hazırlık süresince de İngiltere’deki İngilizce dil okulları hızlandırılmış programlarla çeşitli eğitimler sağlayabiliyorlar.

 

İngiltere Dil Okulları Sömestır Dönemine Hangi Eğitim Müfredatına Yönelik Eğitim Sağlıyor?

 

 İngiltere dil okulları çerçevesi, okulların neredeyse tamamına yakını, FCE,CAE,CPE,IELTS,TOEFL İBT,TOEIC gibi sınav hazırlıkları yürütüyor. Konaklama konusunda da : paylaşımlı apartlar, hotel ve aile yanı konaklama seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirisiniz.  Hatırlatmak gerekirse, sömestır için İngilizce dil okulları, özellikle İngiltere dil okulları açısından 17-19 gibi bir yaş ortalaması var. Üniversite hazırlık atlama, üniversite sınav hazırlık, iş İngilizcesi ve akademik İngilizce için tercih edilen sömestır dönemi İngilizce dil okulları, 20 ila 30 saatlik eğitim periyodları ile eğitim veriyorlar.

 Okulların eğitim müfredatının  en tepe seviyesinde ise ; Successful Communication for Professionals – Micro-Group, SCP Combination Courses, One-to-One Specialised Training, Effective Lecturing Skills in English alanlarına yönelik dil eğitimleri veriliyor.Bununla birlikte çeşitli üniversitelerin, eğitim kurumlarının da bu döneme özel katılım sertifikaları verdiği görüldü.  Örneğin Studio Cambridge Sir Michel dil okulu, : Genel İngilizce, İş İngilizcesi TOEFL, IELTS, Cambridge sertifikaları, birebir İngilizce gibi alanlara sahip.

 

Şu detayı unutmayın; İngiltere dil okulları çerçevesinde gösterilen İngilizce eğitimleri, oldukça formal dilde, akademik İngilizce’ye yakın ve diğer taraftan iş İngilizcesi konusunda da başarılı. Dolayısıyla, İngiltere’nin İngilizce ağızı alışkın olduğumuz İngilizce’den oldukça farklı ve kural yapılarıyla  daha yüksek seviye bir eğitim sağlayabilir. Tercih edilen bir diğer popüler dil okulu ise, CES, yani Centre of English Studies isimli eğitim kurumu,  tam donanımlı eğitmenleri ile sizlere kariyer anlamında çok şey katacak bir eğitim sunuyor. British Council tarafından da akredite edilmiş okul, EAQUALS tarafından da tanınmıştır. Wheatley bölgesinde bulunan okul Oxford şehir merkezine sadece 15 dakika uzaklıkta konuşlanıyor.  Bunlara ek olarak tüm eğitim kurumları, elektronik dergi, dvd ve teknolojik materyaller de sunuyor.

İngiltere Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Her sömestır döneminde, dil okulları programı çerçevesinde dünyanın birçok ülkesinden sömestre dönemini değerlendirmek için geldiği öğrenciler, İngiltere’de öğreniler çeşitli kültürü bir arada deneyimleyebiliyorlar. Farklı ulusardan insanlarla arkadaşlık geliştiren öğrenciler, böylece çok daha sosyal ve kendilerine güvenli olarak ülkelerine geri dönüş yapıyorlar.

İngiltere dil okulu fiyatları ise, haftalık dönemlere göre pound birimine göre fiyatlandırılıyor. Yaklaşık 135 pound’tan başlayan fiyatları, internet sitemizdeki fiyat listesinden inceleyebilirsiniz.

 

Eklenme Tarihi: 2018-04-16 17:19:43