Lütfen bekleyiniz...

Meslek Hayatınızda Fark Yaratacak Sıra Dışı Programlar
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Meslek Hayatınızda Fark Yaratacak Sıra Dışı Programlar

Meslek Hayatınızda Fark Yaratacak Sıra Dışı Programlar

Üniversite eğitiminizi tamamladınız fakat dil konusunda yetersizlik çekiyor ve meslek alanınızda kendinizi geliştirmeye mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Öyleyse, özellikle yüksek lisans eğitiminin gerektirdiği vakit ve bütçeye sahip değilseniz, zaman sınırlaması olmayan ve dil becerilerinize katkı sağlayan sertifika programlarına göz atmanızın zamanı gelmiş demektir. Yurt dışında sunulan bu programlara katılarak meslek hayatınızda fark yaratmaya ve parlak bir geleceğin temellerini atmaya başlayabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz en sıra dışı sertifika programları!

Yurt Dışında Sertifika ProgramlarıÖncelikle neden yurt dışındaki sertifika programlarını tercih etmeniz gerektiğinden bahsederek başlayalım. Yurt dışında hemen hemen her alanda sunulan sertifika ve diploma programları, üniversite ve master gibi süre ve maliyet bakımından külfetli programlara kıyasla daha avantajlıdır. Bu nedenle son zamanlarda sıkça tercih edilmeye başlanmıştır. Çünkü, kısa sürede seçtiğiniz alanda uzmanlaşmanızı sağlarlar ve her bütçeye uygun ekonomik seçenekler bulunur. Genellikle 1-9 ay arasında katılım sağlanan sertifika programları, İngiltere, Kanada, Malta, İrlanda ve Amerika gibi pek çok ülkede uzman kurumlar tarafından verilmektedir. Bu ülkelerde eğitim almanız özellikle hem günlük hem iş İngilizcesi alanlarında kendinizi geliştirmenize olanak tanır.  Ayrıca iş hayatına atılmadan önce yurt dışı deneyimine sahip olma fırsatı bulursunuz. Sertifika programlarında zaman zaman staj imkanı bulmanız mümkündür. Bu sayede kariyer öncesi meslek alıştırmaları ve uygulamaları yapabilirsiniz. Aynı zamanda eğitim sonunda alınan diploma ve sertifikalar uluslararası platformda kabul görür. Ayrıca aldığınız meslek eğitimlerinin faydaları meslek hayatınıza mutlaka yansıyacak ve başarınızı katlayacaktır.  

Sertifika Programına Kimler Katılabilir? Şartları Nelerdir?

 

Sertifika programlarına katılım için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmaz. Genellikle üniversiteden  yeni mezun kişiler ve çalışan ama kişisel gelişimleri için zaman bulamayan kişiler tarafından yoğunlukla tercih edilir. Öğrencilerin zamanı ve ülke, şehir, okul gibi kriterleri kendilerinin belirleme olanağı bulunur. Böylece size uygun programı kendiniz dizayn edebilirsiniz.

Sertifika programlarına katılabilmenin şartları ise, program ve ülkeye göre değişiklik gösterir. Bazı programlar için lise mezunu olmak yeterlidir. Farklı altyapılara sahip öğrencilerin bir araya geldiği bu programlarda yapılan çalışmalar herkese uygundur. Akademik olarak bu kolaylığın yanında belli bir İngilizce seviyesine sahip olmanız beklenir. Gerekli olan İngilizce yeterliliği programdan programa, farklılık gösterir. İngilizce seviyesi yetersiz olanlar ise aynı okul bünyesinde ya da sadece İngilizce dil eğitimi verilen bir kurumda sertifika programı öncesinde dil okuluna katılabilirler.

 

Sertifika Programlarının Avantajları

 

Akademik altyapınız ne olursa olsun bu programlarla yeni şeyler öğrenir ve gelişirsiniz.

Uluslararası bir atmosferde yabancı öğrenciler ile eğitim alma şansınız olur.

Bu sayede farklı ülkelerden profesyonellerle network oluşturma fırsatı bulursunuz.

Kısa süreli ve ekonomiktirler. Bu sayede zaman kazandırırlar.

Zengin bir program yelpazesi ile her alanda eğitim seçeneği bulunur.

Program dahilinde staj yaparak kısa süreli iş tecrübesi edinme imkanı bulursunuz.

Mesleki alanda İngilizce hakimiyetiniz artar.

Tüm bu olumlu avantajlar sertifika programlarını cazip hale getirmektedir. York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak onlarca ülke ve yüzlerce akredite kurum ile ortak çalışmaktayız. Sertifika programlarına başvurmadan önce bizden ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Size uygun sertifika programının bulunmasına, kayıt ve başvuru sürecinde desteğe, vize başvuru ve işlemlerinin adınıza yürütülmesine, konaklama, havaalanı transferi, uçak bileti gibi detayların ayarlanmasına kadar her konuda yardım ve destek danışanlar tarafından sunulur. Ayrıca eğitim süreciniz boyunca ihtiyaç duyduğunuz her konuda danışmanlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi ise, İngiltere, Amerika ve Kanada’daki seçkin kurumlarda sunulan tam kapsamlı ve sıra dışı sertifika programlarından bazılarına göz atalım.

İngiltere’de Sertifika Programlarıİngiltere sertifika programları İngiltere’nin en ünlü ve gözde şehirlerinde, özel İngiltere dil okulları ve üniversite bünyelerinde gerçekleştirilir. Dilediğiniz şehri seçerek alanınıza uygun programa  4 haftadan 36 haftaya kadar katılım sağlayabilirsiniz. Ayrıca İngiltere’deki sertifika programlarına katılabilmek için orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız yeterli. İşte İngiltere’de sertifika programları sunan kurumlardan bazıları;

The London School of English İngiltere Dil OkuluThe London School of English 1912 yılında kurulan İngiltere’nin ilk akredite kurumlarından biridir. Dil okulu olarak yıllardan beri süre gelen tecrübesi ile pek çok alana yönelik eğitim hizmeti sunar. Dil eğitimi alanında kendini geliştirmiş ve adını dünyaya duyurmuş olan The London School of English dil okulları kısa sürede başarı ve ün sahibi olmuş bir kurumdur.  Londra’nın kalbinde bulunan kurumun 2 adet merkezi vardır. Bunlar;

London Holland Park;Holland Park Londra ’da bulunan en iyi yaşam alanlarından bir tanesidir. Kensington'da bulunan seçkin mağazalara ve Nothinghill Gate’e yakın bir mesafede yer alır. Şehir içerisinde bulunan en büyük alışveriş merkezi Westfield’a yürüyerek birkaç dakika uzaklıktadır. Hem genç öğrenciler için hem de deneyimli profesyoneller için dil eğitim programları mevcuttur.

London Westcroft Square;Westcroft Square Chiswick’te hoş mağazaların olduğu ve yaşamaya elverişli canlı ve güvenli bir alanda bulunur. Okul konaklama noktalarından yürüyerek sadece 3 dakika mesafede yer alır. Okul sizlere genel İngilizce, üniversite için İngilizce ve sınav hazırlıkları programları sunar. İhtiyaca yönelik tasarlanan ve profesyonel olarak uygulanan eğitim çalışmaları esas alınarak hizmet verilir.

Bu ünlü ve başarılı kurumun sunduğu sayısız programlardan, avukatlar için hazırlanan ‘English for Lawyers’ programını seçtik.

‘English for Lawyers’Bu program avukatlara, hukuk müşavirlerine, hukuk öğrencilerine ve hukuk bölümü mezunlarına yönelik hazırlanan seçkin içerikli bir programdır. Eğitimler kapsamında Uluslararası Hukuk İngilizcesi Sınavlarına (ILEC & TOLES) hazırlık çalışmaları da yer alır. Bu sertifika programı dahilinde; avukatlar tarafından yönetilen oturumlar ile pratik yapma, hukuk mezunu profesyonel eğitimciler ile çalışma şansı bulursunuz. Ayrıca program kapsamında hukuk firmaları ve mahkemeleri ziyaret ederek işin işleyişini görme deneyimine sahip olursunuz.

Sertifika programına katılım 1 hafta ile 6 ay arasında gerçekleştirilebilir. Haftada 20-30 saati kapsayan dersler dahilinde, öncelikle iş İngilizcesi ve hukuk terimlerine yoğunlaşır daha sonra ise uygulama ve pratikler yapmaya başlarsınız. Kurs süresince çeşitli seviye tespit sınavlarına katılarak öğrendiklerinizi pratik etme ve dil yeterliliğinizi deneme şansı bulursunuz. Ayrıca bu sınavlar eksik olan taraflarınıza yoğunlaşmanız için olanak tanır.

Kurs yıl boyunca faaliyet gösterir belli başlangıç tarihleri bulunur fakat oldukça sıktır. Holland Par Garden’da düzenlenen bu programda maksimum 10 kişilik sınıflarda haftaiçi 09.30 ve 16.00 saatleri arasında dersler yapılır. The London School of English sertifika programının 1 haftalık ücreti ise; 560 £’dur. Uzun dönem katılımlarda ücret daha ekonomik olur.

The London School of English kapsamında konaklamalar ise kurumun anlaşmalı olduğu hotelde lüks odalarda ya da  aile yanında yapılabilir. Aile yanı konaklama haftalık 175 £, Prince Concert Residence’da ise; 330 £ tutarındadır.

London School of Business and Finance- LSBFİngiltere Londra şehrinin finans merkezi olan Chancery Lane’de bulunan LSBF kampüsü, modern ve tam kapsamlı olanakları ile çeşitli alanlarda sertifika programları sunar. İngiltere sertifika programları deneyimini uluslararası bu kampüste gerçekleştirmek isterseniz katılım sağlayabileceğiniz seçenekler şu şekildedir;

Management Development Programme; 2 hafta süren bu programa Eylül, Haziran ve Ekim aylarında katılabilirsiniz. İngiltere sertifika programı kapsamında LSBF kampüsü size; Pazarlama Planlaması ve Stratejisi, Yönetim Finansmanı, Etkili Yönetim Teknikleri, İş stratejisi alanlarında hem dil akıcılığınızı geliştirme hem de kariyer hedeflerinize ulaşma imkanı sunar.

2 haftalık sertifika programının fiyatı; 2800 £’dir. Konaklamalarınızı ise LSBF kampüsü içerisindeki öğrenci yurtlarında tek ve çift kişilik konforlu odalarda gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca diğer kampüs imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Summer Business School; Yazın Temmuz ayı boyunca gerçekleştirilen bu sertifika programı; Küresel Pazarlama Uygulamaları, Stratejik Yönetim ve Liderlik ve Uygulamada Kurumsal Finans alanlarını kapsar. İngiltere sertifika programının süresi 3 haftadır. yaz dönemini hızla değerlendirmek isteyen profesyoneller için yoğunlaştırılmış kapsamlı bir seçenektir.

Konaklamalar yine LSBF yurdunda ve aynı zamanda aile yanında gerçekleştirlebilir. 3 haftalık sertifika programının ücreti ise; 1950 £’dur.

Postgraduate Certificates; Bu program Finans, Yönetim ve Pazarlama alanlarını kapsar. 12 haftalık süre ile sunulan İngiltere sertifika programı sonucunda denklik alınarak yarı dönem yüksek lisansa devam edilebilir. Şubat, Mayıs ve Eylül aylarında 3 dönem şeklinde düzenlenir. Konaklamalar yine aynı şekildedir.12 haftalık İngiltere sertifika programının fiyatı ise; 4500 £’dur.

 

Kings Education Dil OkuluKings Education 1957 yılında İngiltere’de kurulan uluslararası kolejlerden biridir. Şu an İngiltere ve Amerika ’da merkezleri bulunmaktadır. Kings dil okulları önde gelen uluslararası kolejlerinden biri olmakla beraber, bünyesinde yer verdiği programların zengin içeriği ve en üst düzey verimlilik sağlayan eğitim çalışmaları ile tam kapsamlı bir kurumdur. Kings, öğrencilere sertifika programları dahilinde, İngiltere'nin gözde ve seçkin lokasyonlarında ‘English Plus’ adı altında; Business and Digital Media, Business and Finance, Art and Design gibi alanlarda kendilerini geliştirebilecekleri alternatifler sunar. Öğrenciler Kings Colleges ’da akıcı bir şekilde İngilizce konuşma, iş İngilizcesi alanında kendilerini geliştirme ve aynı zamanda dünyanın her yerinden gelen meslektaşları ile eğitim görme ve uygulamalar yapma şansı bulurlar.

English Plus Business and FinanceKings İngiltere dil okulunun bu sertifika programına Bournemouth ve Londra şehirlerinde katılabilirsiniz. Program kapsamında sunulan dil eğitimleri İş ve Finans ile ilgili konular ve Cambridge BEC sınavına hazırlanma seçeneği ile birleştirilir. Dersler dahilinde ise; iş ve finans terminolojisi, iş belgeleri yazımı, sunumlar ve işletme iletişim becerilerinin geliştirilmesi esas alınır. Bu sertifika programı sayesinde, modern iş İngilizcesinin farklı alanlarını keşfeder, reklam ve pazarlama, muhasebe ve yatırım, insan kaynakları ve ofis yönetimi alanlarında uygulamalar yapma şansına sahip olursunuz.

Dersler haftada 21 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir. Yıl boyunca katılım sağlanabilir. Sınıflarda maksimum 12 öğrenci bulunur. Mininmum katılım süresi ise 2 haftadır. Kings sertifika programının 1 haftalık ücreti; 355 £’dur.  

Kings dil okulu bünyesinde konaklama seçenekleri aile yanı ve residence şeklindedir. Aile yanı konaklamada haftalık ücretler; 145 £ residence seçeneğinde ise; 278 £’dur.  

English Plus Business and Digital MediaBu sertifika programı Brighton şehrinde düzenlenir. Dijital medyada ya da yaratıcı sektörlerde çalışan ya da gelecekte planlama yapacak öğrenciler için tasarlanmıştır. Yeni medya, dijital iletişim ve yaratıcı teknolojiler alanında kullanılan kelime dağarcığına odaklanarak ticari bağlamda dil gelişiminizin desteklenmesine ve işin inceliklerine hakim olmanıza yardımcı olur. 09.00 ve 15.00 saatleri arasında katılacağınız dersler ile haftada 21 saati kapsayan eğitim çalışmaları yapılır.

Sınıflar maksimum 14 öğrenciden oluşur. Alanında profesyonel eğitim liderleri uygulamalar yaparak mesleğinizi pratik etmenize ve yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Kings Education sertifika programına Eylül, Ekim ve Kasım aylarında katılım sağlayabilirsiniz. Kurs süresi 2-24 hafta arasındadır.

Kings Education Business and digital Media sertifika programının haftalık ücreti; 355 £ dur. Konaklama seçenekleri ise; öğrenci yurdu ve aile yanı şeklindedir. Konaklama ücretleri öğrenci yurtlarında haftalık 275 £ aile yanında ise; 165 £’dur.

English Plus Art and DesignKings Education sertifika programı Londra ve Oxford’da düzenlenmektedir. Sanat ve Tasarım alanları ile ilgilenen öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu program dil eğitimini sanat ve tasarımla birleştirir. Sanat ve tasarım kapsamında uygulanan dersler ise disiplin ve istihdam için ihtiyaç duyulan çalışmalar içerir.
İş İngilizcesi + Sanat ve Tasarım sertifika programı; öğrencilerin geniş bir yelpazede kişiselleştirilmiş deneyim kazanmaları için tasarlanmıştır. Böylelikle kendiniz için ya da akademik başvuruda bulunmayı düşündüğünüz alan için hazırlık yapma ve aynı zaman çizim becerileri üzerinde çalışma fırsatı bulursunuz.  

Sanat alanındaki öğrenciler, sanat kurslarına veya iş başvurularına etkili bir şekilde hazırlanmak için uzmanlardan portföy tavsiyeleri alırlar. İngilizce dersleri kapsamında pek çok sanat terimini öğrenirsiniz. Dersler 14 kişilik sınıflarda haftada 21 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir. Yıl boyunca katılım mümkündür minimum katılım süresi ise 2 haftadır.

Kings Education Art and Design sertifika programının haftalık ücreti; 381 £’dur. İngiltere dil okulu kapsamında konaklamalar ise; aile yanı ve öğrenci yurdu şeklindedir. Aile yanı konaklama haftalık 190 £, yurt konaklaması ise; 304 £’dur.

Amerika’da Sertifika ProgramlarıAmerikan üniversitelerinden pek çoğu çeşitli alanlarda sertifika programları sunar. Amerika’nın en güzel şehirlerinde bulunan özel dil okulları kapsamında da sertifika programına katılmak mümkün. Extension olarak adlandırılan bu meslek geliştirme programları, aynı zamanda  Amerika’da ve dünyada üne sahip kurumsal firmalar bünyesinde staj imkanı da sunar. Amerika sertifika programı kapsamında uzun dönem eğitime katılan uluslararası öğrenciler, 1 yıl süre ile çalışma izni sağlayan OPT başvurusunda da bulunabilirler.  Amerika’da sertifika programı sunan seçkin kurumlardan bazıları ise;

University of California ExtensionAmerika’nın önde gelen üniversitelerinden biri olan UC, Los Angeles, San Diego, Irvine ve Berkeley merkezlerinde pek çok alana yönelik sertifika programı sunar. University of California’nın seçkin kampüslerinde tam kapsamlı olarak sunulan eğitimler, kısa sürede mesleğiniz adına gelişimde bulunmanıza yardımcı olur. Uluslararası platformda profesyonel olarak meslek eğitimi görmenin ayrıcalığını yaşarsınız. University of California Irvine ve Berkeley merkezlerinde; İletişim Sistemleri Tasarım Mühendisliği, Uluslararası İşletme Faaliyetleri ve Yönetimi, Uluslararası İş Dünyası ve İnsan, Uluslararası Finansman, Uluslararası Turizm ve Otel İşletmeciliği, Pazarlama, İşletme Yönetimi, Finansal Planlama ve Analiz, İşletme, Finans ve Proje Yönetimi gibi alanlarda 3 aydan 1 yıla kadar eğitim imkanı bulunur.

Amerika sertifika programı kapsamında sertifika+staj seçeneği de vardır. Bu programa katılmak için gerekli koşul İngilizce yeterliliğinizin bulunmasıdır. TOEFL için minimum 70, IELTS için minimum  6.0 skora sahip olmanız beklenir. Amerika’da master için yeterli süreniz yoksa minimumda 3 ay katılım alan sertifika programları size uygun olacaktır.

Amerika sertifika programları kapsamında konaklamalarınızı University of California yurtlarında ya da aile yanında gerçekleştirebilirsiniz. UC Extension programlarının ücretleri ise; 3 aylık programlar için 7500 USD’den başlamaktadır.

Stafford House Amerika Dil OkuluEğer yeterli düzeyde İngilizce bilgisine sahip değilseniz ve 3 aydan daha kısa süreli olarak Amerika’da sertifika programına katılmak istiyorsanız; özel olarak hizmet sunan Stafford House dil okulunu tercih edebilirsiniz. Amerika’nın Boston, Chicago, San Diego ve San Francisco şehirlerinde yer alan şubelerinde; Businesss Management, Marketing & Advertising ve Project Management alanlarında programlar sunar. Bu sertifika programları kapsamında minimumda 4 haftalık süreler ile eğitim alabilirsiniz. Dönemler Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında başlar.

İngilizce dil bilginiz upper intermediate seviyesinden düşük ise aynı okul ve şubede dil geliştirme programları ile sertifika programına hazırlık yapabilirsiniz. Stafford House Amerika dil okulu bünyesinde, 3 modülde sunulan Amerika sertifika programları size az mevcutlu sınıflarda ve alanında uzman eğitmenler eşliğinde kısa sürede profesyonelleşme imkanı tanır.

Stafford house dil okulu kapsamında konaklamalarınızı kurumun öğrenci yurtlarında ya da aile yanında yapabilirsiniz. Stafford House Amerika sertifika programı fiyatları ise; 4 hafta için 1.600 USD’den başlamaktadır.

EC English Amerika Dil OkuluEC English dünya çapında üne sahip akredite dil kurumlarından biridir. Bünyesinde pek çok alanda çeşitli programlar sunar. Global Career Development adı altında sunduğu Amerika sertifika programları bulunmaktadır. Bu programlar Amerika’da New York, Los Angeles ve San Diego merkezlerinde minimum 8 haftalık süreler ile verilir.

Haftada 30 saatlik çalışmalar ile sunulan programın 20 saati Genel İngilizce, 10 saati ise kariyer geliştirme derslerini kapsar. Ocak, Mart, Mayıs, Temmuz ve Eylül dönemlerinde katılım sağlayabilirsiniz.  Film Production, ACCA Designation ve Graphic Design alanlarında katılabileceğiniz sertifika programları İngilizce eğitimi ile birlikte yeteneklerinize yönelik gelişim imkanı sunmaktadır.

EC English Amerika dil okulu kapsamında konaklamalarınızı kampüse yakın konumdaki aile yanlarında ya da öğrenci yurtlarında gerçekleştirebilirsiniz. Aile yanı konaklama ücreti 265 USD yurt ise; 420 USD’den başlamaktadır. Amerika sertifika programlarının ücreti ise; haftalık 515 USD’den başlamakta 12 hafta üzeri katılımlarda ise; 475 USD’ye denk gelmektedir.

Kanada’da Sertifika ProgramlarıDünyanın en yaşanabilir ükelerinden biri olan Kanada’nın, Toronto, Vancouver ve Montreal gibi gelişmiş şehirlerinde sunduğu pek çok avantaj arasında Kanada sertifika programları da yer alır. Kariyerini geliştirmek ve yurt dışı deneyimine sahip olmak isteyen profesyoneller için ideal olanaklara sahip olan Kanada’da, gerek seçkin üniversite kampüslerinde gerekse akredite dil okullarında kısa ya da uzun süreli sertifika programlarına katılarak kendinizi geliştirme ve  profesyonel yaşamınıza yön vermenin yollarını öğrenebilirsiniz. Kanada’da sertifika programlarına katılabileceğiniz bazı kurumlar;

ILSC Kanada Dil Okulu - Greystone CollegeKanada’nın önde gelen özel dil okullarından biri olan ILSC,  Greystone College’ın Vancouver ve Toronto kampüslerinde ortak yürüttüğü sertifika programlarını sunmaktadır. Bu sertifika programları kapsamında; Business Management, Tourism and Hospitality ve Hotel Management alanlarında eğitimler gerçekleştirmektedir. Sertifika programlarına katılım için ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekir. Eğer yeterli düzeyde dil bilgisine sahip değilseniz ILSC Kanada dil okulu bünyesinde dil eğitimi alabilirsiniz.

12 haftadan 36 haftaya kadar sunulan sertifika programlarında hem meslek alanınıza yönelik dil geliştirme dersleri hem de kariyeriniz adına gelişim sağlayabileceğiniz kapsamlı dersler yer alır. Aynı zamanda yurt dışı eğitim ve iş tecrübesi edinebilmek adına bazı alanlarda staj imkanı da bulunmaktadır.

ILSC dil okulunun Greystone College kapsamında düzenlediği Kanada sertifika programlarına katılım sağladığınız takdirde modern ve tam donanımlı kampüsimkanlarından faydalanabilirsiniz. Dilerseniz kampüsteki öğrenci yurdunda konaklayabilir ya da aile yanı konaklama seçeneğinden faydalanabilirsiniz.

ILSC Kanada dil okulunun sunduğu sertifika programlarının 12 haftalık ücreti ise; 3720 CAD’dır. Bu ücret sadece eğitim ücretidir. Konaklama, yeme içme ve diğer ihtiyaçlarınız için ücret bilgisini ILSC’den ya da Greystone College’dan öğrenebilir ya da danışanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Kaplan Kanada Dil OkuluKaplan dil okulu dünyanın pek çok yerinde merkezleri bulunan akredite ve eğitim konusunda sunduğu kapsamlı hizmetler ile ayrıcalıklı bir kurumdur. Kanada sertifika programları kapsamında Toronto merkezinde eğitim imkanları sunmaktadır. Fakat sadece Business Communication alanında katılım kabul etmektedir.

Bu alanda sunduğu diploma ve sertifika programı kapsamında; tam donanımlı ve modern Toronto dil okulu merkezinde minimum 8 haftadan 36 haftaya kadar eğitim görebilirsiniz. Eğitimleriniz profesyonel eğitimciler eşliğinde haftada 25 veya 30 saatlik ders seçenekleri ile sunulur. Bu dersler kapsamında Business Communication alanında ihtiyaç duyduğunuz tüm yeterliliği sunmaktadır.

Kanada’nın en önemli şehirlerinden biri olan Toronto’nun kalbinde yer alan Kaplan dil okulu, konaklama kapsamında merkeze yakın yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Konaklama ücretleri ise yıl boyunca dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Zaman Zaman genel indirimler yapılır bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Kaplan dil okulu Kanada sertifika program ücreti ise 8 haftalık katılım için; 2.280 CAD’dır.
Sertifika programları kapsamında daha pek çok ülkede, farklı lokasyon ve kurumlarda eğitim imkanı vardır.

Yurt dışı eğitim, dil okulları ve sertifika programları ile ilgili merak ettikleriniz konusunda ücretsiz olarak bilgi almak için bize danışabilirsiniz. Yine danışmanlarımızın size uygun eğitim programını tasarlaması için web sitemizden form bırakabilir ya da Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.
 

  

Eklenme Tarihi: 2017-12-05 16:58:13

2017-12-05 13:58:13