Lütfen bekleyiniz...

Macera Dolu Şehirleri ile Amerika Dil Okulları!
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Macera Dolu Şehirleri ile Amerika Dil Okulları!

Macera Dolu Şehirleri ile Amerika Dil Okulları!

Dil eğitimini maceraya dönüştürmek isteyenlerin ülkesi! Eşsiz atmosferi, çılgın şehirleri, doğal güzellikleri ve devasa mimari yapıları ile bizi büyüleyen ülke Amerika! Amerika dil okulu düşünenler için etkileyici 5 şehri ve bu şehirlerdeki hem kaliteli hem de avantajlı 5 dil okulunu kaleme aldık. Bakın bakalım sizin Amerika maceranıza uygun olan şehir hangisi!

 

Özgür New York ve Kaplan Soho Dil Okuluİlk sırayı Amerika dil okulları için en çok tercih edilen şehirlerin başında gelen New York’ a veriyoruz. Çeşitli imkanlarla dolu bu kalabalık ama bir o kadar da düzenli metropol şehri, ‘Özgürlük Anıtı’ ve ‘Central Park’a ev sahipliği yapıyor. New York denildiğinde akla ilk gelen ünlü mekanlar; Manhattan, Broadway, Times Square, Fifth Avenue ve tabi ki Soho oluyor. Ben, pek çok prestijli ve kaliteli dil eğitim kurumuna ev sahipliği yapan bu lokasyonlardan Soho’yu seçiyor ve Soho’daki merkezi konumu ile göz dolduran Kaplan dil okulundan bahsetmek istiyorum. Üne sahip başarılı eğitim kurumlarından biri olan Kaplan International, yıllardan beri süre gelen tecrübesi ile dünyanın pek çok yerindeki merkezlerinde, her yıl uluslararası öğrencileri ağırlıyor. Kaplan’ın Amerika dil okulları kapsamında pek çok merkezi bulunuyor. Peki, New York’ta ki dil okuluna katıldığınızda sizi neler bekliyor? Profesyonel ekibi ile Kaplan, İngilizce öğrenmek, dil becerilerini geliştirmek, iş İngilizcesi ve akademik desteğe ihtiyacı olan öğrencilere yönelik özel tasarlanmış programlar ile eğitim çalışmaları uyguluyor. Okulun renkli ve canlı atmosferini, tam donanımlı ve modern sınıflar tamamlıyor. Farklı milletlerden gerçekleştirilen katılımlar da eğitim ortamını canlandırıyor ve keyifli hale getiriyor. Peki, Amerika dil okulunda konaklama seçenekleri neler? Aile yanı konaklama ve Kaplan bünyesindeki öğrenci yurtlarında konaklama seçenekleri mevcut. Aile yanı konaklama mı yurt mu tercih etmek gerekir? New York için yurtta konaklama seçeneği daha iyi olabilir. Yurdun Amerika dil okuluna yakın konumda olması öğrencilere avantaj sağlamaktadır. Yakın lokasyonlarda aile yanı konaklama bulmak biraz zor olabilir. Fakat ekonomik olmasını önemseyenler için ise öncelikli tercih aile yanı olmalıdır. Peki Kaplan dil okulunda konaklama ücretleri ne kadardır? Aile yanı konaklama için haftalık 385 $ iken yurt ücreti haftalık 495 $ dır. Fiyat konusuna gelmişken Amerika dil okulu fiyatları ne kadar? Ona da değinelim. Kaplan dil okulunun aslında New York’ta merkezi lokasyonda yer alan kurumlara göre fiyatları oldukça uygundur. 6 aya kadar gitmeyi düşünürseniz haftalık 300 $’dan başlayan fiyatlarla dil eğitimi alabilirsiniz. 

Öğrenci Şehri Boston ve Stafford House Dil OkuluBünyesinde pek çok üniversiteye ev sahipliği yapan Boston şehri, öğrenci popülasyonu nedeni ile öğrenci şehri olarak anılıyor. Diğer lokasyonlara nispeten daha uygun olanaklarla dil eğitimi alabileceğiniz Boston, en çok tercih edilen ikinci şehir. Amerika’nın en eski şehirlerinden biri olan Boston’da bulunan dil okulları, yüksek eğitim standartlarında dil eğitim olanağı sunar. Boston şehri eğitim anlamında güvenli, kaliteli ve sıcak bir ortama sahip olması nedeni ile ilgi görmektedir. Boston’da dil okulu seçenekleri oldukça geniştir. Merkezi konumda yer alan kurumlarda dil eğitimi hedefleyen gençler için Boston şehri kültürel zenginliği sayesinde hem sağlam bir basamak olma hem de canlı bir sosyal yaşantıyı deneyimleme ve keyifli vakit geçirme olanağı sunar. Boston şehrinde dil eğitimi almak isteyenler için Stafford House dil okulunu önerebiliriz. Kısaca Stafford house dil okulundan ve eğitim hizmetlerinden bahsedecek olursak, Amerika’nın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapan Boston ’da düzenlediği dil okulu programı, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için ideal olanaklar sunar. Amerika dil okulu kapsamında verdiği kaliteli eğitimle fark yaratan Stafford House ders dışında öğrencilere sunduğu sosyal aktivite seçenekleriyle ve kültürel gezi organizasyonlarıyla farklı bir eğitim deneyimi sunmaktadır. Eğitimler alanında deneyimli eğitim liderleri eşliğinde, maksimum 15 kişilik modern ve tam donanımlı sınıflar ve çok uluslu ortamda gerçekleştirilir. Stafford House dil okulu kapsamında yapılan dil eğitim çalışmaları ihtiyaca yönelik ve en üst düzey verimliliği sağlayan çalışmalar benimsenerek tasarlanır. Peki; Boston dil okulunda konaklama seçenekleri nasıldır? Stafford bünyesinde öğrencilere lüks odalarda konaklama imkanı aile yanı konaklama imkanı da sunmaktadır. Konaklama fiyatları aile yanında haftalık 220 $ iken yurtta konaklama haftalık 310 $’a denk gelmektedir. Boston dil okulu fiyatları diğer lokasyonlara göre daha uygundur. Ayrıca Stafford House dil okulunda haftalık 240 $’dan başlayan fiyatlarla dil eğitimi alabilirsiniz.

Liman Şehri San Diego ve LSI Dil OkuluAmerika ’nın en iyi şehri olarak anılan San Diego, California’nın en güneyinde 112 km uzunluğa sahip olan Pasifik Okyanusu sahilinde Los Angeles ile Meksika’nın arasındaki doğal bir limana kurulmuştur.  Yaz aylarının oldukça hareketli geçtiği San Diego’da dil okulu seçenekleri çeşitli ve renkli içeriklere ev sahipliği yapar. San Diego‘da yaşam kalitesinin yüksek olması, şehrin güvenli ve dinamik olması nedeniyle öğrencilerin tercih ettiği öncelikli lokasyonlar arasında yer alır. York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak, San Diego’da sanılanın aksine oldukça uygun fiyatlarla kaliteli eğitim sunan LSI dil okulunu öneriyoruz. LSI dil okulu, konumu, restoranlar, mağazalar ve ulaşımı ile San Dieg ’nun tam kalbinde yer alır. Okulun bünyesinde, 20 modern sınıf, E-öğrenim sistemi, öğrenci salonu, bireysel çalışma alanı, ücretsiz internet, 22 adet öğrenci bilgisayarı ve resmi sınav merkezi gibi özellikler bulunur. Modern ve tam donanımlıdır. 1965’den günümüze kadar gelen LSI dünyanın dört bir yanından gelen farklı milletlerde öğrencilere tecrübesiyle İngilizce eğitim sunmaktadır.  LSI ’da ki genel dil kursları, grup ortamında, arkadaşça dil eğitimi sunar. Bu programlar, her alanda dil becerilerinizi geliştirir. Ayrıca farklı alanlarda uzmanlaşmayı da seçebilirsiniz. Akademik sınavlara hazırlık kursları, sınav becerilerinizi geliştirmektedir. Bu programlar dil eğitimi sağlar ve sizi sınavlara en başarılı şekilde hazırlar. Konaklama seçenekleri kapsamında yine her zaman ki gibi aile yanı ve yurt konaklaması yer alır. Lüks özel banyolu oda dışında daha ekonomik olan paylaşımlı odaları bulunur. Aile yanı konaklama haftalık 175 $ iken yurt fiyatları ise haftalık 280 $’dan başlamaktadır. Konaklamalar yarım pansiyon ya da tam pansiyon şeklinde tercih edilebilir. San Diego’nun eşsiz atmosferinde yer alan bu Amerika dil okulunun haftalık ücreti ise 230 $’dan başlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra San Diego, dil eğitimi dışındaki zamanlarınızı keyifle geçirmeniz adına pek çok sosyal olanağa sahiptir.

Melekler Şehri Los Angeles ve Embassy Dil OkuluAmerika’nın es geçilmeyecek ünlü, popüler canlı ve rengarenk şehri Los Angeles, sahilleri ile baş döndüren eşsiz bir lokasyondur. Sıcak iklimi ve samimi atmosferi ile ilgi gören şehirde özellikle yaz ayları oldukça hareketli geçmektedir. O nedenle yaz sezonu için dil eğitimi almak isterseniz Los Angeles’ı kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Tabi Los Angeles denildiğinde akla ilk gelen ise ‘Long Beach’ sahilidir. O nedenle Los Angeles’ta tavsiye ettiğimiz okulların başında Embassy dil okulunun Long Beach merkezi yer almaktadır. Peki Embassy Amerika dil okulunda bizi neler beklemektedir? Embassy dil okulu, Long Beach'de sahile yakın konumdaki merkezi ile oldukça rağbet görmektedir. Pek çok alana yönelik dil eğitim programına bünyesinde yer veren Embassy, alanında deneyimli eğitim uzmanları eşliğinde tam kapsamlı ve verimli eğitim metodlarını uygulamaktadır. Uluslararası öğrenciler eşsiz sahil kentinde dil eğitimi ile birlikte keyifli ve eğlence dolu bir tatil deneyimini de yaşama şansına sahip olmaktadır. Modern ve tam donanımlı bu merkezde, son teknoloji gereçler ile ders işlenen sınıflar mevcuttur.  Ayrıca öğrencilerin konforu için her detay düşünülmüştür. Özverili Embassy kadrosu eğitim süreci boyunca öğrencilerle birebir iletişim kuruyor ayrıca 7/24 destek ve danışmanlıkta bulunuyorlar. Ayrıca program boyunca çeşitli etkinlik ve aktiviteler düzenleyerek öğrencileri sosyalleşmek ve kaynaşmak konusunda teşvik ediyorlar. Ders dışında kalan zamanınızı deniz, kum ve güneşin tadını çıkararak ve dahası çeşitli kültürel geziler ile Amerika'yı keşfederek geçirmek isterseniz bu okul tam size göre olabilir. Konaklama seçenekleri ile de pek çok kolaylık sağlayan Embassy’nin kampüse yakın lüks yurtları ve aile yanı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Karşılama etkinliği ve akşam yemeği ile ağırlandığınız Embassy dil okulunda konaklama ücretleri ise; aile yanı için haftalık 315 $ iken yurt için ise haftalık 285 $’dan başlamaktadır. Yarım pansiyon ve tam pansiyon seçenekleri nedeni ile yurt fiyatları farklılık göstermektedir. Embassy Amerika dil okulunun fiyatları ise haftalık olarak 220 $’dan başlamakta ve eğitim sürenize göre artmaktadır. Yani kısa süreli gitmeyi düşünenler 4 haftalık 1110 $ öderken süre uzadıkça fiyat düşmektedir. Ayrıca Embassy dil okulunda dönemsel olarak indirimler yapılır. Bu indirimlerden de faydalanabilirsiniz. Los Angeles aynı zamanda çok uluslu sosyal ortamı ile dil becerilerini pratik etme konusunda da önemli rol oynar.

 

Amerikan Rüyası Miami ve ELS Dil OkuluHemen hemen herkesi etkileyen ve heyecanlandıran Amerika’nın ünlü lokasyonu Florida’nın en meşhur kenti Miami’de dil okulları sanılanın aksine oldukça ekonomiktir. Atlas Okyanusunun bu kıyı kentinde en gelişmiş sektör turizm sektörüdür. Her yıl milyonlarca insan akın akın Miami’yi ziyaret ederken, uluslar arası pek çok öğrenci de yaz için Miami’yi tercih etmektedir. Çünkü Miami’de yaşam kalitesi gibi eğitim kalitesi de yüksek standartlarda yer almaktadır. Miami bünyesinde yer alan birçok prestijli okul ve eğitim kurumu bulunur. Genellikle yaz aylarında yoğun ve renkli bir lokasyon haline gelen Miami’de önerdiğimiz okulların başında ise ELS dil okulu yer almaktadır. ELS bünyesinde Miami’nin sakin bir bölgesinde Barry University kampüsünde gerçekleştirilen program, yıl boyu güneş ışığının eksik olmadığı, masmavi okyanus suları ve altın plajlara sahip tropikal bir bölgede yer alır. ELS, Miami şehir merkezinden ve dünyaca ünlü Miami Sahili’ne yalnızca 20 dakika uzaklığa konumlanmıştır. Bölge, şnorkelle yüzme, su kayağı ve kayıkçılık gibi heyecan verici spor aktiviteleri ile bilinmektedir. ELS Amerika dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı sunar. Bunların arasında; Akademik amaçlı İngilizce, Genel İngilizce, Yarı yoğun İngilizce ve Amerika gezgini programı yer alır. Dersler tam donanımlı ve modern sınıflarda interaktif olarak gerçekleştirilir. Üniversite kampüsünde yer verilen program konaklama konusunda da farklı bir alternatif sunar. Barry University’de kampüs içindeki yurtta konaklama imkanına sahip olursunuz. Yurt odaları tek ya da çift kişilik olarak tercih edilebilir. Ayrıca yurt odaları residence olarak dizayn edilmiştir. Aile yanı konaklama seçeneği de bulunmaktadır. Fakat genellikle yurt tercih edilmektedir. Konaklama ücretleri ise; aile yanı haftalık 250 $ yurt için ise haftalık 265 $ şeklindedir. Diğer lokasyonlara göre oldukça uygundur. Amerika dil okulunun fiyatı ise haftalık 250 $’dan başlamaktadır. Dünya’nın bir çok yerinden turist ağırlayan Miami şehri sosyal anlamda da bir hayli renkli ve canlı ortamları ile ders dışında yapılabilecek bir çok etkinliğe ev sahipliği yapar. Keyif ve eğlencenin doya doya yaşanacağı bir eğitim sürecini garantileyen ELS Miami dil okuluna göz atmanızı ısrarla tavsiye ederiz.

Amerika dil okulu ile ilgili merak ettikleriniz konusunda ücretsiz olarak bilgi almak için bize danışabilirsiniz. Yine danışanlarımızın size uygun eğitim programını tasarlaması için web sitemizden form bırakabilir ya da Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Amerika’daki diğer dil okulları ve fiyatları hakkında bilgi almak için alttaki linki ziyaret edebilirsiniz.

Amerika dil okulu fiyatları için tıklayınız.

 

Eklenme Tarihi: 2017-12-06 22:30:33

2017-12-06 19:30:33