Lütfen bekleyiniz...

Londra’da Gerçekleşen Muhteşem Yaz Festivalleri
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Londra’da Gerçekleşen Muhteşem Yaz Festivalleri

Londra’da Gerçekleşen Muhteşem Yaz Festivalleri

Londra’da Gerçekleşen Muhteşem Yaz Festivalleri

Bu yaz Londra’ya gittiniz. Şahane bir yaz okulu ya da dil okulundasınız. Neden sadece derslere girip çıkmakla bir yaz geçiresiniz ki? Londra’da her sene katılımcılarını sonsuz eğlenceye sürükleyen birbirinden kaliteli yaz festivallerinin sizleri beklediğini unutmayın. “Peki hangisine gitmeliyim?” derseniz de yazının devamında saklı!

West End LIVE

Londra’da bulunan herkesin ücretsiz katılabileceği West End Lıve festivali, şehrin göbeğindeki Trafalgar Square’de gerçekleşiyor. Üblü Brit gruplarının yer aldığı etkinlik Haziran ayında Londra’da bulunanlara şahane sahne performansları izleme imkanı sunuyor.

Kraliçe’nin Doğum Günü

İngiltere için en önemli olaylardan biri Kraliçe’nin doğum günü! Kraliçe her sene Haziran ayında bando ve gösteriler eşliğinde Buckingham Palace’ın balkonunda yerini alıyor. Aynı zamanda yılın özel zamanlarında gerçekleşen uçak gösterileri de kaçırılmaması gereken detaylar arasında. Bu etkinliğe katılmak için bilet almanız gerektiğini unutmayın!

Taste of London

Her yıl yaklaşık 55 bin kişinin katıldığı şehrin en lezzetli festivaline var mısınız? 14 ve 18 Haziran’da gerçekleşen dünyaca ünlü yemek festivalinde Londra’nın tartışmasız en ünlü aşçıları hünerlerini sergiliyor. Gayet uygun fiyat aralıkları ile sağlanan girişler, biraz daha yüksek fiyatlı bilet tercih edilmesi durumunda şampanyalı paketleri ile de her yıl en çok katılım sağlanan festivaller arasında yerini alıyor.

Wimbledon Tenis Turnuvası

Spor dünyasının en önemli etkinliklerinden Wimbledon Tenis Turnuvası, Grand Slam’in bir ayağı. Kuralara katılarak karşılaşmaları yerinden izleme imkanınız var fakat kura sonucunda çıkan maç yerleri ve saatleri maalesef organizasyon tarafından belirleniyor.

Pride in London

LGBTİ+ bireylerin dünyasına yolculuk yapmak ve enerjileriyle alana renk kattıkları bu festival ile Londra’da hiç görmediğiniz kadar çeşitliliği bir arada görebilirsiniz. Dans, sinema ve tiyatro gibi sanat dallarına dokunan gösterileri sayesinde, hem özgürlüklerini hem de renkli kişiliklerini tüm halkla birleştiriyorlar. Temmuz ayını daha da renkli hale getirmek sizin elinizde!

Notting Hill Festivali

Londra’da Karayip kültürü hakim oluyor. 27-28 Ağustos’ta gerçekleşen ve kostümlü dansçılarla farklı bir dünyaya kapı açan festivalle müziğin tadına varacaksınız. Ücretsiz olan festival için sadece metro istasyonundan bilet almanız yeterli. Festival için kesinlikle o gün metroların kapalı olabileceğine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Film4 Açık Hava Sineması

Ağustos ayında sinema severleri açık havada buluşturan Film4 Açık Hava Sineması’na dahil olmak için yapmanız gereken tek şey Somerset House’ta yerinizi almanız. Londra’nın en en en büyük ekranından sinema keyfinin tadını çıkarmaya ne dersiniz?

 

 

Eklenme Tarihi: 2019-05-06 15:06:31

2019-05-06 12:07:48