Lütfen bekleyiniz...

Kanada’nın En Kaliteli Yaz ve Dil Okulları
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Kanada’nın En Kaliteli Yaz ve Dil Okulları

Kanada’nın En Kaliteli Yaz ve Dil Okulları

Kanada’nın En Kaliteli Yaz ve Dil Okulları

İngilizce öğrenmek ve farklı bir yaşam tarzına sahip olmak için Kanada dil ya da yaz okulları sizleri bekliyor. Birbirinden kaliteli eğitmenlerle en iyi şekilde İngilizce öğrenmek için Kanada en iyi yurt dışı seçeneklerinden biri. Özellikle yaz döneminde yaşam alanı olarak da sosyalleşmenize olanak sağlayan birbirinden güzel Kanada yaz ve dil okullarını sizler için derledik.

EC Toronto Yurt Dışı Dil Okulu

Dünyanın dört bir yanından öğrenci kabul eden EC Toronto Yurt Dışı Dil Okulu sayesinde, seviyeniz ne olursa olsun özel hazırlanan programlar sayesinde dilinizi geliştirebilirsiniz. Kalmak istediğiniz süre ve sizin İngilizce yeterliliğiniz doğrultusunda, sosyal yaşam alanı içerisinde dili öğrenmenizi değil, yaşamanızı sağlayan dil okulu sayesinde dönüşte kendinizdeki farkı hissedeceksiniz. Aynı zamanda Kanada’da master ya da üniversite öğrenimine devam etmek isteyenler için de büyük bir kapı araladığını belirtmekte fayda var.

Kaplan Vancouver

Yurt dışı dil eğitimi konusunda oldukça kaliteli hizmet veren Kaplan International, 14-18 yaş arası öğrenciler için Kanada Vancouver’da muhteşem bir program sunuyor. Klasik Yaz Programı adı altında sunulan dil okulu, Vancouver’in muhteşem havasının yanında, deneyimli eğitmenleri ile de farkını ortaya koyuyor. Aile olarak çocuklarınızın henüz üniversiteye geçmeden İngilizce konusunu tamamlamasını istiyorsanız Kaplan Kanada Vancouver Klasik Yaz Programı tam size göre!

St Giles British Columbia University Klasik Yaz Programı

Vancouver’da eğitimlerine devam eden St Giles British Columbia University Klasik Yaz Programı, merkeze 15 dakikalık mesafesi ile öğrencilere hem özgür bir alan yaratıyor hem de dil öğrenimi konusunda onları en iyi seviyeye getirme konusunda kendini kanıtlıyor. Kanada’da bulunan en iyi 3. okul olan St Giles sayesinde, İngilizce öğrenmenin en keyifli halini yaşayabilirsiniz.

EC Montreal Dil Okulu

Montreal’in merkezinde eğitim veren EC Montreal Dil Okulu, kişiye yönelik ve ihtiyacı karşılayan şekilde hazırlanan programı sayesinde dil öğrenimini kolay ve keyifli hale getiriyor. Birbirinden farklı amaca hizmet eden EC Montreal yaz okulu sayesinde, farklı ülkelerden gelen öğrencilerle bir arada sosyalleşebilir, 20-30 saatlik derslerle yoğun bir programın içinde dil öğreniminizi tamamlayabilirsiniz.

ELS Toronto Dil Okulu

Öğrencilere sanat, kültür, eğlence ve yeme içme alanlarının en iyi seçeneklerini sunan ELS Kanada dil okulu, güçlü eğitmen kadrosu ile İngilizce konusundaki tüm eksiklerinizi gidermek üzere hazır bulunuyor. İnteraktif ve çok uluslu olarak ilerleyen dersler sayesinde dilinizi geliştirmenin yanında muhteşem bir çevre edinebilirsiniz. Devam etmek istediğinizi akademik programlar için de dil belgesi ve referans konusunda ELS Toronto dil okulunu mutlaka tercih etmelisiniz!

 

 

Eklenme Tarihi: 2019-04-01 03:53:09

2019-04-01 00:58:45