Lütfen bekleyiniz...

İrlanda’nın Muhteşem Havasını Solumanızı Sağlayacak Programlar
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İrlanda’nın Muhteşem Havasını Solumanızı Sağlayacak Programlar

İrlanda’nın Muhteşem Havasını Solumanızı Sağlayacak Programlar

İrlanda’nın Muhteşem Havasını Solumanızı Sağlayacak Programlar

Dil okulu dendiğinde ilk başta akla gelmiyor gibi gözükse de kendini son dönemlerde en iyi şekilde kanıtlamış olan ülkelerden biri de İrlanda. Özellikle Game of Thrones sonrasında daha çok ziyaret alan ülke, dil ve yaz okulu konusunda da öğrencilerin uğrak noktası. Her seviyeden öğrenciye yeterli derecede hizmet vermek üzere hazır bulunan İrlanda programlarını sizler için derledik.

Kaplan Dublin Dil Okulu

Dil eğitimi konusunda en önemli sırada yer alan kurumlardan Kaplan International İrlanda-Dublin’de de öğrencilere hizmet veriyor. Tarihi bir dokunun içerisinde konumlanan okul sayesinde bütün yaz keyifli bir şekilde dil öğrenmenin zevkini yaşayabilirsiniz. Tam donanımlı ve az kişilik sınıflarda gerçekleştirilen Kaplan Dublin dil okulu sayesinde, eksiklerinizi tamamlayarak dönebileceksiniz.

EC Dublin Dil Okulu 

Dublin Teknoloji Enstitüsü’nün Global Pathway Programları ile uyumlu olarak dil okulunu Dublin’de devam ettiren EC Dublin Dil Okulu, İrlanda’nın en iyi eğitimini veren kurumlar arasında. Dünyanın hangi bölgesinden olursa olsun öğrencilerin seviyelerine göre belirlenen az kişili sınıfları sayesinde İngilizce öğrenimi oldukça keyifli hale geliyor. İrlanda’nın muhteşem havasını solumanıza yardımcı olan EC Dublin Dil Okulu sayesinde bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

Frances King Dublin Dil Okulu 

Frances King Dublin Dil Okulu, köklü eğitiminin yanında İrlanda’yı gezebileceğiniz programları ve turları ile de keyifli bir yaz geçirmenizi sağlıyor. Yaşayarak öğrenmenin en keyifli halini sunan programlar sayesinde İngilizce öğrenmek bir yükten çok hobiye dönüşüyor. İrlanda’nın tarihi yapıları içerisinde bulunarak, farklı ülkelerden gelen öğrencilerle kaynaşabilir, sosyal bir çevrede eğitim alma imkanı bulabilirsiniz. 

İrlanda Futbol Yaz Okulu AC Milan 

Çocuğunuzun dünyanın en köklü kulüplerinden A.C. Milan ile futbol öğrenmesini, aynı zamanda dilini geliştirmesini istemez misiniz? İrlanda Futbol Yaz Okulu tam size göre! 12 dönümlük bir araziye sahip okul içerisinde gerçekleşen dil ve futbol eğitimi sayesinde çocuklar her anlamda kendilerini geliştirme imkanı buluyor. A.C. Milan’ın deneyimli antrenörleri ile futbolun tüm tekniklerini öğrenen çocuklar, iyi bir programlama sayesinde İngilizce seviyelerini de geliştirme imkanı buluyor.

EC Terenure College Klasik 

EC dil okullarının düzenlediği Terenure College Klasik programı, Dublin şehir merkezine olan yakınlığı ile öğrencilerin uğrak noktası. Haftada 15 saat olarak verilen derslerle ilerleyen İngilizce eğitimi, 13-17 yaş aralığındaki gençlerin en kaliteli şekilde hizmet almasını sağlamaktadır. Konaklama konusunda sertifikaları bulunan aile yanı çift kişilik odalar sayesinde kesinlikle sorun yaşamadan eğitimlerini tamamlama imkanı bulurlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eklenme Tarihi: 2019-04-16 19:19:26