Lütfen bekleyiniz...

İngiltere (Mesleki) Tıp İngilizcesi Dil Okulları: Ne Öğretiliyor? Tavsiye Dil Okulları Neler?
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İngiltere (Mesleki) Tıp İngilizcesi Dil Okulları: Ne Öğretiliyor? Tavsiye Dil Okulları Neler?

İngiltere (Mesleki) Tıp İngilizcesi Dil Okulları: Ne Öğretiliyor? Tavsiye Dil Okulları Neler?

Mesleki İngilizce, sınav İngilizcesi, genel İngilizce gibi çeşitli dil varyasyonlarıyla eğitim sağlayan İngiltere dil okulları, kişilerin pratik İngilizcesini geliştirmekle birlikte ders almak istediği branş ile ilgili incelikleri gösterek, profesyonel hayata hazırlıyor. Kitle çeşitliliğine bakacak olursak İngiltere, mühendis, mimar, tıp, teknoloji alanlarında aktif olmak isteyen ve henüz meslek hayatına başlayan kitleleri kapsıyor. Yani, İngiltere mesleki İngilizce dil okulları çerçevesinde eğitim alan kişiler ya mesleki hayatına yeni başlamış kişileri, ya henüz mezuniyet seviyesinde olan kişileri ya da yöneticilerle karşılaşacaktır.

Sadece kağıt üzerindeki İngilizce yönünde değil, yaşamın genel alanlarıyla da hayata hazırlayan İngiltere dil okulları, doktorlar, tıp fakültesi öğrenimindeki işileri ve sağlık – hizmet sektöründeki kişilerin hitap kabiliyetleri, hasta ile iletişim, çok yönlü diyalog kurabilme, tıbbi terimsel kelimeler, sunum yetenekleri gibi çeşitli artıların yanısıra, doktorların tez sürecinde de katkı sağlayabiliyorlar.

İngiltere Mesleki Dil Okulları Çerçevesinde Tavsiye Okullar Hangileri? Hangi Seviye İngilizce Öğretiliyor?

Minimum olarak, upper inter olarak adlandırılan İngilizce dil seviyesi ile eğitimler sağlanıyor. Yani, dil okulları çerçevesinde eğitim almak isteyen ve mesleki dil eğitimi göz önünde bulunduran kişiler, minimum upper intermediate olarak adlandırılan seviyede İngilizce bilgisine sahip olmaları tavsiye ediliyor. Fakat begginer seviyesindeki İngilizce bilgisiyle de bu klasmanda İngilizce eğitimi veren dil okullarına kayıt yaptırabilirsiniz.  İngiltere mesleki dil okulları, tavsiye konusuna değinecek olursak diğerlerinden ayırmayacakbir şekilde; Cambridge ve Oxford, oldukça tedarikli ve nitelikli İngilizce dersleri sağlıyorlar. Lakin genel olarak tavsiye edilen İngiltere eğitim bölgeleri, bu şehirler olur. Yaz aylarına bakıldığında ise  Brighton dil okulları, Londra dil okullarına nazaran kısmen tercih edilebilir durumda. Özellikle ekonomik şartlarıyla, diğer öğrenciler tarafından Brighton dil okulları sık sık tavsiye edilir.

İngiltere dil okulları tavsiye konusuna bakacak olursak; mesleki İngilizce eğitimi yanısıra öğrenciler, kısa dönemli sertifika kurslarını da tercih edebiliyorlar.

Genel olarak İngiltere dil okulları çerçevesinde repertuara alınan programlara bakacak olursak; : genel İngilizce, iş İngilizcesi, akademi için İngilizce, günlük İngilizce, TOEFL, IELTS, Cambridge sertifikaları GMAT, GRE, CAE gibi sınav hazırlık İngilizce derslerinin yanısıra birebir İngilizce gibi alanlarda eğitimler alabilirsiniz. Ayrıca, daha da dar bir kategoride değerlendirilen özel amaçlı İngilizce gibi dallarda da eğitimler alabiliyorsunuz. İngilitere dil okulları kapsamında gerçekleştirilen kurslar esnasında, çeşitli aktiviteler ve sosyal detaylarla dil eğitiminize pratik eğitimleri de ekleyebilirsiniz.  Okullarda, : Ücrestsiz bisiklet kiralama, Piknik masaları, Tenis kortları, Akıllı yazı tahtaları, Tam donanımlı çalışma merkezleri gibi imkanlar bulunuyor.

İngiltere Dil Okulları Konaklama İmkanları Nasıl?

İngiltere yaz okulları bünyesinde, okulların sağladığı stüdyo daire, dorm, yurt ve residanzların yanısıra aile yanı veya öğrenci evlerinde de konaklayabilirsiniz.  Mesleki İngilizce eğitimleri, özellikle İngilizce’de oldukça yoğun gerçekleştiriliyor ve bu bağlamda haftalık 30 saatlik bir İngilizce dil eğitimi verilir. Fiyatlar ise pound birimine göre şekillendirildi ve fiyatları sitedeki listemizden takip edebilirsiniz.

Elbette; mesleki İngilizce alanında tıp İngilizcesi girşiminde bulunduğunuz takdirde uzman meslektaşlarla uyum sürecini de çözümler.

 

 

Eklenme Tarihi: 2018-04-17 18:51:37