Lütfen bekleyiniz...

İngiltere’de Bilgisayar Mühendisliği Yaz Okulu
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İngiltere’de Bilgisayar Mühendisliği Yaz Okulu

İngiltere’de Bilgisayar Mühendisliği Yaz Okulu

Yurtdışında eğitimin temellerini oluşturan İngiltere yaz okulu programları, çocuklar için yepyeni bir yaz okulu geliştirdiler. Geleceğin bilim insanları, şimdiden bilgisayar mühendisliği için bir adım atıyorlar ve İngiltere’de, profesyonellerden bilgisayar mühendisliği konusunda eğitim alabiliyorlar. Branşa yönelik derslerde ciddi başarı gösteren İngiltere yaz okulu programları ile  bilgisayar mühendisliği yaz okulu programları İngiltere’nin Oxford bölgesinde, Oxford Royale Academy tarafından gerçekleştiriliyor.  Her seviye İngilizce eğitim olanağının bulunduğu İngiltere yaz okulu programı ile, öğrenciler ağırlıklı olarak bilgisayar teknolojileriyle tanışıyor, altyapılarını tanışıyor ve elbette İngilizce dil eğitimi alıyorlar.

İngiltere Yaz Okulu Programına Dahil Olan Bilgisayar Mühendisliği Derslerinde Hangi Eğitim Verilir?

Ağırlıklı olarak teknoloji altyapısının eğitimi verildiği İngiltere yaz okulu programları, çocuklar için 29 temmuz ile 11 ağustos tarihleri arasında 2 haftalık dönemlerde eğitim sağlıyorlar. Okulun içerisinde, odern tesisler, Öğrenci multimedya merkezleri, Dinlenme salonları, Spor alanları, Yüzme havuzu, Ücretsiz yüksek hızlı wifi gibi servisler sağlanıyor. Verilecek olan eğitim programlarının içerisinde ise, C++, javascript, HTML, gibi temel eğitimlerin yanısıra Aurdino ve Raspberry Pi gibi teknolojilerin geliştirlmesi de bu İngiltere yaz okulu programlarının kapsamında. Bununla birlikte ağ teknolojileri, oyun geliştiriciliği, network mühendisliği gibi üst segment mühendislik alanları da Oxford Royale’in sağladığı bilgisayar mühendisliği yaz okulu programlarıyla sağlanıyor.

Hangi Yaş Grupları İngiltere Bilgisayar Mühendisliği Yaz Okulu Programlarına Katılabilir?

Bilgisayar biliminin tüm detaylarını, İngilizce dil becerileri ile harmanlayıp sizlere sunan uzman eğitmenler ile eğitim alacaksınız. Bu meslekte nasıl kariyer yapılabileceğinin püf noktaları keşfedilecek, grup projeleri ile çocuklarınız yarına daha iyi bir şekilde hazırlanacaklar. Liderlik, beceri oturumları ve sunum becerilerinize katkıda bulunun. 13-15 yaş arası öğrencilere en iyi eğitim vermek adına uzman ve sözü geçen eğitmenler ile çalışacağınız bu programda geleceğin mesleklerine erişim sağlayabilirsiniz. Program dillerini öğrenme, sistemlerin kullanılması, analiz edip sunum hazırlama, web sitesi oluşturma gibi önemli noktaları keşfedeceksiniz. Doğru kullanıcının karşısına nasıl çıkılır? Hedef kitlenin değerlendirilmesi nasıl yapılır? Ayrıca program St. Peter' s College ve Lady Margaret Hall kampüslerinde yapılıyor.

İngiltere’deki Bilgisayar Mühendisliği Yaz Okulu Fiyatları Ne Kadar?

İngiltere yaz okulu programları kapsamında verilen bilgisayar mühendisliği yaz okulu programları, 2 248 GBP olarak ücretlendiriliyor. iki haftalık bir eğitim planlıyorsanız, 2 248 GBP olarak ücretlendirilecek.

İngiltere’de Yurtdışı Yaz Okulu Programları Bilgisayar Mühendisliğinden Başka Ne Eğitimi Verir?

İngiltere yaz okulu programlarında, standart İngilizce eğitimlerin yanısıra kodlama eğitimleri, sinema-TV eğitimleri, fotoğrafçılık, futbol akademileri gibi çeşitli içeriklere katılabilirler. Öğrenciler ve veliler, : Program boyunca haftada 3 yarım gün çeşitli spor aktiviteleri ve dil eğitimini destekleyen geleneksel İngiliz oyun etkinlikleri düzenlenir. Bununla birlikte her hafta bir tam gün İngiltere’nin görülmeye değer farklı lokasyonlarından olan Thorpe Park, bir sahil bölgesi olan Brighton ve Londra’ya keyifli ve kültürel gezilere katılabiliyorlar. Buna dahili hizmetler ise; Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, haftada 1 gün laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim malzemeleri ve materyalleri yer alıyor.

öklü bir geçmişe sahip olan İngiltere yaz okulu programları, İngiltere’nin eğitim sistemini ve eğitimdeki tecrübe ve disiplinlerini direkt olarak almış durumda.. Bu sayede devletin bu tür kurslara katılan öğrencilerin eğitimlerini sağlayan ve yurtdışından katılım sağlayan öğrencilere ciddi bir mekanizma oluşturduğu biliniyor. İngiltere yaz okulu programlarına yansıyan bu İngiliz disiplini, okulların işleyişini ve çalışma prensiplerini direkt olarak etkilemiş; İngiltere’de yaz okulu programlarının her seviyede daha güvenilir olmasını sağladı.  Böylece, öğretmenlerin nitelikleri ve adli durumları, çocuklar ile çalışanların yetkinlik ve güvenilirlikleri, binaların güvenlik ve uygunluk durumları yönetmelik ve kanunlar ile belirlendiğini söyleyebiliriz.

Bu Bilgisayar Mühendisliği Yaz Okulu Programlarına Nasıl Başvurulur?

Yaz dönemlerini şenlendiren İngiltere’de faaliyet gösteren yaz okulu programları, öğrencilere vize açısından pek fazla sıkıntı çıkarmayan bir ülke. Elbette, öncelikle York Education Solutions’ı aramanızda fayda var. Lakin; alacağınız vizeler kesinlikle çocuklarınızın kaç aylık bir İngiltere yaz okulu programı düşündüğüne, kaç aylık bir program sürdürmek istediğine göre değişir. Minimum 3 haftalık, maksimum 3 ay süren İngiltere’de yaz okulu programları, son başvuru tarihleri açısından şimdiden kayıtlar yoğun olarak devam ediyor ve mayıs ayı itibariyle bu durum biraz gec olmuş olabilir. Zira, Temmuz ve Ağustos aylarında da 3’ler haftalık İngiltere yaz okulu programına katılım sağlayabilirsiniz.

İngiltere yaz okulu ile hafta boyu verilen İngilizce mühendislik dersleri, haftada 15 veya 20 saatten oluşuyor. İngiltere yaz okulları, kodlama eğitimleri içerisinde derslerin küçük gruplarla işlenmesi öğrenci öğretmen etkileşimini artırarak öğrencilerin yüksek verim almasını sağlamayı amaçlıyorlar. İngiltere yaz okulları öğrencilerine aile yanı ve öğrenci yurdu konaklama seçenekleri de sunabilirler.

İngiltere’deki bu yaz okulu programlarıyla ilgili tüm detayları York Education Solutions’ın uzman danışmanlarından öğrenebilir, bu programları kendi ihtiyacınıza göre kişiselleştirebilirsiniz.

 

 

Eklenme Tarihi: 2018-06-08 13:13:27