Lütfen bekleyiniz...

İngiltere’de Bankacılık İçin Dil Okulu: İş İngilizcesi
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İngiltere’de Bankacılık İçin Dil Okulu: İş İngilizcesi

İngiltere’de Bankacılık İçin Dil Okulu: İş İngilizcesi

İngiltere’de gerçekleştirilen bankacılık iş İngilizcesi dil okulları, kendilerini geliştirip çalıştıkları şirkette yükselmek isteyenler, işe yeni başlayanlar ve modern dünyanın rekabetçi iş ortamında yerini almak isteyen üniversite öğrencileri için seçkin programlardan bir tanesi. İngiltere’de iş ingilizcesi programları, özellikle bankacılık sektörüne yönelik gerçekleştirilen dil okulları hayatınız boyunca gereksinim duyacağınız İngilizce kullanabilme yeteneğini kazanacak, iş yazışmaları,bankacılık alanında yapılacak olan iş görüşmeleri, raporlama, uluslar arası pazar  araştırmaları, ekonomi ve bankacılık alanına has sunum teknikleri gibi pek çok konuda da gerçek uygulamalala da eğitimler sağlanacak. Bu eğitim programında kullanılan materyaller, tamamiyle bankacılık sektörüne yönelik sağlanır ve bankacılık odaklı iş İngilizcesi dil okulu katılımcılarına sağlanır. Bunun yanısıra gerçek durum incelemeleri, projeler, gerçek videolar ve iş-finans gazetelerinin analizleriyle sağlanır. İngiltere dil okulları, bu konuda fazlasıyla titiz davranıyorlar.

İngiltere’de Bankacılık ve İş İngilizcesi Program Fiyatları Nedir?

İş İngilizcesi programı, zengin içerik ve uygulamaları ile, her bankacılık kariyeri için ihtiyacı olan mükemmel bir gelişim tercihi olabilir. Dilerseniz İş İngilizcesi programını özel ders olarak da alabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanacak bu özel ders sistemi ile amacınıza çok daha çabuk ulaşabilirsiniz.Öncelikle, spesifik bir alan olması nedeniyle bu konuda iyiden iyiye bir araştırma gerçekleştirmeniz gerekecek. İngiltere’de iş ingilizcesi amaçlı alacağınız dil okulu programları, genellikle pound olarak listelenir ve aşağı yukarı haftalık fiyatlandırma belirtmek gerekiyorsa 250 poundluk bir eğitim ücreti, kalemimizden çıkabilir. Örnek vermek gerekirse, Bell English, ortalama 300 pound,  EC Oxford ise ortalama 160 pound olarak listelendi.

İngiltere’de alınan iş İngilizcesi çerçevesinde bankacılık programlarına katılabilmeniz için en az orta düzeyde İngilizce bilgisi istenecektir. İş İngilizcesi dil okulu isimiyle genellendirilen ve şirket yönetimi ile İngilizce’nin kullanışı eğitimlerini veren dil okulları, katılan öğrencilerin İngilizce düzeylerine göre farklı gruplar oluşturmakla birlikte, İngilizce seviyesi düşük olan öğrencilere, genel İngilizce’nin yanısıra iş İngilizcesi içeren özel programlar uygulayabiliriz. Özellikle İngiltere ve Amerika’daki dil okullarında yoğun olarak uygulanmakta olan bu programlara katılan öğrenciler uygulamalı eğitime dahil olabiliyorlar.

İngiltere Dil Okulları, İş İngilizcesi Kursu Alacak Olanlara Hangi Avantajları Sağlıyor?

Business English almak isteyen öğrencilere aynı zamanda içeriğinde benze konular bulunan sertifika ve diploma programlarını da incelemelerini öneriyoruz. Özellikle İngiltere’de yaygın olan Business and Entrepreneur School anlayışı dolayısıyla, dileyen öğrenciler bu alandaki çeşitli diploma ve sertifika programları ile çok daha zengin içerikli bir eğitim alabiliyorlar. İş İngilizcesi  ile finans alanına sahip sertifika programları hakkında daha detaylı bilgi almak için Nişantaşı’ndaki ofisimiz ile temasa geçmenizi öneriyoruz. York Education Solutions’ın ekosisteminde yer alan İngiltere dil okulları,  iş adamlarına yönelik bu İngilizce dil eğitimini Haftalık 20 ve Haftalık 30 saatten oluşan iki ayrı pakette sunar.

Bankacılık İçin İş İngilizcesi Dil Okulları, Hangi Seviye Dil Yeterliliği İstiyor? Sınav Uygulanır Mı?

Kısa sürede uluslararası iş dünyasında ticaret yapmak isteyen ya da ticaret yapmakta olan iş adamlarının aldıkları ders içeriklerinin detaylarını teker teker sıralayabilirsek, İngiltere’deki bankacılık için dil okulları ile ilgili daha iyi fikre sahip olabilirsiniz. En az Intermediate İngilizce seviyeleri, yani orta düzeyin altında olanlar için farklı varyasyonlardaki İngilizce dil okulu içerikleri sağlanıyor.

İngiltere’de Bankacılık İngilizcesi Dil Okulu Süresince Nelere Dikkat Etmeliyim?

Maksimum seviyede, herhangi bir Türk ile karşılaşmanız durumunda İngilizce konuşun.Sitemizdeki okulları incelediğinizde farklı versiyonlarda okullar göreceksiniz.Haftada 20 saatlik programın temel amacı İngilizce dil becerilerinin geliştirilmesi ve iş hayatında kullanılan kelime ve terimlerin öğretilmesidir. Bu varyasyonun dil okulu içeriğine bakacak olursak; İdare ve Personel İdaresi, FinansBankalar ve Bankacılık Terimleri, İthalat ve İhracat Prosedürleri, Uluslar arası Satış veTicaretPazarlama gibi alanlara yönelik İngilizce dil okulu alabiliyorsunuz.

Haftada 30 saatlik yoğun programda ise dil becerilerinin geliştirilmesi ve iş hayatında kullanılan terminolojinin yanı sıra, güçlü iletişim kurabilmek için gereken becerilerin eğitimi üzerinde önemle durulur.

İş İngilizcesi Kursu Boyunca Hangi İçeriklerden İngilizce Dersi Alacağım?

Email yazma ve üst ya da alt mercilere email yazma, bu dil okulları programlarının en önemli detaylarıdır. Mektup ve raporlama, not tutma Reklam ve promosyon sunum yapma satış ve satış sonrası hizmetler teslimat ve nakliye detayları,  toplantılar, kriz yönetme, sorun giderme, hedef belirleme, belirleme, planlama ve organizasyon, karar verme ve iş takibi pazarlık yapma Win-Win yöntemi ticari ayarlamaların incelikleri gibi eğitimler sağlanıyor. Örnek birkaç okul ve de program göstermek gerekirse; Londra’da gerçekleştirilen Kaplan Covent dil okulu programı, 192 pound olarak listelendi. Bu okul sadece iş İngilizcesi ya da bankacılık alanına yönelik İngilizce dil okulu programı değil aynı zamanda Genel İngilizce, İş İngilizcesi, SAT, GRE, MAT,GMAT, TOEFL, Tatil İngilizcesi, Uzun Dönemli İngilizcec Kursları, Akademik Amaçlı Yoğun Kurslar, Cambridge Sertifikaları da sağlıyorlar.

Eklenme Tarihi: 2018-06-05 16:42:01