Lütfen bekleyiniz...

İngilizce ve Fransızca Özel Ders
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İngilizce ve Fransızca Özel Ders

İngilizce ve Fransızca Özel Ders

Yurtdışında dil okulu programlarımız arasında, hemen hemen tüm seçeneklerde Fransızca ve İngilizcce özel ders opsiyonlarını kullanabilirsiniz. Kanada’daki dil okulları, sizlere İngilizce ve Fransızca dillerini özel ders kategorisinde sağlayabilir. Yani, eğitmenlerin sizlerle daha yakından yurtdışı eğitim programı sağlayabiliyor. Üstelik; İngilizce ve Fransızca özel ders söz konusu ise program süreleri uzuyor ve daha da profesyonel seviyede eğitim alabiliyorsunuz.

İngilizce ve Fransızca Özel Ders Kapsamlı Dil Okulları Hangi Şehirlerde Yapılır?

İngilizce ve Fransızca kursları, Kanada’nın pekçok bölgesinde gerçekleştirilebilir. Lakin Quebec ve Montreal bu konuda spesifik olarak tercih edebileceğiniz bölgelerdir. Elbette, avrupa’nın tam merkezinde olmasıyla farklı dil kültürlerini de ekosistemine ekledi. Amerika kıtasının hiç şüphesiz en önemli ve en büyük kültürel mirasa sahip ülkelerinden öne çıkanı Kanada’nın olduğunu göz önünde bulunduran pekçok katılımcı, bu ülkeye eğitim almaya geliyor. İtalyan ve Almanlar da Kanada’da Fransızca eğitimi lıyorlar. Bu detaylarıyla Kanada’da Fransızca dil okulu programı ve eğitim almanız size kültürel anlamda çok şey katacaktır. Olağan üstü eğitim anlayışıylaöne çıkaran detaylardan biri. İsviçre müthiş doğasıyla da ün yapmış bir ülkedir. Dil eğitimi aldığınız süre boyunca kursun sunduğu aktivitelerin yanı sıra arkadaşlarınızla da şehir dışı aktivitelerine gittiğiniz de siz de İsviçre’nin harika bir eğitim ekosistemine sahip olduğunu göreceksiniz.

Kanada’daki İngilizce ve Fransızca Kursları ile Hangi Eğitimleri Alacaksınız?

Genel Fransızca Kursu : Dersler boyunca farklı gündelik durumlara göre iletişim becerilerinizi hızla geliştireceksiniz. Her gün göreceğiniz 2 ders şu alanları kapsayacaktır: dilbilgisi, sözcük bilgisi, telaffuz. Sonraki 2 derste şu alanlara odaklanacaksınız: konuşma, dinleme, okuma, yazma. Bu kursta bir ders kitabı okullar tarafındna veriliyor ve bu kitaplardan faydalanmakla birlikte sınıf için Fransızca canlandırmalar, Fransızca eğitim materyalleri, gazeteler ve diğer basılı materyalleri içeren çok çeşitli materyal ve Fransızca alıştırmadan yararlanırsınız.

Yoğun Kanada kursları ile farklı bir eğitim uygulaması ile birlikte kurs, yoğun şekilde ders görmek, dili ve ülkeyi kapsamlı olarak tanımak isteyen öğrenciler için uygundur. Bu kursa katılan öğrenciler, sabahları genel Fransızca için açıklanan derslerin aynısını görürler. Öğleden sonra sınıfları, akıcılık alıştırmaları ve geldiğiniz ülkenin kültürü ve gelenekleriyle ilgili kapsamlı konu işlemeleri sayesinde aldığınız eğitimi daha da güçlendirir ve öğrendiklerinizi pekiştirir. Ayrıca bazı kurslar yoğun program olarak seçen öğrencilere istedikleri taktirde İş Fransızcası kursu da verebiliyorlar.

Yoğunlaştırılmış Kanada Kursu ve Dil Okulu Nedir?

Daha da  yoğunlaştırılmış fransızca kursları ile aldığınızprogramların temel amacı; öğrencinin, Fransızca okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerisini artırmaktır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar tüm katılımcılara açık olan Fransızca dil eğitimi programlarının süresi, öğrencinin istek ve ihtiyaçlarına göre 2 ile 52 hafta arasında değişiklik gösterebilir.

Kanada’da Fransızca Özel Ders Programlarında Hangi Aktiviteler Gerçekleştiriliyor?

Basketbol, yüzme, tenis, kampçılık gibi sportif aktivite programları ile İsviçre dil okulları eğitimlerini sağlıyor. Sadece bu değil;  okullarında öğrenciler farklı ülkelerden öğrencilerle arkadaşlıklar kurarak sosyalleşebiliyor ve böylece Türkiye’de İngilizce iletişim açısından bir adım önde oluyorlar. Buna ek olarak İsviçre yaz okulları ile Kanada’da yaşamın da kapsını aralayabilirsiniz çünkü avrupa ülkeleri de Kanada’da kalacak kişilerin eğitim tecrübelerini göz önünde bulunduruyor . Kanada dil okullarında genel dil kursları sabahları veriliyor ve yarım gün. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerinden oluşan genel kurslar haftada 20 derse kadar özel ders yapılıyor. Eğer yoğun İngilizce programı istiyorsanız, yoğun İngilizce programlarına dahil olabilirsiniz, böylece yaklaşık 15 dersten oluşan 30 saatlik Kanada dil okulları bünyesinde eğitim alabilirsiniz.

Kurumsal Şirketler Fransızca Dil Okullarından Faydalanabilir Mi?

Evet! Kurumsal şirketler de, Kanada’daki dil okullarının fransızca kurslarından toplu halde eğitim alabiliyorlar. Bu kurslar, dil okulları çerçevesinde hem özel ders hem de 15 16 kişilik sınıflarda toplu eğitim olarak gerçekleştirilir. İş dünyasına yönelik dil programları, özel ve devlet şirketlerinde orta ve üst düzey yöneticilik yapanlar ve işadamları için düzenlenmiştir. Bu programlar, katılımcının genel İngilizce ve Fransızca dil bilgisinin yanısıra, iş yaşamıyla ilgili özel kavramları öğrenmesini ve pratik olarak kullanmasını öncelikli olarak amaçlıyorlar.

Gideceğiniz Kanada dil okulu ve Kanada’da yer alan ve seçmek istediğiniz şehir hakkında yine arama motorlarını kullanarak araştırmalar yapın ve hobilerinizi gerçekleştirebileceğiniz, sizin için eğlenceli ve eğitici seviyede katkı sunabilecek yerleri seçmeye özen gösterin. Unutmayın, durmaksızın ders çalışmanız mümkün olmayacaktır. Üstelik sosyal yaşantınızın olması, İngilizce seviyenizin ilerlemesine katkıda bulunması kaçınılmaz. Örnek olarak, Quebec bölgesi, Kanada’da Fransızca geliştirmek isteyen kişiler için oldukça önemli eğitimler veriyor.  Bununla birlikte Montreal bölgesi, Fransızca öğretmenlik düşünen insanlar için oldukça seçkin bir bölge.

Eğitimde gösterdiği ciddi gelişmelerle dünyanın en gözde ülkelerinden biri olmayı başaran Kanada’da Fransızca ve İngilizce dilleri kullanıldığı için uluslararası öğrencilerin her iki dile yakın durmalarını sağlar. Sadece Kanada dil okulları nezninde değil; ön lisans, yüksek lisans ve doktora yapmak isteyenlere sunulan oldukça faideli seçenekler ve üniversite harç masraflarındaki ekonomik rakamlar, eğitim döneminin daha uygun şartlarda devam etmesini sağlayabiliyor.

 

 

 

Eklenme Tarihi: 2018-06-07 18:19:46