Lütfen bekleyiniz...

En Güncel Yurtdışı Eğitim Fiyatları 2018: Dil Okulu ve Yaz Okulu
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

En Güncel Yurtdışı Eğitim Fiyatları 2018: Dil Okulu ve Yaz Okulu

En Güncel Yurtdışı Eğitim Fiyatları 2018: Dil Okulu ve Yaz Okulu

Yurtdışı eğitim fiyatları, kurun değişkenliğinin yanısıra yurtdışı eğitim konusunda ortaya konulan yeni trendler günden güne yurtdışı eğitim fiyatları için etki sağlıyor. Yurtdışı eğitim fiyatları, dil okulu ve yaz okulu programlarına göre değişkenlik gösterse de iki kategori arasındaki fiyat farklılıkları çok büyük farklar göstermiyor. Fiyatlandırılma ve ücretlendirilme şemaları aynı, her yurtdışı eğitim programı alınacak hafta üzerinden fiyatları hesaplanıyor ve  programa dahil ücretler de birleştirilerek siz katılımcılara sunuluyor.  Yurtdışı eğitim fiyatları, okulların müfredatı, konumu, kampüsün kalitesi, katılımcıların sayısının yanısıra programların içeriğine göre değişklik gösterebilir. Örneğin TOEFL, SAT odaklı katılım sağlayacağınız yurtdışı eğitim programı, dil okulu statüsünde olacaktır ve bunun yanısıra bu yurtdışı eğitim fiyatları da içeriğe göre değişkenlik gösterir.

2018 Yılı Yurtdışı Eğitim Fiyatları

Yurtdışı eğitim fiyatları, aynı zamanda ülkelerin eğitimdeki popületiresini de etkiliyor. İngiltere, pound değerinde yurtdışı eğitim fiyatlandırması gerçekleştirirken Kanada yurtdışı eğitim programları CAD, yani Kanada doları ile işlem yapıyor. Elbette Kanada doları olması nedeniyle bu yırtdışı eğitim programlarını TL’ye karşılığı değişiyor.  Zira, İngiltere’de dil eğitimi programları pound olarak listelense de katılımcılar açısından, özellikle dil okulu katılımcıları açısından tercih edilmeye devam ediliyor. Elbette bu durum, İngiltere’nin nitelikli eğitimi ile ilgili bir durum. Yaz okulu kategorisinden Kanada yurtdışı eğitim fiyatları için bazı örnekler sunacak olursak; Toronto, Vancouver gibi Kanada bölgelerinde çalışan yurtdışı eğitim programları, 1050 CAD bazında temel olarak ücretlendirilmiş. 6 haftaya kadar devam eden bu yaz okulları çocuklar için gerçekleştiriliyor ve alınacak hafta sayısına göre değişiklik gösterebiliyor.  Yine bir Kanada’da yurtdışı eğitim programı olan Kaplan Klasik yurtdışı eğitim fiyatı ise 1117 Kanada dolarından başlıyor ve bu fiyat konaklama varyasyonlarına göre değişiklik gösterebilir. Örnek; çift kişilik oda ile tercih ediyorsanız 1117 CAD, tek kişilik oda konaklama 1147 dolar olarak ücretlendiriliyor.  Bu yurtdışı eğitim programlarında, gerçekleştirilen aktiviteler ve öğünler fiyata dahil olarak planlandı.

Amerika’da Yurtdışı Eğitim Fiyatları

Amerika fiyatları, tıpkı Kanada yurtdışı eğitim fiyatları gibi elbette yol ve aktarma konusunda da göz önünde bulundurulmalı. Amerika yurtdışı eğitim programları Kanada göz önünde bulundurulduğunda çok da farklı değil; örneğin San Diego ve Boston’da eğitim sağlayan LSI yurtdışı eğitim programları, yaz okulu katregorisinde 1295 dolardan fiyatlarla ücretlendirildi. Ya da; yurtdışı eğitim fiyatları konusunda biraz daha yukarıya oynayalım. Stafford House klasik yurtdışı eğitim programları, 1660 dolar olarak ücretlendirildi. New Haven ve Los Angeles’ta bulunan bu okullar da haftalık olarak ücretlendirilir.

İngiltere’de Yurtdışı Eğitim Fiyatları Nedir? İngiltere Dil Okulu Bazında Fiyatlar

İngiltere, ağırlıklı olarak sınav amaçlı, çalışma amaçlı, amademik hazırlık ve akademi amaçlı İngilizce geliştirmek isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Özellikle Cambrige hazırlık programlarıyla birlikte sınav başarısı konusunda İngiltere, tavsiye edilir. İş İngilizcesi alanında sertifika almak isteyen ve TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlanmak ve başarılı olmak isteyen kişiler de İngiltere’yi tercih ediyorlar. İngiltere yurtdışı eğitim fiyatları ise pound olarak ücretlendiriliyor. Örnek olarak; Stafford’un Londra’daki yurtdışı eğitim programı, 172 pound olarak belirlendi. Bunun biraz daha yüksek fiyatı, St. Giles Cambridge uyguluyor. Cambridge’deki kampüste 291 poundtan başlayan yurtdışı eğitim almak mümkün. Elbette bu da diğer yurtdışı eğitim fiyatları gibi haftalık olarak listeleniyor.İkisinin ortasında kalan yurtdışı eğitim fiyatları ise 130 pound olarak listelendi, Brighton LSI, diğerlerinin tam da arasında bir fiyatlandırmayla ön planda.

Genel İngilizce Kursları : Günlük hayatta kullanılan İngilizce üzerine eğitim verilmekte ve öğrencilerin İngilizce becerileri geliştiriyor.

Uluslararası İngilizce dil yeterlilik sınavları olan TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge vb. sınavlar için hazırlık eğitimleri sunuluyor.

Mesleki İngilizce Dil Okulları : Çeşitli meslek kollarına özel İngilizce dil eğitimi sağlanıyor.(iş, tıp, hukuk, mühendislik, finans, havacılık, eğitim odaklı İngilizce eğitimleri.)

Executive İngilizce Kursları : İş insanları ve A+ yöneticiler için birebir, mini gruplu sınıflar veya öğretmen evlerinde kişiye özel İngilizce dil eğitimi sunulur.

Akademik İngilizce Kursları : Kanada'da lise, üniversite veya master yapmak isteyen öğrencilere özel akademik hazırlık eğitimleri sunulur.

Elbette bu yukarıda sıraladığımız yurtdışı eğitim programları, ‘klasik dil okulları’ kategorisinin dışında kalan programların dışında kalıyor. Örneğin, Bell English’in sunduğu yurtdışı eğitim programı fiyatı, yaklaşık 300 pound olarak listelenmiş ve bünyesinde ITTC, CELTA, DELTA, Speaking, Pronuncation and Listening, Reading, Writing and Vocabulary, IELTS Preparation, Writing Skills, English for Business, Media, Music and Film, Cambridge FCE, CAE, CPE odaklı eğitimler sağlanır. Son olarak, bu kategorinin tam ortasından bir program; yurtdışı eğitim fiyatları açısından sık sık karşımıza çıkabilecek program, 200 pound’tan başlıyor.  İngiltere yurtdışı eğitim fiyatları açısından şu eğitimler verilecek: genel İngilizce, İş İngilizcesi TOEFL, IELTS, Cambridge sertifikaları, Birebir İngilizce gibi eğitimler ile dil okulu eğitimleri alabilirsiniz.

Eklenme Tarihi: 2018-05-29 11:46:11