Lütfen bekleyiniz...

Çocuklar İçin Malta Yaz Okulları: Endişeleriniz, İngilizce Dil Kursları ve Fiyatları
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Çocuklar İçin Malta Yaz Okulları: Endişeleriniz, İngilizce Dil Kursları ve Fiyatları

Çocuklar İçin Malta Yaz Okulları: Endişeleriniz, İngilizce Dil Kursları ve Fiyatları

Yaz okulları dönemi başlamak üzere ve okullar eğitim programlarını hazırlamış durumdalar. Enstitü ve standart yaz okulları disiplinleriyle öğrencileri kabul edecek olan Malta yaz okulları, Türkiye’ye uçuş mesafesiyle özellikle 11-16 yaş ortalaması ve aileleri tarafından tercih ediliyor. İtalya’nın güneyinde bulunan Malta Adası, eğitim, fiyat oranları, etkinlik yelpazesi ve programa katılan çocukların çeşitliliği ile ilgi odağı. Bölge, ayrıca kadim dünya tarihinden pekçok eseri de ziyaretçileriyle paylaşıyor. Dolayısıyla çok yönlü, sadece dil okulu odaklı bir yaz okulu değil, etkinliklerinden çeşitli gezilerine kadar her bir detayı ile harika bir deneyim vaad ediyor.  15 saati aşan İngilizce dil eğitimi, ek olarak İtalyanca öğrenebilmek adına çeşitli organizasyon ve etkinlikler,  yaz kampı döneminin yaz okulları dönemine denk gelen dünya çapındaki spor kulüplerinin de ziyaretleri gerçekleşiyor.

Malta Yaz Okulları İle İlgili Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Yaz okulları, çeşitli varyasyonlarla İngilizce eğitimi sağlıyor. Burada, çocuklarınızın İngilizce seviyesi oldukça önemli. Begginer ile Upper seviyesine kadar ulaşan Malta yaz okulları, kendi içerisinde aile programı, plus ve ekstra program, standart program ve daha yoğunlaştırılmış kurlardan oluşan yoğun program, Malta yaz okulları çerçevesinde düzenleniyor.  Standart yaz okulu programı, kendi içerisinde İngilizce seviye farklılığı, haftalık 15 saatlik İngilizce eğitimi, eğitsel ve kültürel gezilerle oluşturulur. 1 haftalık dönemler çerçevesinde 8 yaş ile 17 yaş aralığında her seviyedeki İngilizceye sahip çocukları kucaklar.  Örneğin, Klasik Yaz Programı Ekonomik paketi seçeneği Malta’da uygun bir eğitim almak isteyenler için tasarlanmış bir program. Klasik Yaz Programı çerçevesinde düzenlenen kalma-konaklama opsiyonlarıyla fazla olanak sağlayan bir program haline getirildi . Junior Klasik Yaz programları  8-13 yaş arasına ayrılmış ayrıcalıklı bir eğitim programı haline geldi.

Standart yaz okulları ile ilgili dikkat edilmesi gereken detaylar bunlarken özellikle ACE Malta Yaz Okulu’nun düzenlediği aile programı programı bulunuyor.  Aile programları, aileleri de kapsayabilen bir yaz okulu programı. Çocuklar, bu aile programı sayesinde aktivitelere aileleriyle katılabilir ve aileleri de, diğer ülkelerden katılım sağlayan çocukların aileleriyle de vakit geçirebiliyorlar. Ağırlıklı olarak bir tür okul değil, İngilizce eğitimi sağlayan bir tür yaz kampı gibi...

Öğrenciler resmi İngilizce dersinden sonra düzenlenen eğitici ve kültürel geziler dışında, haftanın alternatif olarak gerçekleştirilen çeşitli etkinlik ve aktiviteler programına katılabilirler. Ders dışındaki zamanlarda Malta’nın atmosferinde vakit geçirme ve yaz tatilini değerlendirme olanağı bulan aileler, bu eşsiz program sayesinde hem dil eğitimi konusunda gelişim gösterme hem de farklı ülkelerden, farklı lisanlardan insanlar tanıma şansına bir arada sahip oluyorlar.  Diğer programlar gibi okul bünyesinde yer alan odalarda veya aile yanında kalabilirsiniz. Bu paketler, begginer seviye ile başlıyor ve sınıfların farklı milletlerden oluşmasına özen gösteriliyor.

Malta yaz okulları seviyesinde eğitim sağlayan programların genel görünümleri bunlar. Yani yaz okulları paketi alırken dikkat etmeniz gereken detaylardan en önemlisi, etkinliğin sadece öğrencilere mi yönelik, yoksa aileleri de kapsayan bir program olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor.

Malta Yaz Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Yaz okulu fiyatları, haftalık olarak tasarlandı. Yani haftalık ders saatleri belirlenir ve hafta bazında bu programlar ücretlendirilir. Taban fiyatlandırma, 470 euro’dan başlıyor ve aile programlarına yaklaştıkça fiyatlar da artıyor.  En kapsamlı ve en tepe seviye olarak adlandırabileceğimiz Malta yaz okulu, 1200 euro olarak fiyatlandırıldı. Sonuç olarak, öğrenciler bu programlar çerçevesinde İngilizce dil becerilerini artırmakla birlikte kelime bilgilerini artırır ve okul sıralarına daha donanımlı bir bilgi havuzuyla dönerler. Diğer aileler ve diğer çocukların çok uluslu olması nedeniyle mutlaka İngilizce konuşmak zorundalar ve konuşmaya teşvik edilirler.

 

 

Eklenme Tarihi: 2018-04-14 11:10:43

2018-07-05 08:24:25