Lütfen bekleyiniz...

Başlangıç Seviye İngilizce İçin Yurtdışında Dil Okulu Programları
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Başlangıç Seviye İngilizce İçin Yurtdışında Dil Okulu Programları

Başlangıç Seviye İngilizce İçin Yurtdışında Dil Okulu Programları

Yurtdışında eğitim ile sıfırdan İngilizce dil okulu programları, yetişkinlere yönelik başlangıç seviyeye, yani begginer seviye İngilice dil kursu sağlayarak daha geniş çaplı bir yurtdışı eğitim sağlayabiliyor. Yurtdışında sıfırdan İngilizce için, özellikle Amerika dil okulu, öncelikle sıfırdan İngilizce eğitimi almak isteyen kişilere yönelik gerçekleştiriliyor. Ardından bir diğer hedef ise 35+ yaş yetişkinlere yönelik hem yurtdışı gezi hem de yurtdışı eğitim sağlamak. Yani bu yaş aralığındaki yetişkinler de sömestır ya da yıl içi dönemlerini hem tatil hem de Amerika dil okulu örneklerinde olduğu gibi; sıfırdan İngilizce eğitimi alabiliyorlar. Sizleri sıfırdan İngilizce öğrenmenize sağlayacak olan yurtdışı eğitim dil okulu programları herhangi bir sınav sonucu vs beklemiyor.

Yurtdışında Eğitim ile Sıfırdan İngilizce Dil Okulu Programı Fiyatları

Amerika yaz okulu programları özelinde konuşuyoruz. Ağırlıklı olarak Boston, San Francisco, Los Angeles, San Diego, New York gibi bölgelerde yoğunlaşan yurtdışı dil okulu programları, minimumda 1092 Amerikan dolarından başlıyor. Elbette bu dil okulu fiyatları haftalık eğitim baz alınarak düzelendi. Örneklendirmek gerekirse; Boston’daki Kaplan Amerika dil okulu programı, haftalık 1710 dolarlık bir dil okulu fiyatı listelendi. Yine Boston’da yurtdışı eğitim deneyimi sağlayan ve yine sıfırdan İngilizce dil okulu eğitimi sağlayabilecek okullardan bir tanesi LSI Boston’un 36 haftalık İngilizce dil eğitimi programı, 10620 Amerikan doları olarak fiyatlandırılmış.  Yurtdışında eğitim fiyatları bu şekilde değerlendirildiğinde, bir tatil ve dil eğitimi kapsamında iyi bir seçenek olabilir.

Sıfırdan İngilizce Dil Eğitimi İçin Hangi Şehirler Tavsiye Ediliyor?

Amerika yüz ölçümü olarak büyük olduğu ve 50 eyalete sahip olduğu halde, öğrencilerimizi özellikle belli başlı 10 şehire yoğunlaştırmaktayız. Bunlar, New York, Chicago, Boston, San Francisco, Los Angeles, San Diego, Santa Barbara, Miami, Washington DC’ dir. Bu şehirlerde dil okullarının konumu gereği ulaşım araçlarına kolay ulaşılabilirlik, kafe, restoran, mağazalar ve eğlence noktalarının olması şehri canlı tutmakta ve sıfırdan İngilizce öğrenmek  için cazip geliyor. Bu konuda tüm dünyada şubeleri olan ve eğitim kaliteleri ile diğerlerinden öne çıkan en fazla tercih edilen Amerika dil okulu Kaplan dil okulları, Kings Colleges dil okulları, St.Giles dil okulu, Embassy English, LSI International, EC English dil okuludur.  Özellikle yurtdışı dil okulu konusunda fazla ziyaretçi alan Amerika programları, Universal Film stüdyoları, Disneyland, Hollywood’ un özellikle bu şehirde olması nedeni ile her dönem turistler sayesinde şehrin canlı olması, şehir aktivitelerinin sınırsız olması, ikliminin ılıman sıcaklığı sayesinde Amerika’ da dil okuluna gitmek için en fazla tercih edilen şehir Los Angeles olduğu son yıllarda dikkat çekiyor.

Şunu da göz önünde bulundurmak gerekir, özellikle yarı yoğun ve gezi odaklı Amerika dil okulu programları sıfırdan İngilizce dil eğitimi almak isteyen kişileri zorlayabilir. Çünk bu programlar direkt olarak konuşmaya ve İngilizce dil iletişimi kurmaya odaklanan etkinlikleri içerir.

Amerika’da Yurtdışı Eğitim İçin Vize Alma Şartları

Amerika’ da Haftada 15 saatlik İngilizce kursları Tatil İngilizcesi olarak geçiyor. Zira. Vocational English programları 45 yaş üzeri yetişkinlerin alabileceği bir dil eğitimi programıdır. Mevcut B1/B2 turist vizesi ile gidilebilecek dil kursu olduğunu söyleyelim ve hemen hemen tüm şehirlerde mevcut. Amerika’ da Genel İngilizce programları haftada 20 saat olarak tasarlandı ve F1/Öğrenci vizesi ile gidecek adayın alabileceği bir programdır. Öğrenci 8 haftada 1 kurdan ve levelden mezun olabilir. Yoğun İngilizce programları ise Haftada 30 saat; henüz çok temel İngilizceye sahip veya İngilizce öğrenme hedefi için fazla zamanı olmayan adaylar için önerebileceğimiz programdır. Yani, asıl tercih etmeniz gereken yurtdışı eğitim programı, yoğun İngilizce programlarıdır. Yogun İngilizce derslerinde 1 kur 5 hafta sürüyor. Amerika’ da Yoğun İngilizce derslerini ayrıca TOEFL sınava hazırlık, IELTS, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi gibi kısa zamanda verim alınabilen dil eğitimlerini de kapsıyor. Amerika’ da sertifika programları sağlayan Stafford House dil okulunda İngilizce dil eğitiminizi tamamladıktan sonra süresi 4 hafta – 13 hafta arasında değişen Amerika’ da İşletme sertifikası programlarına da katılabilir, İngilizcesi iyi olanlar profesyonel sunum teknikleri kazanmak üzere Amerika’ da Business sertifikası alabilirler. San Francisco, San Diego, Boston ve Chicago’ da İngilizce dil okulu ve sertifika alabilirsiniz. Amerika dil okulları ile özgürlükler ülkesi Amerika'yı görerek ve deneyimleyerek hayallerinize kavuşun. Amerika'da dil eğitimi alarak fırsat ülkesi olan Amerika'da, her insanın ihtiyaçlarına karşılık verebilecek sosyal ve kültürel imkanlara sahip olabilirsiniz. Dolayısıyla da yurtdışında dil eğitimi almak isteyen insanların İngilizce dil eğitimi için ilk tercihleri daima Amerika dil okulu oldu.

 

 

 

Eklenme Tarihi: 2018-05-31 11:39:45