Lütfen bekleyiniz...

Anneeee Beni Kampa Götür!
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Anneeee Beni Kampa Götür!

Anneeee Beni Kampa Götür!

Anneeee Beni Kampa Götür!

Çocuğunuzun yurt dışında şahane bir deneyim yaşamasını istemez misiniz? Yaşı kaç olursa olsun katılabilecekleri anne-çocuk yaz kampları, hem dil eğitimlerini almalarına hem de küçüklükten itibaren başka ülkeleri tanımalarına yardımcı oluyor. York Education sayesinde planlanan anne-çocuk yaz kampları sayesinde çocuklarınızın yaz tatilini çok daha verimli geçirmesini sağlayabilirsiniz. Anne-.çocuk yaz kampları içinde size en uygun olanını bulabilmeniz için en iyi programları derledik:

 

JFK Swiss Outdoor Yaz Kampı

 

Eğer çocuğunuz 6-13 yaş aralığında ise ve ona uygun anne-.çocuk yurt dışı yaz kampı arıyorsanız JFK SwissOutdoor Yaz Kampı tam size göre. Gerçek bir kamp deneyimi ile dil eğitimini birleştiren okul, İsviçre’nin kalbinde yer alan Gstaad kayak merkezinde konumlanıyor. İsviçre Alpleri’nin muhteşem doğasıyla birleşen kampta çocuklar İngilizce öğrenmenin yanında doğa ile iç içe hayatta kalmanın keyfine varıyor. Tesis Saanen köyünde bulunan geleneksel köy evlerinde konaklama imkanı bulan öğrenciler, farklı ülkelerden öğrencilerle tanışma, sosyalleşme imkanı buluyor. Kahvaltıdan sonra tırmanış, su sporları ve kano etkinlileri ile de kamp teriminin tam olarak hakkını veren bir İngilizce eğitimi sizleri bekliyor. 

 

PreFleuri Yaz Kampı

 

İsviçre’nin en köklü okullarından biri olan PreFleuri, anne-çocuk yaz kampı için de birbirinden keyifli programlarla öğrencilerin keyifli anılar biriktirmesine yardımcı oluyor. 13-14 yaş aralığındaki çocukların doğanın tam kalbinde İngilizce dil eğitimi görmesini sağlayan PreFleuri kayak dersleri, orman keşifleri, tenis, golf, futbol gibi birbirinden farklı spor dalları ile iç içe olma imkanı buluyor. Tipik İsviçre dağ evi tarzında konumlanan okul, öğrencilere keyifli bir konaklama ve kuş sesleri ile uyanma şansı veriyor.

 

ICS International Community School Yaz Okulu

 

13-17 yaş aralığındaki çocuklara ilham veren ICS Yaz programı, çocukları modern dünyaya hazırlarken, İngilizce eğitimlerini de en kaliteli programlar sayesinde sunuyor. Dünyanın her yerinden yaklaşık 50 bin öğrenciyi yaz programına katan ICS, haftanın 5 günü 09.00-16.00 arasında ders veriyor. Yaş gruplarına göre sınıflara bölerek ilerleyen dersler sayesinde, çocuklar İngilizce’yi en kolay şekilde öğrenme imkanı bulmaktadır.

 

King’s Education Moreton Hall Anne-Çocuk Yaz Kampı

 

King’sEducationMpreton, etkileyici bir tarihi dokuda, park içerisinde konumlanmasının yanında anne-çocuk programı ile de göz olduruyor. Anne ve çocukların birlikte kalmasını sağlarken, verimli bir şekilde dil eğitimlerine de katkı saplamaktadır. Aynı zamanda düzenlenen spor etkinlikleri ile çevreyi keşfetme imkanı da bulan çocuklar, haftada 10 saat, maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alıyor. Günlük program dahilinde günde 2 saat resmi İngilizce eğitimi aldıktan sonra, anneleri ile birlikte gezilere katılabilir, alternatif olarak da MoretonHall Holiday Club’teki etkinlikleri takip edebilir.

 

Millfield Schools Yaz Kampı

 

İngiltere’nin Somerset bölgesinde yer alan okul, 3 ayrı kampüste yaz kamplarına devam etmektedir. Çok geniş alanlarda yer alan 3 kampüs de çocukların dil eğitimi alırken aynı zamanda çevreyi keşfetmesine olanak sağlıyor.

 

Daha fazla Anne-Çocuk Yaz Kampı seçeneği için Anne Çocuk Yaz Kampları linkine tıklayabilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eklenme Tarihi: 2019-03-13 10:46:58

2019-03-13 07:48:50