Lütfen bekleyiniz...

Amerika’da Pastacılık Eğitimi ve Fiyatları: Çilekli Yurtdışı Eğitim
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Amerika’da Pastacılık Eğitimi ve Fiyatları: Çilekli Yurtdışı Eğitim

Amerika’da Pastacılık Eğitimi ve Fiyatları: Çilekli Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı eğitim ile İngilizce kurslarının yanısıra, 10 yaş ile 17 yaş aralığındaki çocuklarınız Amerika yaz okulları ile pastacılık eğitimleri de alabilirler. Gün içerisinde gerçekleştirilecek olan İngilizce dil eğitimlerinin ardından, çocuklarınız çeşitli etkinlikler çerçevesinde pasta ve kek yapmayı da öğrenecekler. Yurtdışında pastacılık eğitimi, öğrencilere verilecek olan  başarı sertifikası sağlanmasıyla da daha parlak bir yetenek havuzu vaad ediyor.  Çocuklarınızın pastacılık mesleğine bir yerden başlasın, en azından tarif hazırlamasını ve yatkınlığını istiyorsanız ve iyi bir pastacı olarak görmek istiyorsanız, Amerika yaz okulları ile gerçekleştirilen İngilizce dil eğitimi ve yurtdışı pastacılık eğitimi tam da sizlere göre.

Amerika'da Yurtdışı Eğitim Fiyatları (Yaz Okulları)

Amerika yaz okulu içerisinde aşçılık eğitimi almak istiyorsanız, fiyatları USD cinsinden hesaplanıyor ve yaklaşık 1200 dolar ile 2500 dolar arasında değişebiliyor.

Profesyonel pastacılık eğitimleri, her yıl istediği daha fazla bütçeyle sık sık araştırılan bi konu, buna karşın Amerika’da yurtdışı eğitim sayesinde henüz 10’lu yaşlarında pastacılık konusunda el yatkınlığı gerçekleştirebilecekler. her yıl geçtikçe daha da artan gelir seviyesiyle kendinden söz etiriyor. Elbette, bunun çokta kolay bir iş olmadığını bilmeniz lazım. Günümüzde isminden söz ettiren pasta üreticileri, küçük yaştan itibaren kek yapma ve pastacılık eğitimi dahil pekçok alanda yurtdışı eğitim alıyor ve tıpkı sizler için yurtdışı eğitim kategorisindeki pastacılık eğitimi programlarına katılım sağladılar.

Hal böyle olunca, pastacılık konusu   artan popüleritesi ile birlikte son derece stresli, fiziksel olarak yorucu ve çok çalışmanızı gerektiren bir meslek haline geldi. Henüz genç yaşta bu stresin altından eğlenceli bir eğitimle hazırlıklı olunması lazım. Bir çok kişinin düşündüğünün aksine, profesyonellerde günün çok azı mutfakta geçer, diğer kısmı ise yöneticilikte biter. Mutfak yönetimi, planlama, malzeme siparişleri, işe alma, personeli eğitme, depo sayımı gibi daha bir çok günlük görevleri daha olacak. Yani, dolayısıyla direkt olarak yurtdışında aşçılık eğitimi alacak olanlar, restaurant ekosistemine dair eğitimler de alabilecek. Eğer yetenekli, tutkulu ve çok çalışkan olursanız mutlaka karşılığını alacağınız bir meslek aşçılık ve pastacılık size saygı, ün ve bilgi zenginliği sağlayacaktır.

Yurtdışında Aşçılık ve Pastacılık Eğitimi: İngiltere Yaz Okulları

Türkiye’de sınırlı sayıda ve yeni aşçılık ve pastacılık okulları bulunuyor. Bu okulların eğitim seviyesinin yüksekliğine dair çeşitli soru işaretleri var akıllarda. Oysa mutfak sanatları eğitimi Avrupa ve özellikle  İngiltere’deki köklü kuruluşlarla daha iyi bir aşçılık eğitimi alabilirsiniz. Yurtdışında,  duyduğunuz en ünlü şefleri mezun eden Amerika’da, çeşitli yaz okulu programları sadece çocuklara yönelik eğitim sağlamak için yola çıktı. Bu açıdan bakıldığında kapsamlı ve kaliteli bir eğitim için yurtdışına gitmeniz en iyi seçenek olarak çıkıyor karşımıza. Herşeyin ötesinde yemek sanatı gezmek ve farklı kültürleri de tanımaktan geçtiği için sadece eğitim değil eğitim sonrasında da bir ayağınızın yurtdışında olması ve dünya vatandaşı olmanız sizlerden beklenen en önemli özelliklerden bir tanesi

Elbette, her şeyden önce bu tarz yaz okulları programlarının bir Culninary formatında olmasının dışında, sadece yemek değil, aynı zamanda da sınıf içi İngilizce eğitimler de sağlanıyor.

Eğer pastacılık eğitimi bana göre mi diye aklınızda bir düşünce varsa ve emin olamıyorsanız yurtdışındaki okullara yatırım yapmadan evvel belki Türkiye’de size aşçılığın temellerini verecek ve fikir sahibi olmanızı sağlayacak kısa bir kursa devam edip ardından evet dediğiniz anda çocuklarınızı yurtdışında eğitime yollayabilirsiniz

Amerika Yaz Okulları İçin İngilizce Dil Seviyeniz Ne Olmalı?

Tabii ardından öncelikle yabancı diliniz -ki bir çok okulda eğitim alabilmeniz için aranan dil İngilizce ve aynı zamanda begginer seviyedeki çocuklar dahil, bu tip yaz okulları programlarına katılım sağlayabilirler. Dersler bu dilde yürüteceğiniz için aşçılık eğitimine başlamadan evvel önce İngilizcenizi geliştirmelisiniz. Bütçenize göre bu Türkiye’de mümkün veya yurtdışında da dil eğitimi alabilirsiniz.

Amerika Yaz Okulları ile İngilizce ve Pastacılık Eğitimi

Özellikle İngiltere’deki yaz okulları programları, hem sınıf içi yurtdışı eğitim sağlıyor aynı zamanda da  mutfak sanatlarının başlangıcı, temel seviyede mutfak bilgilerinden oluşan bir eğitim sağlıyorlar. Lakin,  başka bir direkt mutfak odaklı yurtdışı eğitim veya kursa katılacaksanız bu eğitimlerin süreleri genellikle 6 ila 9 ay arasında değişiklik gösterir. . Mutfak sanatlarındaki birçok eğitimin içinde staj imkanı da olduğundan mesleği pratik ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca eğitim sonrasında bir çok farklı restoranda ve farklı şeflerin yanında çalışarak hangi konuda uzmanlaşmak istediğinizi çok daha iyi anlayabilirsiniz. Formal eğitiminizi zaman zaman profesyonel aşçılık derneklerinin, otellerin veya restoranların kısa eğitim programlarına da katılarak daha da geliştirebilirsiniz.

 Amerika yaz okulların sunduğu eğitim programları genellikle İngilizce dil eğitimi odaklı olsa da her okulda yemek yapma ve pasta pişirmenin özelliklerini ve detaylarını öğrenirsiniz. Yani malzemelerin çeşidini, hazırlamayı, pişirmeyi ve sunmayı pratik yaparak öğrenirsiniz. Amerika yaz okulları ile çocuklarınız sadece pasta süslemesi yapmaz, aynı zamanda İngilizce eğitimi alabilir, branşlara yönelik eğitim alabilir, çeşitli sertifikalar edinebilirler. Amerika yaz okulu programlarının arasında, branşlara yönelik eğitim sağlayan yaz okullarına göz atmak istiyorsanız ‘plus programları’ araştırmanız yeterli olacaktır. Bu nedenle şefin işin stresine ve baskısına dayanabilecek kapasitelere henüz genç yaşlarda alışmak, şimdiden ayak uydurmakta önem var. Amerika’da alacağınız yurtdışı eğitimler ile bir taraftan aşçılık eğitimlerine başlar, bir taraftan da İngilizce dil eğitiminizi alır ve yarının mesleklerine bugünden daha da hazırlıklı olabilirsiniz.

Eklenme Tarihi: 2018-05-28 17:53:34

2018-05-28 14:54:19