Lütfen bekleyiniz...

Amerika’da Marketing Sertifika Programları
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Amerika’da Marketing Sertifika Programları

Amerika’da Marketing Sertifika Programları

Amerika’da’da eğitimin yanında sertifika programları da oldukça yaygındır. Bu programlar genel olarak Girişimcilik okulu, sertifika programları vb. adlandırılan özel dil okulları tarafından düzenleniyor. Sadece Amerika dil okulları ile değil İngiltere’de yurtdışı eğitim veren eğitim kurumlarıyla da marketing alanında sertifika progeramlarına katılım sağlayabilirsiniz. Üniversite mezunları özel eğitim kurumlarının yanında devlet üniversitelerinin sağladığı imkânlar ile de sertifika programlarına katılabilirler.

Amerika’da Tavsiye Marketing Sertifika Programları Hangileri?

Eğitimin yanında iş deneyimi almak isteyen kişiler içinde oldukça ideal eğitimler sağlayan Amerika sertifika programları, sosyal ve kültürel bakımdan da öğrencilere büyük katkılar sunabilir.  Kanada’da sertifika eğitimi almak isteyen kişiler birçok farklı mesleki alanda eğitim alabilme şansına sahiptirler. Kısa süreli ve uzun süreli olmak üzere çok sayıda farklı seçenek de bulunuyor. Amerika’da alabileceğiniz eğitimler ve eğitimlerin detayları hakkında York’tan detaylı bilgi sahibi olmadan önce birkaç sertifika programı sağlayan eğitim kurumu hakkında bilgilendirelim.

Stafford House International Dil Okulu Sertifika Programı

İngiltere ve Amerika’da yüksek segmentte eğitim paketleri içeren Stafford House, bünyesinde marketing alanında sertifika programlarını da içeriyor. Özellikle yeni mezunların tercih ettiği Stafford House dil okulu programı, marketing alanı dahil girişimcilik, hukuk gibi sektörlere de yönelik sertifikalar sağlayabiliyor.

Amerika’da sertifika programları kariyerinde yükselmek ya da mezun olduğu alanın dışarısında farklı deneyimler kazanmak isteyenler için uygun programlardır. Sertifika programları, lise mezunları olan kişiler ya da üniversite mezunları için düzenleniyor ve bu kişilerin kendilerini geliştirmek ve seçtiği alanda uzmanlaşmak isteyen öğrenciler için pazarlamadan halkla ilişkilere, finans, işletme ve biyolojinin yanısıra bilgisayar mühendisliğine kadar pekçok alternatif sertifika programı sağlıyor. Profesyonel amaçlı kullanan bir yurtdışı eğitim programı olması nedeniyle, adaylardan ya da katılımcılardan muhakkak belirli bir seviye İngilizce dil bilgisi istenir. Lakin eğer İngilizceniz yeterli düzeyde değilse, programdan önce aynı eğitim kurumunun dil kursuna katılarak İngilizce seviyelerini belirli düzeye getirdikten sonra kolaylıkla bu programlara katılabilirsiniz. Daha önceden ILETS ya da TOEFL sınavına girmiş öğrenciler ise geçerli belgelerini göstererek dil okulu session’larına katılmadan doğrudan programlara başvurabilirler.

Amerika’da Community College’lar Nasıl Bir Yurtdışı Eğitim ve Sertifika Desteği Veriyor?

Amerika’nın en bilinen eğitim kurumlarından Community College’lar aracılığı ile 2 yıllık önlisans eğitimi sağlayan ve devlet okulları olan Community College’larda verilen çeşitli sertifika ve diploma programları, 3 aydan 2 yıla kadar uzanan zaman dilimde sürebilir ve öğrenci 2 yılı tamamladıktan sonra katıldığı kurs programına göre sertifika ya da diploma alarak eğitimi sonlandırılıyor. Kanada’da hem eğitim görüp hem de çalışmak isteyen öğrenciler ise çeşitli okulların sunduğu ve co op olarak adlandırılan programlarına katılabilirler. Bu programlarda öğrenciler seçtikleri programlarda 8 ay teorik branş eğitimi aldıktan sonra 4 ay da paralı staj yaparak eğitimlerini bitirebiliyorlar. Amerika’da, Los Angeles, New York, Chicago gibi eyaletlerin yanısıra ticari merkezlerde eğitim almak isterseniz de danışmanlarımızın yönlendireceği iş ve finans bölgelerini de seçebilirsiniz. Ilıman iklimi ile daha turistik bir şehir olan New York en popüler bölgelerin arasıdadır.

Kings English İngiltere Sertifika Programları

Londra, Brighton, Oxford, Bournemouth gibi şehirlerde gerçekleştirilen İngiltere sertifika programları ve dil okulu programları ile marketing alanı dahil pekçok sektöre dair sertifika programı atlatabilirsiniz. Bu konuda, Oxford, Brighton gibi şehirler eğitim konusunda ön plandayken, iş söz konusu ise Londra, elbette sertifika programları çerçevesinde önerilebilir.

Yurtdışında Sertifika Programlarının İçeriğinde Neler Var? Hangi Eğitimler Verilir?

Öğrenciler haftada 20 derslik standart ya da 25 / 30 derslik yoğun programalar katılabilir. Dersler 10-15 kişilik uluslararası sınıflarda işleniyor. Amerika’daki okul her pazartesi öğrenci kabul ediyor. Öğrenciler istedikleri ay boyunca eğitim alabilir, istedikleri zaman da eğitimlerine başlayabilir. Genel İngilizce programlarına başlangıç seviyeden itibaren öğrenci kabul edilebiliyor. Amerika’daki sertifika programları ilk gün STS sınavı yapılır ve ardından seviye sınavına girerek seviyelerine uygun bir sınıfta eğitime başlarlar. Ayrıca 6 ya da 9 ay gibi uzun surelerle eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik ekonomik paket, akademik sömestr/ yıl programları da vardır. Bu programların başlangıç tarihleri daha seyrek olabilir, eğitim ücretleri standart programlara kıyasla yaklaşık, % 20 – 30 oranında daha düşüktür.

Amerika’daki Sertifika Programları İçin Konaklama Şartları Nasıl?

Konaklamalar da genellikle gideceğiniz okul tarafından, okulun anlaşmalı oldukları kurumlar aracılığı ile tercihleriniz doğrultusunda ayarlanır. Konaklama seçenekleri arasında aile yanı, yurt ya da öğrenci evleri vardır.  Kendinize ve bütçenize en uygun konaklama tipine York Education Solutions danışmanları ile birlikte karar verebilirsiniz

Kanada’da  dil eğitimi yaygın olarak özel dil okulları tarafından verilmektedir. Bununla birlikte daha dar bir yelpazede üniversiteler ya da devlet kolejleri tarafından sunulan dil eğitim programları da vardır.

 

.

Eklenme Tarihi: 2018-06-13 11:44:12