Lütfen bekleyiniz...

Akademisyenler için Yurtdışında Yoğun İngilizce Kursu
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Akademisyenler için Yurtdışında Yoğun İngilizce Kursu

Akademisyenler için Yurtdışında Yoğun İngilizce Kursu

Yurtdışında eğitim programları, 7’den 70’e her kesime yılın her döneminde devam ediyor. Yurtdışında dil okulları, yoğun İngilizce kurslarıyla devam ederken akademisyenlerin ya da akademisyen adaylarının daha gelişmiş İngilizce ihtiyaçlarını karşılayabilecek yoğun İngilizce kursu da mevcut. York.com.tr’deki listemizden araştırabileceğiniz gibi, sizlere sunduğumuz yurtdışında İngilizce kursu programlarına dair, bu yazıda da bilgiler alabilirsiniz.  Yurtdışında eğitim programlarının en kapsamı eğitim paketlerini kapsayan yoğun İngilizce kursu programları, yurtdışında eğitim kategorisinde en yüksek segment paketleri içeren programlardır. 25 sat ile 40 saate kadar haftalık ders saatleri uygulanıyor ve akademisyenlerin yanısıra yöneticilerin de sık sık tercih ettiği bir İngilizce kursu.

Yurtdışında Yoğun İngilizce Kursu İçerikleri ve Yurtdışı Eğitim Kümesindeki Yeri

Program kapsamında öğrenciler haftada; 25, 28, 30 veya 40 saat ders görürler. Sınıflar 12-16 kişi aralığında. Yani, sakin ve sessiz bir ortamda eğitimden geçeceksiniz.. TOEFL, IELTS, KPDS, Cambridge gibi sınavlara hazırlanan veya İngilizce hazırlık sınıflarını atlamak isteyen öğrenciler için bu program uygundur.  Burada bir dipnot geçmek gerekir; bazı yoğun programlar, ‘hızlandırılmış program’ olarak adlandırılır ve bu iki program arasındaki farklara dikkat etmeniz gerekli. 20 saatlik temel derslerin üzerine eklenen seçmeli dersler ile şekillenen bu programda öğrenciler ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına yönelik ders alabilirler. Bu dersler çok farklı konularda olabilir.

Yurtdışında eğitim ile alacağınız ders içerikleri de şu şekilde; Communication Skills, Conversation and Pronunciation, Grammar and Writting, Reading and Vocabulary, Business English, Toeic Prep, Fluency, Business Communication, Staj,  TOEFL certificate, Toefl IBT gibi sınav odaklı eğitimlerin yanısıra Cambridge Prep, IELTS Prep, Academic Skills, Law,Medicine, Engineering, Listening, University  Preparation, Discussion Circle, Global Issues, Internationl Current Events, Journalism, Media Studies, Creative English, English Through Acting and Drama, English Through Film Making, English Through Film and Video, English through Yoga, Public Speaking, Marketing, Small Business, Advertising and Design, E-Business and Web Design, English and Tourism’i kapsayan mesleki ve akademik eğitimler de sağlanıyor.

Yurtdışında Eğitim, Yoğun İngilizce Kursu İçerikleriyle Zayıf Olan Tarafa Odaklanıyor

Özellikle alanlar arasında problemleri  olan katılımcıların dil becerilerini olabilecek en kısa zamanda geliştirmek fakat bunu yaparken de öğrenciyi sıkmak istemeyen eğitmenler en son metodolojiyi takip ederek, farklı öğretim teknikleri sunarlar. Farklı öğretim teknikleri; öğrencilerin hızlı bir şekilde gelişim göstermesini ve yoğun çalışma gerektiren dönemde motivasyonalarını kaybetmemelerini de sağlar. Yani, şundan bahsediyoruz; eğer konuşma konusunda iyi bir İngilizceniz var, lakin essay yazma ya da sunum yapma gibi alanlarda yetersiz olduğunuzu düşünüyorsanız, bu becerilerinizi de artırmayı amaçlıyorlar.

İngilizce Dil Kursu Konusunda Farklı Alternatifler: Yurtdışında İlerleme Odaklı Eğitim

Haftada 15 , 18 veya 20 ders saati olarak dizayn edilen yurtdışında genel İngilizce programlarının süresi 2 hafta ile 52 hafta arası değişmektedir. Yurtdışında dil eğitimi programlarının ders saatleri genel olarak günde 3-4 saat olup öğleden önce veya öğleden sonra alınabilmektedir. Genel İngilizce programları yurtdışı dil okulları tarafından her düzeyde dil bilen öğrencilere sunulabilmekte olup okullarda Beginner, yani başlangıç sevisyesinden Advanced, yani ileri seviyeye kadar sınıflarlar mevcuttur.

Yurtdışındaki Dil Okullarında sınıflar maksimumum 12 kişi olmakla birlikte bazı ekonomik okullarda sınıflar maksimum 16 kişi olabilmektdir. Kursu başarı ile tamamlayan öğrenciler kurs bitiminde özel bir rapor ve sertifika alma hakkına sahip olurlar. Genel İngilizce programları, danışmanlarımız tarafından özellikle akademisyenlerin ihtiyaçları dolayısıyla pek de tercih edilmiyor.

Genel İngilizce programları yurtdışı eğitimlerini uzun bir süreye yayarak eğitim sırasında sosyal hayata daha fazla vakit ayırmak isteyen, aynı gün içerisinde yoğun ders saatlerinden sıkılabilen veya yaz aylarında kısa sureli programlarla sahip oldukları dil bilgilerini pratik etmek isteyen öğrenciler için uygun bir seçenektir.Yoğun İngilizce kursları içerisinde tartışılan konular, öğrencilerin yeteneklerine göre, gazete ve dergilerdeki yeni makalelere dayanmaktadır. Aynı zamanda derslerimizde güncel olayları ve kültürel temaları da işlemekteyiz. Bu derslerimizin kapsamlı ve ilginç olmasını sağlamanın yanı sıra, eğlenceli ve keyifli olmasını da sağlar.

Haftada 32 öğleden önce ve öğleden sonra dersleri (toplam 21 saat ve 20 dakika ders saati) içeren çok yapılandırılmış öğretim programımız size en kısa sürede güvenle konuşma ve yazma imkanı sunar. Genel dil derslerimiz dilbilgisi ve kelimelerini oluştururken, proje odaklı eğitim içerikleri ilgi alanlarınıza göre hazırlanmış pratik çalışmalarla araştırma ve iletişim becerilerinizi geliştirir. Yurtdışı eğitim ile bu konuda bir eğitim sağlayan programlardan bir örnek vermek gerekiyorsa; Genel İngilizce *(20-30), Çalışma Amaçlı İngilizce (30), Akademik Dönem/Yıl(20-30), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (30), Cambridge Sınavı Hazırlık (30), IELTS Sınavı Hazırlık (30), TOEFL/TOEIC Sınavı Hazırlık (10) alanlarında çalışmalar sunar. Ya da; Kanada – Montreal’deki  aynı kuruma sahip olan kurum : Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Öğretmenler için İngilizce, TOEFL, IELTS, Cambridge sertifikaları, TOEIC, Akademik amaçlı Fransızca, Fransızca plus gibi eğitimlerle Fransızca eğitim almayı hedefleyen kişileri kapsıyor.

Eklenme Tarihi: 2018-05-25 11:11:03

2018-05-25 08:11:03