Lütfen bekleyiniz...

Blog

İrlanda- 25 Hafta Work and Study Programı

Eklenme Tarihi: 2019-01-21 12:09:06

İrlanda Hükümeti’nin sadece Türk öğrencilere tanıdığı Work and Study programı, öğrencilere yasal olarak haftada 20 saat çalışma izni vermektedir. 25 haftalık dil eğitimi ve çalışma vizesine ek olarak İrlanda Hükümeti 8 hafta daha vize vermektedir. Yani vizeniz 25+8= 33 haftadır. Son 8 haftasını yasal olarak kullanmak isteyen öğrencilere  İrlanda Hükümeti haftada 40 saat yani full-time çalışma izni vermektedir. İrlanda Work and Study programına katılmak için öğrencilerin üniversite mezunu olması ve aynı zamanda 21-31 yaş aralığında olması gerekiyor. İrlanda 25 Hafta Dil Okulu'nun fiyatları 2664€’dan başlamakta ve okuldan okula göre değişmektedir.

Devamı...

Amerika'da Sınavsız Üniversite

Eklenme Tarihi: 2018-07-24 18:51:52

Amerika'da sınavsız üniversite eğitimi alarak, yurtdışı eğitim kalitesiyle mezuniyet belgesi alabileceğinizi biliyor muydunuz? Pathway isimli bir programı uygulayan Amerika, yurtdışı eğitim katılımcılarına community college, dil okulu gibi uygun fiyatlı programların yanısıra sınavsız üniversite seçeneklerini de sunuyor. Yurtdışı eğitim progrmalarının en çok aratılan kriteri olan Amerika'da üniversite eğitimi, artık oldukça mümkün durumda. Üstelik, üniversitede yurtdışı eğitim alabilmeniz için herhangi bir Türkiye menşeili bir sınav da gerektirmiyor. Amerika'da üniversite eğitimi ve sınavsız seçenekler her şeyi ile York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı'nda!

Devamı...

Amerika’da Üniversite ve Girişimcilik

Eklenme Tarihi: 2018-07-23 14:58:15

Amerika'da üniversite eğitimi, artık girişimcilik fikirleriyle de tercih edilebilir bir seçenek oldu. Amerika üniversiteleri, artık Silikon Vadisi gibi teknoloji üslerinden büyük destekler salıyor ve üniversitelerden mezun olan girişimci sayısı, başarılı girişimci sayısı gün geçtikçe artıyor. Elbette yurtdışı eğitim programları ile de uluslar arası öğrenciler de başarılı olabildikleri takdirde Amerika'da girişimci olarak hayatlarını sürdürebilirler. Ya da, radarına alan şirketlerle de çalışabiliyorlar. Amerika'da üniversite eğitimi almak, profesyonel danışmanlar desteğinde iyi planlanması gereken bir süreçtir. 

Devamı...

Doların Artışına Rağmen Ucuza Yurtdışı Eğitim Programları

Eklenme Tarihi: 2018-07-11 18:42:22

Yurtdışında ucuza eğitim programları mümkün mü? Dolar ve euro artıyor. Peki, yurtdışı eğitim programları yükselen dövize rağmen ne kadar ve ne şekilde etkileniyor? Bu döviz ve dolar yükselişine karşın ucuza yurtdışı eğitim paketleri mümkün mü? Ucuza Malta dil okulu programları, uygun fiyatlı ve ucuza Kanada dil okulu fiyatları, en güncel döviz kuru ve fiyatları ile karşınızda. Güncel Malta dil okulu fiyatları yükselen euro'ya karşın haftalık ortalama 125-150 euro'luk fiyatları ile uygun bir görüntü sergiliyor. Peki, güncel döviz artışı, dolar fiyatı ve euro fiyatı yurtdışında eğitim fiyatları açısından nasıl bir etki sağladı? En güncel ve ucuza yurtdışı eğitim programları, bu içeriğimizde.

Devamı...

Polonya’da Üniversite Okumak İçin Gerekli Şartlar

Eklenme Tarihi: 2018-07-06 16:11:45

Polonya’da üniversite  okumak isteyen öğrencilerin yeteneklerine, tercihlerine, kariyer hedeflerine ve bütçesine göre en uygun eğitim hizmeti her zaman farklı varyasyonlarla bulunabilir. Eğitimlerini Avrupa standartlarındaki kalite de yurtdışında sürdürmek isteyenler için Polonya’da üniversite eğitimi çok iyi bir tercih ve de fırsatlardan bir tanesi. Avrupa'da üniversite eğitimi almak isteyen kişilere nitelikli bir üniversite eğitimi sağlayan Polonya üniversiteleri, fiyatları açısından da oldukça olumlu ve öğrencileri kendisine çekiyor. Polonya’da üniversite  okumak isteyen öğrencilerin yeteneklerine, tercihlerine, kariyer hedeflerine ve bütçesine göre en uygun eğitim hizmeti her zaman farklı varyasyonlarla bulunabilir. Eğitimlerini Avrupa standartlarındaki kalite de yurtdışında sürdürmek isteyenler için Polonya’da üniversite eğitimi çok iyi bir tercih ve de fırsatlardan bir tanesi. 

Devamı...

Past Perfect Continuous Tense Konu Anlatımı

Eklenme Tarihi: 2018-07-02 13:05:15

Past perfect continous tense konu anlatımı ve örnek cümleler, İngilizcede en önemli konulardan bir tanesi. TOEFL ve IELTS gibi yurtdışı eğitim kapılarını açan sınavlarda da hazırlık aşamasında kullanılan ve ağırlıklı olarak öğrenciler tarafından alıştırmaları yapıldığı, past perfect continous tense konu anlatımı, örnek cümleleriyle birlikte karşınızda. Diğer tenseler ile, Present perfect continous tense ile farkları nelerdir? İşte detaylar!

Devamı...

Indefinite Pronouns Konu Anlatımı ve Alıştırmalar

Eklenme Tarihi: 2018-06-29 16:24:02

Indefinite Pronouns konu anlatımı, İngilizcenin en detaylı konularından ve en kafa karıştırıcı konularından bir tanesi. IELTS ve TOEFL sınavlarında da sık sık rastlanan Indefinite pronouns, yani belirsiz zamir kullanımları, İngilizceyi kullanacak olan kişilerin temel ihtiyaçlarından. Indefinite pronouns da, pekçok İngilizce konu anlatımı gibi kendi içerisinde varyasyonlara ayrılıyor. İşte olumlu indefinite pronouns ve olumsuz indefinite pronouns konu anlatımı ve araştırmalar. 

Devamı...

Simple Present Tense Konu Anlatımı ve Örnekleri

Eklenme Tarihi: 2018-06-29 13:55:14

Simple Present tense konu anlatımı ve örnekleri, özellikle sınav hazırlıklarında ve de tatil ödevlerinde yardımcı olacaktır. Simple Prensent Tense alt konularından olan  Simple Present Tense olumlu cümle örnekleri ile birlikte Simple Prensent Tense olumsuz cümle örnekleri de bir bu kadar önem taşıyor. Zira, olumlu cümle örnekleri ve olumsuz cümle örnekleri, Simple present tense konu başlığının omurgasını oluşturuyor. İşte İngilizce eğitim simple present tense konu anlatımı, örnekleri ile birlitke karşınızda.

Devamı...

İspanya'da Üniversite Okumak İçin Gerekli Şartlar

Eklenme Tarihi: 2018-06-28 15:56:17

İspanya’da üniversite okumak isteyen kişiler, şimdiden kayıt yapmalarına rağmen, artık yavaş yavaş 2019 dönemine yönelik kayıtlar başlayacak. Özellikle liseyi yeni bitirmiş ve bu yıl itibariyle üniversiteye başlamayacak olan kişiler, gelecek sene için İspanya’da üniversite okumak için kayıt yaptırıyorlar. İspanya’da üniversiteler genel olarak İspanyolca eğitim veriyorlar. Bazı İspanya üniversitelerinde İngilizce eğitim de mevcut.

Devamı...

Amerika'da Sınavsız Üniversite

Eklenme Tarihi: 2018-06-27 13:58:26

Amerika'da sınavsız üniversite eğitimi elbette mümkün. Sınavsız üniversiteye giriş, Pathway olarak adlandırılan bir program ile gerçekleşebilir. Pathway programları ile akademik bir diploma, sertifika yada not sahibi olmazsınız ancak bu programlar ile birçok üniversiteye direkt olarak geçiş hakkına sahip olabilirsiniz. Amerika'da sınavsız üniversite ve avrupa'da sınavsız üniversite eğitimi için olanak sağlayan pathway ve bunun gibi programlar, tek bir akademik programa yönelik programlar olabileceği gibi birçok program öğrenciler program sonunda farklı akademik alanlara geçiş imkanı sunuyor. İşte Amerika'da sınavsız üniversite hakkında bilmeniz gerekenler

Devamı...

Yurtdışında MBA İçin Tavsiye Ülkeler

Eklenme Tarihi: 2018-06-25 18:44:46

Yurtdışında MBA programlarına katılacak olan kişiler, MBA için tavsiye ülke rehberimizden faydalanabilirler. Avustralya’da, İtalya’da, Kanada’da, Amerika’da ve pekçok ülkede katılım alan MBA programları, günün iş dünyasında tamamiyle hakimiyetini oluşturmaya başladı. Elbette sadece yurtdışında eğitim ile ilgili bir detay, yurtdışında yaşamakla ilgili insanların attığı adımlardan da bir tanesidir. Elbette, bu konuda sizlere en çok fırsat sağlayacak olan ülkeler Kanada ve İngiltere’dir.

Devamı...

Yeni Mezunlar İçin Kanada’da Dil Okulu Paketleri

Eklenme Tarihi: 2018-06-21 12:23:45

Kanada dil okulu paketleri, özellikle yeni mezunlar açısından tavsiye ediliyor. Toronto, Vancouver Montreal'deki dil okulu programları ile, yoğun İngilizce, yarı yoğun İngilizce, iş İngilizcesi gibi farklı farklı İngilizce dil eğitimi programlarına katılım sağlayabilirsiniz. York Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hem Kanada'da eğitim için vize gereksinimlerinizi hem de en iyi Kanada dil okulu programlarını sizlere sağlayacaktır. 

Devamı...

Malta’da Üniversite Eğitimi ve Master Programları

Eklenme Tarihi: 2018-06-19 17:47:30

Malta, üniversite eğitimi kategorileri, yüksek lisans ve lisans programlarıyla İngiltere’ye benzer bir eğitim sistemi içermesiyle birlikte daha fazla tercih edilmeye başladı. Malta’da üniversite eğitimi  artık  uluslar arası arenada göz önünde olmasıyla bilikte  ve ayrıca uluslar arası öğrenciler tarafından daha fazla tercih ediliyor olmasından kaynaklı olarak eğitim sistemi gün geçtikçe gelişmekte ve ilerlemeyi durdurmuyorlar.

Devamı...

Amerika'da Bilgisayar Mühendisliği Eğitimi ve Üniversite

Eklenme Tarihi: 2018-06-19 16:47:26

 
 Amerika’da üniversite eğitimi söz konusu ise yurtdışı eğitim kategorisinde en çok tercih edilen bölümlerden bir tanesi elbette bilgisayar mühendisliği bölümü oldu. Özellikle Amerika’nın teknoloji ve IT üretimleri ile ilgili sağladığı popüler başarı, Amerika’da üniversite eğitimi tercih eden uluslar arası öğrencilerin de öncelikleri arasında oldu. 
Devamı...

İngiltere Dil Okulu Yorumları: İngiltere’de Tavsiye Dil Okulları

Eklenme Tarihi: 2018-06-19 13:56:38

İngiltere'de hangi dil okulları tavsiye ediliyor? İngiltere dil okulu yorumları göz önünde bulundurulduğunda hangi eğitimler tavsiye ediliyor ve ağırlıklı olarak tercih edilebilir? Kısacası, İngiltere dil okulu hakkında tüm merak ettiklerimiz, tavsiye dil okulları ve bu programlar hakkında tüm yorumlar York'ta... Oxford, Cambridge, Stafford House İngiltere'de sıklıkla tavsiye edilen dil okulu programlarından birisi.

Devamı...