Lütfen bekleyiniz...

Blog

İNGİLTERE'DE EN İYİ 2 PİLOTLUK PROGRAMI

Eklenme Tarihi: 2019-08-21 11:01:40

İNGİLTERE'DE EN İYİ 2 PİLOTLUK PROGRAMI

Pilotluk programı ile ilgili öncelikli iki üniversite üzerinde duruyoruz. Hem verilen eğitimin zenginliği açısından hem de tercih edilme oranlarına baktığımız zaman bu iki üniversite de alanında en iyileri diyoruz. Bunlardan biri UWE Bristol, diğeri ise University of Liverpool. İki üniversite de havacılık ve imalat mühendisliğinde ilk 20 içerisinde. İki üniversite de "Aerospace Engineering with Pilot Studies BEng (Hons)" bölümü mevcut. Bölüm içinde öğrencinin alabileceği bir modül ile pilotluk eğitimini de alabiliyor. Böylece hem mühendis hem de istediği şekilde pilotluk yolunda ilerleyebiliyor.

 

 

Devamı...

GCSE Sınavı

Eklenme Tarihi: 2019-08-08 10:54:24

2019  Ağustos ayında açıklanan GCSE sonuçları bir çok aile için hayal kırıklığı yarattı.

 

Devamı...

Yurt Dışında Sertifika Programlarına Katılmak Neden Önemli?

Eklenme Tarihi: 2019-06-02 12:43:03

İster kariyerinizde ilerlemek ister akademik hayatta başarılı olmak için sertifika programları oldukça önemlidir.

Devamı...

Londra’da Gerçekleşen Muhteşem Yaz Festivalleri

Eklenme Tarihi: 2019-05-06 15:06:31

Londra’da Gerçekleşen Muhteşem Yaz Festivalleri

Bu yaz Londra’ya gittiniz. Şahane bir yaz okulu ya da dil okulundasınız. Neden sadece derslere girip çıkmakla bir yaz geçiresiniz ki? Londra’da her sene katılımcılarını sonsuz eğlenceye sürükleyen birbirinden kaliteli yaz festivallerinin sizleri beklediğini unutmayın. “Peki hangisine gitmeliyim?” derseniz de yazının devamında saklı!

Devamı...

Game of Thrones Hakkında Bilinmeyen Detaylar

Eklenme Tarihi: 2019-04-29 11:12:58

Game of Thrones Hakkında Bilinmeyen Detaylar

Yıllardır dizi izleyicilerini ekrana kilitleyen Game of Thrones serisinin final sezonu başladı. Her ne kadar hakkında çok yazılıp çizilse de bir kısmı İrlanda’da çekilen Game of Thrones hakkında az bilinen detayları sizler için derledik. Yolunuz İrlanda’ya düştüğünde mutlaka gidip görmeniz gereken yerlerden biri de efsane dizinin set alanı olduğunu unutmayın!

Devamı...

İrlanda Sınır Tanımıyor: Kızıl Saçlılar Buluşması

Eklenme Tarihi: 2019-04-26 12:05:00

İrlanda Sınır Tanımıyor: Kızıl Saçlılar Buluşması

İrlanda festivaller konusunda görkemli havası ile göz boyuyor. Onlar için en önemlisi ve en renklisi ise İrlanda Kızıllar Buluşması. Her sene Ağustos ayının ortasında gerçekleşen Kızıllar Buluşması, Cork kentinde binlerce katılımcı ile görkemli bir alana dönüşüyor. Sadece İrlanda değil, dünyanın her yerinden kızıl saçlıların katılım sağladığı festivale denk gelirseniz mutlaka katılmalısınız.

Devamı...

Work and Study Nedir? Nasıl Gidilir?

Eklenme Tarihi: 2019-04-22 19:29:45

Work and Study Nedir? Nasıl Gidilir?

İrlanda’nın ülke içerisinde dil eğitimi almak isteyen öğrencilere sunduğu en önemli imkanlardan biri de Work and Study! Work and Travel ile çok fazla karıştırılsa da aralarında çok temel bir fark bulunuyor. Dil öğrenimini geliştirmek ya da tamamlamak isteyen öğrenciler Work and Study programı kapsamında İrlanda’ya gittiklerinde çalışma imkanı da buluyor. Normalde dil okullarında çalışma izni verilmezken bu program sayesinde öğrenciler hem dil okullarına devam edebiliyor hem de Euro ile para kazanma şansı buluyorlar.

Devamı...

Hayatınızın Bir Kısmını Mutlaka İrlanda’da Geçirmeniz İçin 8 Neden

Eklenme Tarihi: 2019-04-19 20:50:33

Hayatınızın Bir Kısmını Mutlaka İrlanda’da Geçirmeniz İçin 8 Neden

Bir anda yurt dışına çıkma ve bir süre orada kalma kararı almak kolay değil. Hele ki alışkanlıklarınız varsa… Tüm bunlara rağmen hayatınızın bir kısmını mutlaka İrlanda’da geçirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Kültürü, doğası ve insanları ile tüm dünyayı kendine çeken İrlanda, eğitim seviyesi ile de öğrencilere kaliteli hizmet veriyor. Biz de hala cesaret edemeyenler vardır diye hayatınızın bir kısmını mutlaka İrlanda’da geçirmeniz gereken 8 önemli noktayı sıraladık.

Devamı...

İrlanda’nın Muhteşem Havasını Solumanızı Sağlayacak Programlar

Eklenme Tarihi: 2019-04-16 19:19:26

İrlanda’nın Muhteşem Havasını Solumanızı Sağlayacak Programlar

Dil okulu dendiğinde ilk başta akla gelmiyor gibi gözükse de kendini son dönemlerde en iyi şekilde kanıtlamış olan ülkelerden biri de İrlanda. Özellikle Game of Thrones sonrasında daha çok ziyaret alan ülke, dil ve yaz okulu konusunda da öğrencilerin uğrak noktası. Her seviyeden öğrenciye yeterli derecede hizmet vermek üzere hazır bulunan İrlanda programlarını sizler için derledik.

Devamı...

Tüm Dünyanın Hayran Olduğu Kanadalı Ünlü İsimler

Eklenme Tarihi: 2019-04-12 21:22:55

Tüm Dünyanın Hayran Olduğu Kanadalı Ünlü İsimler

Kanada eğitim ve eğlence konusunda kendini kanıtladığı gibi tüm dünyaya gönderdiği ünlü isimleri ile de ön plana çıkıyor. Sinema ve müzik sektörüne sunduğu isimler ile tüm dünyanın hayran olduğu Kanadalı ünlü isimler York aracılığı ile sizlerle!

Devamı...

Yaz Döneminde Kanada’da Gerçekleşen Birbirinden Keyifli Festivaller

Eklenme Tarihi: 2019-04-08 09:55:32

Yaz Döneminde Kanada’da Gerçekleşen Birbirinden Keyifli Festivaller

Dil eğitimi almayı ya da akademik eğitiminizi Kanada’da tamamlamayı mı düşünüyorsunuz? Ya da bir türlü yurt dışına gidecek motivasyonu bulamıyor musunuz? Yaz aylarında Kanada’da gerçekleşen birbirinden keyifli festivaller, sizi motive etmeye hazır! Dil eğitiminiz sırasında katılacağınız eğlenceli festivaller, Kanada’nın kaliteli eğitim sistemi ile birleşince eşsiz bir deneyimin kapılarını aralıyor. Biz de sizi daha fazla motive etmek ve bir an evvel Kanada’ya gitmek için hazırlanmanız adına yaz döneminde Kanada’da gerçekleşen birbirinden keyifli festivalleri derledik!

Devamı...

Kanada Hakkında Belki De İlk Defa Duyacağınız Gerçekler

Eklenme Tarihi: 2019-04-05 10:25:12

Kanada Hakkında Belki De İlk Defa Duyacağınız Gerçekler

Öğrencilerin, çalışanların, akademik kariyer yapmak isteyenlerin son dönemlerdeki en gözde ülkelerinden biri Kanada. Eğitim konusunda tüm dünyaya kendini kanıtlamış olan okulları ve iş imkanları ile her yaştan insanı kendine çekiyor. Yaşam koşulları biraz pahalı olsa da mutlaka görülmesi gereken ülkelerden biri olan Kanada’nın belki de ilk defa öğreneceğiniz gerçeklerini sizler için derledik.

Devamı...

Kanada’nın En Kaliteli Yaz ve Dil Okulları

Eklenme Tarihi: 2019-04-01 03:53:09

Kanada’nın En Kaliteli Yaz ve Dil Okulları

İngilizce öğrenmek ve farklı bir yaşam tarzına sahip olmak için Kanada dil ya da yaz okulları sizleri bekliyor. Birbirinden kaliteli eğitmenlerle en iyi şekilde İngilizce öğrenmek için Kanada en iyi yurt dışı seçeneklerinden biri. Özellikle yaz döneminde yaşam alanı olarak da sosyalleşmenize olanak sağlayan birbirinden güzel Kanada yaz ve dil okullarını sizler için derledik.

 

Devamı...

Anneeee Beni Kampa Götür!

Eklenme Tarihi: 2019-03-13 10:46:58

Anneeee Beni Kampa Götür!

Çocuğunuzun yurt dışında şahane bir deneyim yaşamasını istemez misiniz? Yaşı kaç olursa olsun katılabilecekleri anne-çocuk yaz kampları, hem dil eğitimlerini almalarına hem de küçüklükten itibaren başka ülkeleri tanımalarına yardımcı oluyor. York Education sayesinde planlanan anne-çocuk yaz kampları sayesinde çocuklarınızın yaz tatilini çok daha verimli geçirmesini sağlayabilirsiniz. Anne-.çocuk yaz kampları içinde size en uygun olanını bulabilmeniz için en iyi programları derledik.

Devamı...

İngiltere Sokaklarında Geçen Dizi ve Filmler

Eklenme Tarihi: 2019-03-10 15:39:45

İngiltere Sokaklarında Geçen Dizi ve Filmler

İngiltere İngiltere... Birbirinden güzel sokakları, binaları, mimarisi, ruhu, havasıyla hem turistleri hem gitmek isteyenleri kendine çeken ülke. Dünya’nın en güzel sokaklarına sahip İngiltere, bu zamana kadar çok kez izlediğiniz ya da izlemeyi düşündüğünüz dizi ve filmlere de ev sahipliği yapmış, yapmaya da devam ediyor. Biz de York olarak İngiltere’ye gidenlere tekrar hatırlatmak, gitmek isteyenleri de biraz daha heveslendirmek için İngiltere sokaklarında geçen dizi ve filmleri derledik.

 

Devamı...