York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bishop's College School Lise Eğitimi

Bishop's College School Lise Eğitimi

Bishop's College School Lise Eğitimi

Bishop's College School   1836 yılından beri 7. ve 12. sınıflar arasında eğitim veren Bishop College School Kanada'nın Quebec şehrinde bulunmaktadır. IB diploma eğitimi veren okulda öğrencilere İngilizce veya Fransızca olmak üzere 2 farklı dilde eğitim alma imkanı sunmaktadır. 35 farklı ülkeden birçok öğrenciye ev sahipliği yapan Bishop's College School öğrencilerine verdiği akademik, atletik, sanat, liderlik ve gelişim eğitimleriye öğrencilerini geleceğin liderleri olmak için hazırlar. 12. sı...

Bishop's College School

 

1836 yılından beri 7. ve 12. sınıflar arasında eğitim veren Bishop College School Kanada'nın Quebec şehrinde bulunmaktadır. IB diploma eğitimi veren okulda öğrencilere İngilizce veya Fransızca olmak üzere 2 farklı dilde eğitim alma imkanı sunmaktadır. 35 farklı ülkeden birçok öğrenciye ev sahipliği yapan Bishop's College School öğrencilerine verdiği akademik, atletik, sanat, liderlik ve gelişim eğitimleriye öğrencilerini geleceğin liderleri olmak için hazırlar. 12. sınıfta SAT veya AP sınavına girmek isteyen öğrenciler dilerlerse okulu ek derslerine katılabilirler. Okul aynı zamanda resmi SAT sınav merkezi olarak hizmet vermektedir.

 

Diploma

 

IB, Kanada Lise Diploması

 

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bishop's College School
  • Seviye
   : Lise
  • Konaklama
   : Yurt konaklaması çift kişilik odalarda
  • Dahili Hizmetler
   : Yurt konaklaması, yemekler, eğitim materyalleri
  • Fiyat
   : Yıllık ücreti 69000 Cad'dır

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar