York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Birmingham Yurt Dışı Yaz Okulu

Birmingham Yurt Dışı Yaz Okulu

Birmingham Yurt Dışı Yaz Okulu

Birmingham: İngiltere’nin West Midlands bölgesinde Birmingham Platosu’na kurulmuş kentsel bir bölge olarak bilinen şehrin nüfusu 1,084,245 olarak belirlenmiştir. Sanayi Devrimi’nin ortaya çıkması ile uluslararası önem kazanan şehir Sanayi Cemiyeti’nin oluşmasına önemli katkıda bulunmuştur. Ekonominin bu şekilde gelişmesi 20.yy’ın son çeyreğine kadar Birmingham şehrinin refahını üst seviyelere taşımıştır. Ayrıca ‘Balti’ denen Hindistan mutfağınında en önemli merkezlerindendir. Buranın yerlilerine...

Birmingham: İngiltere’nin West Midlands bölgesinde Birmingham Platosu’na kurulmuş kentsel bir bölge olarak bilinen şehrin nüfusu 1,084,245 olarak belirlenmiştir. Sanayi Devrimi’nin ortaya çıkması ile uluslararası önem kazanan şehir Sanayi Cemiyeti’nin oluşmasına önemli katkıda bulunmuştur. Ekonominin bu şekilde gelişmesi 20.yy’ın son çeyreğine kadar Birmingham şehrinin refahını üst seviyelere taşımıştır. Ayrıca ‘Balti’ denen Hindistan mutfağınında en önemli merkezlerindendir. Buranın yerlilerine ‘Brummie’ ismi verilir. Refah seviyesinin hatrı sayılır derecede yüksek olduğu Birmingham’da kaliteli Yurt Dışı Eğitim in adresi York Education.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar