York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Birmingham Yurt Dışı Eğitim

Birmingham Yurt Dışı Eğitim

Birmingham Yurt Dışı Eğitim

Birmingham: Sadece eğitim değil mükemmel bir kariyer yapmak adına Birmingham mükemmel tercih. Ulaşımın çok rahat olduğu, öğrencilerin aynı anda sokaklara akın ettiği, konaklama imkanlarının da Londra’ya oranla daha cazip olduğu tam bir öğrenci şehridir Birmingham. 65.000 öğrencinin bulunduğu Birmingham’da 5 üniversite bulunmaktadır. Üniversite yakınlarında bulunan oda, ev ve öğrenci yurdu yelpazesi çok geniştir. Ayrıca AMC sineması şimdiye kadar ki en iyi sinema olarak gösterilmektedir ve bir bi...

Birmingham: Sadece eğitim değil mükemmel bir kariyer yapmak adına Birmingham mükemmel tercih. Ulaşımın çok rahat olduğu, öğrencilerin aynı anda sokaklara akın ettiği, konaklama imkanlarının da Londra’ya oranla daha cazip olduğu tam bir öğrenci şehridir Birmingham. 65.000 öğrencinin bulunduğu Birmingham’da 5 üniversite bulunmaktadır. Üniversite yakınlarında bulunan oda, ev ve öğrenci yurdu yelpazesi çok geniştir. Ayrıca AMC sineması şimdiye kadar ki en iyi sinema olarak gösterilmektedir ve bir bilet £3.50’dir. İngiltere' de eğitim ücretleri ve konaklama imkanlarını gelin Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde birlikte değerlendirelim.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar