York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Berkshire Yurt Dışı Yaz Okulu

Berkshire Yurt Dışı Yaz Okulu

Berkshire Yurt Dışı Yaz Okulu

Berkshire: Londra’nın hemen batısında yer alan Berkshire, ülkenin güneydoğu bölgesinde yer alır. Nüfusu 812.200 olarak kayıtlara geçmiştir. Ormanlık alanları ve gölleriyle göz kamaştıran Berkshire, ayrıca fransız kaleleri tarzında inşa edilmiş binaları ile öğrencilere ayrı bir göz zevki yaşatıyor. Windsor Sarayı, ST. George Chapel, Fudge Kitchen, Windsor Great Park ziyaret edilmesi gereken mekanlar arasında yer alıyor. Ayrıca The Look Out Discovery Centre gibi bilim müzeleri, Maidenhead Heritage...

Berkshire: Londra’nın hemen batısında yer alan Berkshire, ülkenin güneydoğu bölgesinde yer alır. Nüfusu 812.200 olarak kayıtlara geçmiştir. Ormanlık alanları ve gölleriyle göz kamaştıran Berkshire, ayrıca fransız kaleleri tarzında inşa edilmiş binaları ile öğrencilere ayrı bir göz zevki yaşatıyor. Windsor Sarayı, ST. George Chapel, Fudge Kitchen, Windsor Great Park ziyaret edilmesi gereken mekanlar arasında yer alıyor. Ayrıca The Look Out Discovery Centre gibi bilim müzeleri, Maidenhead Heritage Centre gibi tarih müzeleri de yer almaktadır. Yurt Dışı Eğitiminizin dolu dolu geçmesi adına Uzman Eğitim Danışman kadromuz ile iletişime geçerek Berkshire’ı keşfedin.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar