York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

BELL Cambridge Dil Okulu

BELL Cambridge Dil Okulu

BELL Cambridge Dil Okulu

Bell İngiltere dil okulu programı, katılımınızın ardından okulun dünyadaki saygınlığı sizleri gerçekten etkileyecektir. İngilizce dil kursları arasında üst düzey bir eğitim veren Bell Cambridge’in eğitmenleri alanlarında uzman olarak geçer. Özellikle İngiliz edebiyatı, IELTS gibi akademik eğitim hazırlık sınavları ve iş İngilizcesi konusunda kendi sektöründe ismini duyurmuş eğitmenler, Bell İngiltere dil okulu programı ile eğitim veriyorlar. Elbette sadece sınıf içi İngilizce dil kursları değil,...

Bell İngiltere dil okulu programı, katılımınızın ardından okulun dünyadaki saygınlığı sizleri gerçekten etkileyecektir. İngilizce dil kursları arasında üst düzey bir eğitim veren Bell Cambridge’in eğitmenleri alanlarında uzman olarak geçer. Özellikle İngiliz edebiyatı, IELTS gibi akademik eğitim hazırlık sınavları ve iş İngilizcesi konusunda kendi sektöründe ismini duyurmuş eğitmenler, Bell İngiltere dil okulu programı ile eğitim veriyorlar. Elbette sadece sınıf içi İngilizce dil kursları değil, aynı zamanda gezilerle de İngilizcenizi konuşma nezninde geliştirebileceksiniz. 15 saat ile 30 saatlik arasında değişen İngilizce dil eğitimi ile birlikte  yoğun bir aktivite programı sizleri bekliyor. Uluslar arası birçok öğrenciyi ağırlayan İngiltere dil okulu Bell, sizlere yurtdışı eğitim tecrübesi kapsamında farklı ülkelerden birçok eğitimci ve arkadaş tanıtacaktır.

Bell İngiltere dil okulu ile birlikte; ITTC, CELTA, DELTA, Speaking, Pronuncation and Listening, Reading, Writing and Vocabulary, IELTS Preparation, Writing Skills, English for Business, Media, Music and Film, Cambridge FCE, CAE, CPE gibi detaylı İngilizce dersleri alabilirsiniz. Bell İngiltere dil okulu fiyatı ise 299 euro, haftalık.

 Ayrıca burada alacağınız eğitim ile alanınızda dünyanın her yerinde söz sahibi olursunuz. Okulun prestiji göz kamaştırıyor ve sizlere sunduğu imkanlar inanılmaz. Dil programları kusursuz derecede ve sizleri çok üst seviyelere çıkartacak düzeydedir. Sizlere Bell Cambridge ayrıcalığını yaşatmak adına Nişantaşı’ndaki York Education ofisimize bekliyoruz.

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 4 Hafta £ 440
   5 - 11 Hafta £ 430
   12 - 23 Hafta £ 420
   24 - 54 Hafta £ 410
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bell
  • Seviye
   : ITTC, CELTA, DELTA, Speaking, Pronuncation and Listening, Reading, Writing and Vocabulary, IELTS Preparation, Writing Skills, English for Business, Media, Music and Film, Cambridge FCE, CAE, CPE
  • Konaklama
   : Aile yanı ve özel yurt konaklama
  • Dahili Hizmetler
   : Büyük öğrenim merkezi, 30 modern interaktif sınıf, Engelli öğrenciler için asansör, Açık hava spor tesisleri, Yemyeşil bahçeler
  • Fiyat
   : Haftalık 299£'den başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar