York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

BCUIC at Birmingham City University

BCUIC at Birmingham City University

BCUIC at Birmingham City University

Sizler için oldukça avantajlı ve oldukça deneyim dolu bir üniversite hizmeti sunuyoruz. Nerede ise her anlamda kendinizi geliştirmeniz çok daha fazla aktif bir öğrenci olabilmeniz bizim ile yeterince mümkün. Hedeflerine ilerlemek isteyen her öğrenin mutlaka odak ve ilgi noktası bizler olmalıyız. Bizler kayıt ve fırsatlar konusunda da oldukça iyi avantajları siz öğrencilerimize sağlıyoruz ve geleceğinizi bizlere emanet etmenizi istiyoruz. Üniversitemizde oldukça yoğun avantajlar mevcut. İlk olara...

Sizler için oldukça avantajlı ve oldukça deneyim dolu bir üniversite hizmeti sunuyoruz. Nerede ise her anlamda kendinizi geliştirmeniz çok daha fazla aktif bir öğrenci olabilmeniz bizim ile yeterince mümkün. Hedeflerine ilerlemek isteyen her öğrenin mutlaka odak ve ilgi noktası bizler olmalıyız. Bizler kayıt ve fırsatlar konusunda da oldukça iyi avantajları siz öğrencilerimize sağlıyoruz ve geleceğinizi bizlere emanet etmenizi istiyoruz. Üniversitemizde oldukça yoğun avantajlar mevcut. İlk olarak kayıt yaptırıp d öğrenci işleri ile görüşmelerinizi tamamladıktan hemen sonra sistem sizleri oryantasyon yani alıştırma süreci içerisine alacaktır. Sizler, bu süreçte üniversiteyi çok daha yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. BCUIC at Birmingham City University sizlere çok daha fazla bilgi yüklemek için hizmet veriyor.

Oldukça fazla mesleki staj olanağınız olacaktır. Ve nerede ise her bölümü tercih etmek isteyen öğrencimiz için yeterli sayıda bölüm ve kontenjan vardır. Sizler, mesleğiniz için yeterli staj eğitimlerini alacaksınız. Ve üniversite hayatınız boyunca okulumuzca hazırlanan staj eğitimleri ve staj iş imkanları ile de oldukça fazla gelişme seçeneği bulacaksınız. Üniversite öğretim süresi boyunca sizlere oldukça fazla burs imkanı da sağlıyor olacağız. Ve en önemlisi de üniversitemiz nerede ise tüm engellerin aşılması için, üniversitesi öğrencilerinin engelli olan kısmı için yeterli sayıda imkan sağlıyor. BCUIC at Birmingham Üniversity.

z.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar