York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bad Schussenried Almanya Yaz Okulu

Bad Schussenried Almanya Yaz Okulu

Bad Schussenried Almanya Yaz Okulu

Bad Schussenried: Almanya'nın güneyinde yer alan Bad Schussenried, yeşilliklerle kaplı sakin bir kasabadır. Constance Gölü ve Tuna Nehri arasında yer alan Bad Schussenried'in nüfusu 8537’dir. Alan kodu 07583 olarak belirtilmiş.  10-17 yaş aralığına hitap eden yaz programları kapsamında İngilizce ve Almanca dil eğitim seçenekleri yer alır.  Klasik yaz okulu programları dışında pek çok farklı ve renkli yaz programı seçeneği bulabilirsiniz. Şehirde diğer bölgelere oranla golf sahalarının ve eğitimi...

Bad Schussenried: Almanya'nın güneyinde yer alan Bad Schussenried, yeşilliklerle kaplı sakin bir kasabadır. Constance Gölü ve Tuna Nehri arasında yer alan Bad Schussenried'in nüfusu 8537’dir. Alan kodu 07583 olarak belirtilmiş.  10-17 yaş aralığına hitap eden yaz programları kapsamında İngilizce ve Almanca dil eğitim seçenekleri yer alır.  Klasik yaz okulu programları dışında pek çok farklı ve renkli yaz programı seçeneği bulabilirsiniz. Şehirde diğer bölgelere oranla golf sahalarının ve eğitiminin fazla olduğu göze çarpıyor. Eğer bir golfseverseniz buradaki yaz okulları ilginizi çekebilir. Aktivite seçenekleri ile yüksek standartlarda eğitim sunan tam donanımlı kampüslerde spor, sanat ve geleneksel aktiviteler ile yaz dönemi boyunca eğitim ve eğlenceyi bir arada deneyimleyebilirsiniz.

Almanya Yaz Okulu ve Bad Schussenried program seçenekleri için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0 212 231 69 54 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.


 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar