York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Humboldt Bad Durkheim Klasik Yaz Programı

Humboldt Bad Durkheim Klasik Yaz Programı

Humboldt Bad Durkheim Klasik Yaz Programı

Humboldt Institut bünyesinde düzenlenen ve Bad Durkheim ’deki Christophorus House ‘da gerçekleştirilen yaz okulu programı, Almanya’nın en ılıman iklime sahip kentinde Temmuz aylarında yapılmaktadır. Alplerin kuzeyinde yer alan okul Heidelberg’e 30 dakika mesafededir. Sadece Akdeniz iklimine sahip olması değil sayısız kale ve şatoları ile son derece güzel bir yerdir. Kasaba dolambaçlı vadiler, göz alıcı tepeler ve ortaçağ kaleleri ile çevrilidir. Okul şehir merkezine yürüyüş mesafesindedir. Alman...

Humboldt Institut bünyesinde düzenlenen ve Bad Durkheim ’deki Christophorus House ‘da gerçekleştirilen yaz okulu programı, Almanya’nın en ılıman iklime sahip kentinde Temmuz aylarında yapılmaktadır. Alplerin kuzeyinde yer alan okul Heidelberg’e 30 dakika mesafededir. Sadece Akdeniz iklimine sahip olması değil sayısız kale ve şatoları ile son derece güzel bir yerdir. Kasaba dolambaçlı vadiler, göz alıcı tepeler ve ortaçağ kaleleri ile çevrilidir. Okul şehir merkezine yürüyüş mesafesindedir. Almanya yaz okulu programı dahilinde öğrenciler haftada 30 dersi kapsayan dil eğitimi almakta ve eğitim ile konaklama aynı binada güvenli ve konforlu şekilde gerçekleştirilir. Geleneksel Almanya atmosferinde öğrencilerin dil eğitiminin desteklenmesi ve keyifli deneyimler edinmesi için düzenlenen bir çok aktivite ve etkinlik bulunur.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Humboldt Institut
  • Seviye
   : Haftalık 30 dersi kapsayan dil eğitimi yapılmaktadır. Sınıf mevcudu maximum 10 kişiden oluşmaktadır. Her seviyede Almanca eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Bad Duerkheim Christophorus House yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca haftada 1 tam gün ve 1 yarım gün Heidelberg, Trier, Speyer, Worms ve Hardenburg şatosuna eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Ayrıca program dahilinde barbekü, şehir turu, el sanatları, müzeler, futbol, yüzme, istek üzerine sinema veya tiyatro gibi etkinlikler ve aktiviteler yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 03 Temmuz – 17 Temmuz tarihleri arasında 3 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 860 Euro
 • Program Sonucu

  *Öğrenciler daha fazla güven ile iletişim kurmayı öğrenirler.
  *Dil becerilerini geliştirme ve dil kazanım konusundaki yeteneklerini değerlendirme şansı bulurlar.
  *geleneksel ve kültürel atmosferde yeni keşiflerde bulunurlar.
  *Eğitim ve eğleceyi buluşturan etkinlikler ile yaşayarak öğrenmeyi tecrübe ederler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar