York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bad Duerkheim Almanya Yaz Okulu

Bad Duerkheim Almanya Yaz Okulu

Bad Duerkheim Almanya Yaz Okulu

 Bad Düerkheim: Almanya'da Rhineland Palatinate eyaletinde yer alan bir şehirdir. Nüfusu 18.500’dür. Ayrıca telefonunuzda 06322 alan kodunu görürseniz bilin ki Bad Düerkheim’dan aranıyorsunuz. Şehirde sanatsal ve görsel açıdan öne çıkan Hardenburg Kalesi, doğa tarihi açısından ziyaret edilebilecek Palatinate Museum of Natural History, Tierpark Birkenheide Hayvanat Bahçesi, günübirlik doğa gezilerinin yapıldığı Drachenfels bölgelerini bulabilirsiniz. Ayrıca damak tadınıza göre şarap tadabilir, üz...

 Bad Düerkheim: Almanya'da Rhineland Palatinate eyaletinde yer alan bir şehirdir. Nüfusu 18.500’dür. Ayrıca telefonunuzda 06322 alan kodunu görürseniz bilin ki Bad Düerkheim’dan aranıyorsunuz. Şehirde sanatsal ve görsel açıdan öne çıkan Hardenburg Kalesi, doğa tarihi açısından ziyaret edilebilecek Palatinate Museum of Natural History, Tierpark Birkenheide Hayvanat Bahçesi, günübirlik doğa gezilerinin yapıldığı Drachenfels bölgelerini bulabilirsiniz. Ayrıca damak tadınıza göre şarap tadabilir, üzüm bağlarında gezebilirisiniz. Limburg Abbey manastırını da görmezden gelmeyin, müthiş bir yapı. Yaz okulları kapsamında İngilizce, Almanca ve Fransızca Dil Eğitim seçenekleri yer alır ve programlar geniş yaş skalasına hitap eder. York Education ile bu şehrin görselininin ve tarihi dokusunun tadına doyamayacaksınız.

Almanya yaz okulu ve Bad Düerkheim program seçenekleri için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0 216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar