York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Boca Raton Amerika Yaz Okulu

Boca Raton Amerika Yaz Okulu

Boca Raton Amerika Yaz Okulu

Boca Raton: Amerika’nın en güneydeki şehri unvanını taşıyan Boca’nın nüfusu 93,235 dir. Güney Florida’nın en değerli topluluklarından biri olarak bilinir. Boca Raton, Florida Atlantic Üniversitesi'nin ana kampüsüne ve Office Depot, ADT, Lynn Üniversitesi ve Amerika Kanser Tedavi Merkezlerinin şirket merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Hiçbir reklam panosuna izin verilmez. Fazlasıyla temiz ve düzenli bir şehirdir. Öğrencilerin hayat verdiği bu şehir, öğrencileri saymadığımızda yaş ortalamasını...

Boca Raton: Amerika’nın en güneydeki şehri unvanını taşıyan Boca’nın nüfusu 93,235 dir. Güney Florida’nın en değerli topluluklarından biri olarak bilinir. Boca Raton, Florida Atlantic Üniversitesi'nin ana kampüsüne ve Office Depot, ADT, Lynn Üniversitesi ve Amerika Kanser Tedavi Merkezlerinin şirket merkezlerine ev sahipliği yapmaktadır. Hiçbir reklam panosuna izin verilmez. Fazlasıyla temiz ve düzenli bir şehirdir. Öğrencilerin hayat verdiği bu şehir, öğrencileri saymadığımızda yaş ortalamasını 60’a çıkarıyor. Eğer sizde Yurt Dışı Eğitiminizi stresten uzak sakin geçirmek istiyorsanız, deneyimli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarımızdan York Education aracılığıyla randevunuzu almayı ihmal etmeyiniz.

Boca Raton'daki yaz okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 
Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar