York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ashbury College Lise Eğitimi

Ashbury College Lise Eğitimi

Ashbury College Lise Eğitimi

Kanada’da lise eğitimi veren Ashbury College verdiği IB eğitimi ile Kanada ‘nın öncü liselerinden bir tanesi. Öğrenciler maksimum 16 kişilik sınıflarda İngilizce tabanlı eğitim hizmeti alınabiliyor. Kanada’da lise eğitimi ile diğer dillerde eğitim olanağının da mümkün olduğu okulun imkanları arasında ; 1976 ’ dan bu yana sunulan IB Diploma programı, %100 üniversite yerleştirme, üniversite burslarında her yıl 3 milyon dolar değerinde ödül, ilk hedeflenen üniversiteye %85 yerleşme başarısı ve 70’d...

Kanada’da lise eğitimi veren Ashbury College verdiği IB eğitimi ile Kanada ‘nın öncü liselerinden bir tanesi. Öğrenciler maksimum 16 kişilik sınıflarda İngilizce tabanlı eğitim hizmeti alınabiliyor. Kanada’da lise eğitimi ile diğer dillerde eğitim olanağının da mümkün olduğu okulun imkanları arasında ; 1976 ’ dan bu yana sunulan IB Diploma programı, %100 üniversite yerleştirme, üniversite burslarında her yıl 3 milyon dolar değerinde ödül, ilk hedeflenen üniversiteye %85 yerleşme başarısı ve 70’den fazla müfredat programı bulunuyor.

Kanada’da Lise Ashbury College Müfredatı

 Sadece bu okul nezninde değil, çoğu Kanada’da lise eğitimi bünyesinde sunulan programlar şunlar; Matematik, Bilim, Edebiyat, Sosyal Bilgiler, Tematik Beşeri Bilimleri ve Sosyal Bilimler, Yabancı Dil, Güzel Sanatlar, Bilgisayar ve Teknoloji ile IB Diploma derslerini gösteriyorlar. Bu Kanada’da lise eğitimi veren Ashbury College,  34 farklı ülkeden öğrenciye bünyesinde eğitim vermekte olup yatılı öğrenci kapasitesi 100 öğrenciyi kapsıyor.

 1891 yılından bu yana Kanada’da lise eğitimi sağlayan Ashbury College, 9-12. sınıflardaki öğrencilere sağladığı kapsamlı eğitim başarısı nedeni ile Kanada'nın önde gelen yatılı okullarından biri halini aldı. Ashbury College’da eğitim alan öğrenciler; 50'den fazla ülkeden katılım sağlanan uluslararası platformda eğitim görür ve 70'den fazla müfredat programı etkinliğinden faydalanırlar. % 100 üniversite yerleştirme oranı ile akademik hedefleri ve gelecekleri konusunda yeterliliğe sahip olarak mezun olurlar. Ashbury College tarafından sağlanan liberal eğitim, öğrencilere düşünme, konuşma, net, eleştirel ve yaratıcı ifade ile özgüveni öğretir ve onları, insanlığın mirasını oluşturan temel konuları keşfetmeye yöneltirler.

Kanada’da eğitim ile öğrenciler  Ashbury College ‘den bilgi, beceri, dürüstlük, yaratıcılık, özgüven ve öz başarı adına sahip olmaları gereken tüm standartlar konusunda yeterliliğe sahip olarak mezun olurlar. Bu da onları parlak ve başarılı geleceğe taşımanın temel anahtarını oluşturur. Okulun yıllık ücretine; yeme içme, konaklama ve tüm organizasyonlar dahildir. Kanada’da lise eğitimi veren okullar ile konaklamalar kampüs bünyesindeki kız ve erkek yurtlarında gerçekleştirilir. Kanada, kampüs ve yurtlarda 7/24 güvenlik ve görevli grup liderleri öğrencilere eşlik eder ve gözetim içerisinde tutuyorlar. Konaklamalar paylaşımlı odalarda gerçekleştirilir ve aynı odada farklı milletten öğrenciler yer alır. Okul kapsamında yıl boyunca spor ve sanat faaliyetleri uygulanır.

Okul bünyesinde yer alan spor tesisleri, futbol ve basketbol sahası ve sanat atölyelerinde seçilen alanlarda çalışmalar yapılır. Ayrıca öğrencilerin keyifli eğitim sürecini garantileyen pek çok kültürel gezi organizasyonları ile Kanada’nın geleneksel atmosferinde ülkeyi keşfetme şansı bulurlar. Kanada' da lise eğitimi ücretleri ve konaklama detayları adına sizleri Nişantaşı' ndaki York Education ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Ashbury College
  • Seviye
   : Lise, IB Programı
  • Konaklama
   : Yurt
  • Dahili Hizmetler
   : Tiyatro, Müzik derslikleri, Kütüphane, Sanat derslikleri, Spor salonu, Yemekhane, Oyun sahaları
  • Fiyat
   : 69290 CAD Yurt konaklaması dahil fiyatıdır. Konaklamasız fiyatı 29130 CAD dır.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar