York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Arkansas State University

Arkansas State University

Arkansas State University

Konferans salonları ve etüt merkezleri ile yeterince pratik yapma ve çok daha fazla yetenekli kişileri dinleme ve izleme fırsatınız olacak ve mutlaka bölümünüzün dünya çapında en ünlü olan ismi ile tanışma fırsatı bulacaksınızdır. Bizler lisans bölümüne katılacak öğrencilerimiz için açtığımız bölümlerin fiyatlarını ilk olarak sizlerden de ne kadar olmasını istediğinizi öğrenerek vermek isteriz. Ve hemen ardından da her lisans dersleri için belirli bir miktar ödeme ile kayıt olayını hemen gerçekl...

Konferans salonları ve etüt merkezleri ile yeterince pratik yapma ve çok daha fazla yetenekli kişileri dinleme ve izleme fırsatınız olacak ve mutlaka bölümünüzün dünya çapında en ünlü olan ismi ile tanışma fırsatı bulacaksınızdır. Bizler lisans bölümüne katılacak öğrencilerimiz için açtığımız bölümlerin fiyatlarını ilk olarak sizlerden de ne kadar olmasını istediğinizi öğrenerek vermek isteriz. Ve hemen ardından da her lisans dersleri için belirli bir miktar ödeme ile kayıt olayını hemen gerçekleştiririz. Asla bir sıkıntı ve konaklama eksikliği sizleri bulmaz. İstediğiniz her an hatta şehre adım attığınız anda üniversitemizce karşılanacak ve hemen ardından da konaklama ihtiyaçlarınızda giderilecektir. Kampüslerimiz oldukça doğa ile iç içe ve oldukça temiz hava ile bütünleşik ve ders görmeye uygun olan alanlarda yer almaktadır. Hemen ardından da eğitim kadromuz oldukça başarılı ve özel olarak dil eğitimine önem veren kimselerden oluşmaktadır üniversitemiz 4 yıllık lisans süresi boyunca iki yabancı dil eğitimi verir. Ve hemen ardından da sizlerin ana bilim dalı derslerinizin yanında dil eğitimlerinizde tamamlanmış olur. Arkansas State University de istediğiniz her an eğitimin en güzel yerlerine gelebilmeniz mümkün.

Sizler asla yalnız hissetmeyeceksiniz. İstediğiniz her an konaklama masraflarınız karşılanacak. Ve lisans eğitim süreci boyunca aldığınız başarılar sizlere üniversite bünyesince avantaj olarak geri dönüş sağlayacaktır.Arkansas State University ile istediğiniz geleceğe adımlar atın.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar