York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Arizona State University

Arizona State University

Arizona State University

Dünyadaki en üst sıralardaki üniversiteler arasından sıralamada ilk 100’e girenler arasındadır.Amerika da altıncı büyük şehirlerden birisi olan Phoenix gibi Metropolitan yerdedir. San Diego,Los Angeles, Las Vegas a yakın mesafededir. Amerika’nın büyük üniversitelerinden biri olan ASU 650’den fazla undergraduate ve graduate programı sunmaktadır.Ayrıca hızlandırılmış Ingilizce Programı ile Amerika’daki diğer üniversiteler arasında önde bulunmaktatır. English Intensive Language Program (Hızlandırı...

Dünyadaki en üst sıralardaki üniversiteler arasından sıralamada ilk 100’e girenler arasındadır.Amerika da altıncı büyük şehirlerden birisi olan Phoenix gibi Metropolitan yerdedir. San Diego,Los Angeles, Las Vegas a yakın mesafededir.

Amerika’nın büyük üniversitelerinden biri olan ASU 650’den fazla undergraduate ve graduate programı sunmaktadır.Ayrıca hızlandırılmış Ingilizce Programı ile Amerika’daki diğer üniversiteler arasında önde bulunmaktatır. English Intensive Language Program (Hızlandırılmış)Sınıflar sekiz haftalık seanslara göre hazırlanmışlardır.Temel seviyeden ileri seviyeye kadar altı seviyede İngilizce sınavı bulunur.Bir seviyeyi geçmek bir tam seans sürer. Derslerde tam zamanlı öğrenciler Listening,Speaking,Reading ve Writing  alanlarında iki ana ders ile bir seçmeli ders içerecek şekilde haftada 21 saat eğitim alırlar. 40’tan fazla seçmeli ders sunulur. Ayrıca Mesleki İngilizce Sertifikaları için ders alınabilir.

Bunun yanısıra Akademik İngilizce Sertifikası,Bilim ve Teknoloji Sertifikası,İş İngilizcesi Sertifikası ,Amerikan Kültür Çalışmaları Sertifikası verilir.ASU ya İngilizce yeterlilik sınavı alan öğrenciler TOEFL veya IELTS den geçerli puanı alamayan lisans başvurusu yapan öğrencilere şartlı kabul sunar.Öğrencilerin ASU(Amerikan İngilizcesi ve Kültür Programından (AECP) en yüksek İngilizce seviyesini başarı ile tamamlamaları gerekir.Advanced 2 seviyesini A veya B notu alarak bitirdikleri takdirde TOEFL puanı gerekmeksizin lisans veya yüksek lisans programına girebilirler.

AECP öğrencilerinin Amerikalılarla birarda olabilmeleri için Amerikalı Aile Yanı konaklamaları ve kampüs içindeki kalma yerleri ve kampüs yakınındaki apartman daireleri gibi pek çok seçeneklere sahiptir.

Sosyal Kültürel faaliyetler olarak çeşitliliğe sahip olan ASU, Grand Canyon ve Sedonaya geziler ,konuşma klüpleri ve piknik profesyönel sporla ilgili karşılaşmaları da düzenler.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar