York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ardmore TV Academy İngiltere Yaz Okulu

Ardmore TV Academy İngiltere Yaz Okulu

Ardmore TV Academy İngiltere Yaz Okulu

İngiltere yaz okulu programları, her dönem katılımcılarına yeni deneyimler sağlıyor. Farklı olanın peşinden giden 9 ve 17 yaş aralığındaki çocuklarınız, Ardmore Yaz Okulu’nun düzenlediği TV Academy yaz okulu çerçevesinde eğitmenlerden film eğitimi alacaklar. Üstelik, bu eğitimler profesyonel düzeyde gerçekleştiriliyor ve çocuklarınız profesyonel Pinewood Stüdyoları’nda eğitim alacaklar. Üstelik eğitim şekli, aktiviteleri ve gezileri ile tamamen farklı bir yaz okulu deneyimi sağlayacak olan, Ardm...

İngiltere yaz okulu programları, her dönem katılımcılarına yeni deneyimler sağlıyor. Farklı olanın peşinden giden 9 ve 17 yaş aralığındaki çocuklarınız, Ardmore Yaz Okulu’nun düzenlediği TV Academy yaz okulu çerçevesinde eğitmenlerden film eğitimi alacaklar. Üstelik, bu eğitimler profesyonel düzeyde gerçekleştiriliyor ve çocuklarınız profesyonel Pinewood Stüdyoları’nda eğitim alacaklar. Üstelik eğitim şekli, aktiviteleri ve gezileri ile tamamen farklı bir yaz okulu deneyimi sağlayacak olan, Ardmore Education İngiltere yaz okullarını kesinlikle tercih edebilirsiniz!

İngiltere Yaz Okulu Ardmore TV Academy Ne Eğitimi Veriyor?

İlk farkını eğitim şeklinde yaşayabilir, bir hafta içerisinde İngilizce dil eğitimleri alırken öbür gün film çekmeyi, yeni nesil teknolojilere sahip kameralarla film ve animasyonlar çekme ve bunları kurgulamayı öğreten Ardmore TV Academy İngiltere yaz okulu programı ile, çocuklarınız aynı zamanda James Bond film serisinin çekimlerinin gerçekleştirildiği Pinewood Stüdyolarında eğitim almakla birlikte bu stüdyolarda film çekecekler.

İngiltere’de yaz okulu ile TV akademisini harmanlayan Ardmore TV Academy, çocuklara 1 yarım gün Pinewood Stüdyosunda eğitim, 2 yarım gün okul kampüsünde TV yapımcılığına yönelik eğitimler, 1 yarım gün aktivite odaklı eğitim ve 1 yarım gün de gezi, aktivite ve aktivite odaklı eğitimler veriliyor. Ardmore İngiltere yaz okulu programındaki TV Academy kursu, çocuklarınıza 1 ya da 2 haftalık eğitimler veriyor.

İngiltere Yaz Okulu Dahilinde Ardmore Yaz Okulu Hangi Programları İçerir?

Bunun dışında sınıf arkadaşlarınla gruplar oluşturarak, yabancı dilini etkin bir şekilde kullanabileceğin teorik sinema eğitimleri, animasyon eğitimleri, ekipmanlara yönelik eğitimler ve bunlarla birlikte sinema ekosisteminin bilgisayar teknolojileriyle buluştuğu montaj ve mixleme programlarıyla da tanışacaksınız.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Ardmore Language Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce seviyesine sahip çocuklar, Ardmore Film Akademisine katılım sağlayabilir. Bununla birlikte eğitim süresince 9 17 yaş aralığındaki çocuklarınız istedikleri seviyeden İngilizce eğitim alabilirler.
  • Konaklama
   : Okula bağlı yurt konaklama seçenekleri mevcut. Konaklama detayları ile ilgili danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Pakete dahil olan etkinlik ve geziler, ağırlıklı olarak çocukların film endüstrisine yönelik eğitimleri kapsayan geziler ve etkinlikler düzenleniyor. Pinewood Stüdyoları'nda Star Wars ve James Bond filmlerinin çekildiği yerlerin keşfi, Londra gezileri, film müzesi gezileri, yaratıcılığı hedefleyen oyunlar, program dahilinde çocuklara sunuluyor.
  • Dahili Hizmetler
   : Yemek, özel banyo, oyun kortları, kapalı yüzme havuzu, oyun alanları
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 1 ya da 2 haftalık katılımlar çerçevesinde haftalık 894 pound ve 2 haftalık program 1695 pound olarak listelendi.
 • Program Sonucu
  • Çocuklarınız profesyonel eğitmenlerden montaj, kurgu ve senaryo dersleri alacaklar.
  • İnovatif stüdyolarda ve eğitim alanlarında ekipman kullanımı
  • 1 ya da 2 haftalık TV Akademisi eğitimi sonrasında çocuklarınıza verilecek olan yaz okulu sertifikaları.
  • Son teknolojiye sahip TV'lerin kullanımları ve çocukların bu konuda hakimiyetlerinin geliştirilmesi.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar