York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Ardmore Amerika Basketbol Yaz Okulu

Ardmore Amerika Basketbol Yaz Okulu

Ardmore Amerika Basketbol Yaz Okulu

Amerika yaz okulu kategorisinde kendinize uygun spor odaklı İngilizce dil eğitimlerini de alabilirsiniz. ABD’nin prestijli kolejlerinden bir tanesi olan St Peter’s University’nin merkez yürütülen Ardmore basketbol  yaz okulu programı ile birlikte , katılımcılarına sadece İngilizce dil eğitimi, farklı kültürlerden insanlarla sosyalleşme, sanat etkinlikleri gibi çeşitli eğitim içeriklerini değil aynı zamanda dans ve drama eğitimleri sağlanıyor. Sahnet sanatlarının temelini oluşturan dans ve drama,...

Amerika yaz okulu kategorisinde kendinize uygun spor odaklı İngilizce dil eğitimlerini de alabilirsiniz. ABD’nin prestijli kolejlerinden bir tanesi olan St Peter’s University’nin merkez yürütülen Ardmore basketbol  yaz okulu programı ile birlikte , katılımcılarına sadece İngilizce dil eğitimi, farklı kültürlerden insanlarla sosyalleşme, sanat etkinlikleri gibi çeşitli eğitim içeriklerini değil aynı zamanda dans ve drama eğitimleri sağlanıyor. Sahnet sanatlarının temelini oluşturan dans ve drama, Amerika yaz okulu programlarında çocuklara daha fazla temel alanda destek sağlayarak, anatomik açıdan da sanata uygun hale gelmelerine yardımcı oluyorlar. Böylece, Amerika yaz okulu ile dans ve drama akademisine katılan kişiler sadece dans ve dramanın temelini değil, sanatın A’sından Z’sine kadar her yönünü keşfetme olanağı yakalayacaklar.

Amerika Yaz Okulu Ardmore Akademi Fiyatı Nedir?

Amerika yaz okulu fiyatı, ağırlıklı olarak haftalık olarak belirlenir. Temmuz aylarında gerçekleştirilen Ardmore basketbol yaz okulu, 1 ya da 2 haftalık dönemler şeklinde haftalık 1566$ olarak ücretlendirilmiş durumda. 2 haftalık olarak alabileceğiniz Amerika'da basketbol yaz okulu eğitim programı ile 13 gecelik bir eğitim organize ediliyor ve 2996$’lık bir ücreti var. Ardmore'un düzenlediği Amerika basketbol yaz okulu hakkında fiyat detaylarını öğrenmeniz için danışmanlarımıza başvurmanızda fayda var.

Ardmore Amerika Basketbol Yaz Okulu Eğitim İçeriğinde Hangi Eğitimler var?

Malumunuz; Amerika'da basketbol okulu ya da basketbol dersi alabilmek herkesin hayalidir. Amerika'daki bu yaz o kulu ile birlikte çocuklarınız basketbol temel eğitimlerini almakla birlikte, diğer yaz okullarıyla da basketbol turnuvalarına katılabilecekler. Bahsi geçen Ardmore Amerika yaz okulu programı, Wall Street, Özgürlük heykeli,  New York ve New Jersey'deki eğlence parkı turları, bölgedeki basketbol sahalarının keşfi, Empire State Building, Grand Central Station ve St Patrick's Cathedral'a eğitici ve kültürel geziler düzenleniyor. Basketbol yaz okulu programına katılan öğrenciler karaoke, mini olimpiyatlar, film geceleri, spor turnuvaları, yetenek yarışmaları gibi çeşitli çeşitli birçok aktiviteye katılma şansı  yakalayacaklar.

Hazır basketboldan söz etmişken, sadece temel basketbol dersleri değil, çeşitli basketbol takımlarının da antremanları da basketbol yaz okulu programının müfredatı içerisinde Zira Amerika basketbol yaz okulu için katılım sağlayan öğrenciler, kendi alanlarında ve ABD’nin uzman basketbol koçlarından eğitim alıyorlar. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Ardmore Language Schools
  • Seviye
   : Her seviyeden, İngilizce dil bilgisine sahip çocuklar, Ardmore Amerika basketbol yaz okuluna katılım sağlayabilir.
  • Konaklama
   : Okula bağlı yurtlarda 1 kişilik ya da 2 kişilik odalarda konaklanılıyor. Konaklama detayları hakkında eğitim bilirkişilerimize danışmanızda fayda var.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Empire State Building, Grand Central Station ve St Patrick's Cathedral'a eğitici ve kültürel gezilerle birlikte diğer öğrencilerle düzenlenen basketbol turnuvaları, şehir içindeki profesyonel basketbol salonlarını keşif gezileri, New York ve New Jersey gezileri de düzenlenir.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, basketbol sahası, tenis kortu, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflarla birlikte yeni nesil ekipmanlar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları da öğrencilerin kullanımına açıktır..
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 1 ya da 2 haftalık yaz okulu programının raf fiyatı, 1566 USD'dan başlıyor.
 • Program Sonucu
  • Profesyonel basketbol koçlarından tam donanımlı basketbol eğitimleri
  • Oyun ve etkinliklerle birlikte İngilizce dil eğitimi
  • Basketbol yaz okulu başarı sertifikası

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar