Lütfen bekleyiniz...

Appleby College Yurt Dışı Lise Eğitimi

Kanada’nın Ontario şehrinde Oakville bölgesinde yer alan Appleby College, önde gelen ve en çok tercih edilen özel Kanada liselerinden biridir. Öğrenciler maksimum 16 kişilik tam kapsamlı sınıflarda eğitim almaktadırlar. Kampüs kapsamında sunduğu imkanlar arasında ; Öğretim Teknolojisi Eğitimi, Appleby College Diploma Programı ve Küresel Liderlik, Tam kapsamlı Üniversite Hazırlık Çalışmaları bulunur. Öğrencilerin atletik , liderlik ve yaratıcılık alanlarında kendilerini geliştirebilmeleri için  katılabilecekleri 100'den fazla kulüp bulunmaktadır. 1911'de kurulan ve Oakville, Ontario'daki 60 dönümlük pitoresk bir kampüste bulunan Appleby College’da her öğrenciyi cesaretlendiren  ve tutkularını keşfetmeyi sağlayan bir eğitim sistemi sunulur. Akademik mükemmellik, atletik başarı ve yaratıcı ifade özgürlüğünün yanı sıra liderlik ve toplum değerlerine sahip öğrenciler yetiştirmek ve onların gelişimini desteklemek hedefi ile eğitim sunan bir kurumdur. Ayrıca İngilizce ve Fransızca dışında seçmeli ders olarak diğer dillerde de eğitim sunan Appleby College, yıllardan beri süre gelen tecrübeleri ile öğrencileri, Western University, Queen's University, McGill University,  University of British Columbia, University of Toronto, York University, Brown University ve Columbia University gibi dünyanın en iyileri arasında yer alan uluslararası üniversitelere başarılı şekilde hazırlamaktadır. Sosyal programlar kapsamında sunduğu spor ve sanat faaliyetleri ile öğrencilerin ilgi duydukları alanda fiziksel ve zihinsel gelişimine katkılarda bulunur. Yıl boyu düzenlenen gezi programları ile keşif duygularını beslerler. Yıllık okul ücretine yeme-içme, konaklama ve tüm sosyal organizasyonlar dahildir. Kanada lise fiyatları hakkındaki soru işaretlerinizi gelin Nişantaşı' ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım. 

 

İstenilen Belgeler: Öğrencinin dil yeterliliğinin belgelenmesi (IELTS, TOEFL sonuçları), İngilizce olarak alınmış referans mektupları, Okulun uygulayacağı mülakattan geçer not almak.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Appleby College
  • Seviye
   : Ortaokul, Lise
  • Konaklama
   : Yurt
  • Dahili Hizmetler
   : Geniş ve ferah ders odaları, Yemekhane, Futbol sahası büyüklüğünde 5 adet oyun alanı, 5 tenis kortu, 3 adet squash kortu, Spor salonu, Yüzme havuzu, 4 adet kimya laboratuvarı, 2 adet basketbol sahası
  • Fiyat
   : 38600 CAD' dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi