York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Appleby College Yurt Dışı Lise Eğitimi

Appleby College Yurt Dışı Lise Eğitimi

Appleby College Yurt Dışı Lise Eğitimi

Kanada’da lise programları arasında senior ve junior sınıflarını da bulunduran Kanada Appleby College, Kanada’nın kapılarını yurtdışı eğitim için açıyor. Kanada’da lise eğitimi alacak olan öğrenciler, Appleby College’ın beklentilerin karşılanması şartıyla sizleri diplomalı olarak mezun da edebiliyor. Diplomalı eğitimin yanısıra 2 yıllık community college ve sertifika programlarını da bünyesinde bulunduran Appleby College, Kanada liseleri arasında en seçkin eğitimi veriyor. Kanada’da Lise Eğitim...

Kanada’da lise programları arasında senior ve junior sınıflarını da bulunduran Kanada Appleby College, Kanada’nın kapılarını yurtdışı eğitim için açıyor. Kanada’da lise eğitimi alacak olan öğrenciler, Appleby College’ın beklentilerin karşılanması şartıyla sizleri diplomalı olarak mezun da edebiliyor. Diplomalı eğitimin yanısıra 2 yıllık community college ve sertifika programlarını da bünyesinde bulunduran Appleby College, Kanada liseleri arasında en seçkin eğitimi veriyor.

Kanada’da Lise Eğitimi Sağlayan Appleby College’ın Müfredatında Neler Var?

Kanada’nın Ontario’nun Oakville bölgesinde yer alan Appleby College, önde gelen ve en çok tercih edilen özel Kanada liselerinden sadece bir tanesi. Öğrenciler maksimum 16 kişilik tam kapsamlı sınıflarda eğitim almaktadırlar. Kampüs kapsamında sunduğu imkanlar arasında ; Öğretim Teknolojisi Eğitimi, Appleby College Diploma Programı ve Küresel Liderlik, Tam kapsamlı Üniversite Hazırlık Çalışmaları bulunur. Öğrencilerin atletik , liderlik ve yaratıcılık alanlarında kendilerini geliştirebilmeleri için  katılabilecekleri 100'den fazla kulüp bulunuyor.

Kanada lise eğitimi programları arasında, aynı zamanda iyi bir geçmişe de sahip. 1911'de kurulan ve Oakville, Ontario'daki 60 dönümlük pitoresk bir kampüste bulunan Appleby College’da her öğrenciyi cesaretlendiren  ve tutkularını keşfetmeyi sağlayan bir eğitim sistemi sunulur. Akademik mükemmellik, atletik başarı ve yaratıcı ifade özgürlüğünün yanı sıra liderlik ve toplum değerlerine sahip öğrenciler yetiştirmek ve onların gelişimini desteklemek hedefi ile eğitim sunan bir kurumdur.

Kanada’da lise eğitimi alacak olan öğrencilerin ilk sordukları soru bu. Daha doğrusu, planları lise sonrasında yine Kanada’da üniversite eğitimi alarak yurtdışı eğitim kariyerini devam ettirmek istiyorlar. Dolayısıyla, Kanada’da lise eğitimi veren Appleby College’taki tüm çalışmalarınız, üniversite hayatınızı da direkt etkileyecektir.

Bununla birlikte, İngilizce ve Fransızca dışında seçmeli ders olarak diğer dillerde de eğitim sunan Appleby College, yıllardan beri süre gelen tecrübeleri ile öğrencileri, Western University, Queen's University, McGill University,  University of British Columbia, University of Toronto, York University, Brown University ve Columbia University gibi dünyanın en iyileri arasında yer alan uluslararası üniversitelere başarılı şekilde hazırlıyor. Dolayısıyla, Appleby College ile Kanada’da lise eğitimi almanızla birlikte, Kanada’da üniversite eğitimi için gerekli adımları da atmış olacaksınız.

Sosyal programlar kapsamında sunduğu spor ve sanat faaliyetleri ile öğrencilerin ilgi duydukları alanda fiziksel ve zihinsel gelişimine katkılarda bulunur. Yıl boyu düzenlenen gezi programları ile keşif duygularını beslerler. Yıllık okul ücretine yeme-içme, konaklama ve tüm sosyal organizasyonlar dahildir. Kanada lise fiyatları hakkındaki soru işaretlerinizi gelin Nişantaşı' ndaki York Education ofisimizde cevaplandıralım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Appleby College
  • Seviye
   : Ortaokul, Lise
  • Konaklama
   : Yurt
  • Dahili Hizmetler
   : Geniş ve ferah ders odaları, Yemekhane, Futbol sahası büyüklüğünde 5 adet oyun alanı, 5 tenis kortu, 3 adet squash kortu, Spor salonu, Yüzme havuzu, 4 adet kimya laboratuvarı, 2 adet basketbol sahası
  • Fiyat
   : Yurt konaklaması dahil fiyatı 78770 CAD dır.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar