York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Anne Çocuk Yaz Kampı

Anne Çocuk Yaz Kampı

Anne Çocuk Yaz Kampı

Şimdi Trend Anne-Çocuk Yaz Kampları! Çocuğu için gelecek kaygısı duyan ailelerin ilk tercihi olan erken yaşta yurt dışı eğitimi, şimdi her zamankinden daha kolay ve güvenilir! Çocuğunuz küçük yaşta yurt dışında eğitim alma ayrıcalığı yaşarken siz de onunla beraber hem eğitim alabilir hem de kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Avrupa’nın ve dünyanın birçok yerinde bulunan okullardaki yaz kampları size çocuğunuzla beraber eşsiz bir deneyim yaşama imkanı sağlarken ayrıca bu deneyim sırasında yeni yer...

Şimdi Trend Anne-Çocuk Yaz Kampları!

Çocuğu için gelecek kaygısı duyan ailelerin ilk tercihi olan erken yaşta yurt dışı eğitimi, şimdi her zamankinden daha kolay ve güvenilir! Çocuğunuz küçük yaşta yurt dışında eğitim alma ayrıcalığı yaşarken siz de onunla beraber hem eğitim alabilir hem de kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Avrupa’nın ve dünyanın birçok yerinde bulunan okullardaki yaz kampları size çocuğunuzla beraber eşsiz bir deneyim yaşama imkanı sağlarken ayrıca bu deneyim sırasında yeni yerleri beraber keşfetmenize de olanak tanıyor.

Çalışan annelerin en büyük problemlerinden biri olan çocuğuyla kaliteli vakit geçirememe sorununu tamamen ortadan kaldıran bu uygulama ile senelik izinlerinizde çocuğunuzla dolu dolu vakit geçirebilir, bu kamplar sırasında çocuğunuzu daha iyi tanıyabilir ve geleceğe yönelik doğru yönlendirme şansına erişebilirsiniz. Çocuklarınızın erken yaşta yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfetmek onları ileriki yaşlara bilinçli bir şekilde hazırlamaya ve sevdiği, ilgi duyduğu şeyleri yapmasına olanak sağlayarak, yaptığı şeylerde %100 başarıya ulaşma şansını da yanında getirecektir.

Özellikle İngiltere ve İsviçre’de son yılların en trend programlarından olan anne-çocuk yaz kamplarında çocuklarınız sabah saatlerinde yabancı dil eğitimi alırken siz de yaşınıza ve dil seviyenize uygun sınıflarda dilinizi geliştirebilirsiniz. Derslerden sonra çocuklarınız eğlence, oyun, spor, sanat gibi aktivitelere katılırken siz de kültürel aktiviteler ve ya gezilere katılabilirsiniz. Konaklamarınızı ise seçeceğiniz okulun size sunacağı seçeneklere göre kampüs içi ya da otel gibi alternatiflerden dilediğinizi tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz.

3-7 Yaş Aralığının Dil Öğrenimindeki Önemi

Uzmanlara göre, çocuklarda 3-7 yaş aralığı yabancı dil öğrenmek için en verimli süreç. Öğrenme kapasitesinin en yüksek olduğu küçük yaşlarda dil eğitimine başlamak çocukların yabancı dili ileriki yaşlara göre çok daha hızlı ve ana dil telaffuzuna en yakın biçimde öğrenmelerini sağlayacaktır. Küçük yaştaki çocuklarını tek başına yurt dışına gönderemeyen ebeveynler, çocuklarının algılarının en açık olduğu dönemde onlarla beraber yurt dışı yaz kamplarına giderek onların bu dönemi en verimli şekilde geçirmelerine ve hayata 1-0 önde başlamalarına imkan sağlayacaklar.

2019 Yaz Okulları ve Dil Okulları Fiyat Listesi

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar