York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Anne Çocuk Yaz Kampı

Anne Çocuk Yaz Kampı

Anne Çocuk Yaz Kampı

Çocuğu için gelecek planlayan ailelerin ilk tercihi olan erken yaşta yurt dışı dil eğitimi. Şimdi her zamankinden daha kolay ve güvenilir! Çocuğunuz küçük yaşta yurt dışında eğitim alma ayrıcalığını yaşarken, siz de onunla beraber hem eğitim alabilir, hem de kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Avrupa’nın ve dünyanın birçok yerinde bulunan okullardaki, anne çocuk yaz kamplarına siz de çocuğunuzla beraber katılabilirisiniz. Aile Yaz Kampları, eşsiz bir eğitim deneyimi sağlarken, yeni yerleri beraber ...

Çocuğu için gelecek planlayan ailelerin ilk tercihi olan erken yaşta yurt dışı dil eğitimi. Şimdi her zamankinden daha kolay ve güvenilir! Çocuğunuz küçük yaşta yurt dışında eğitim alma ayrıcalığını yaşarken, siz de onunla beraber hem eğitim alabilir, hem de kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Avrupa’nın ve dünyanın birçok yerinde bulunan okullardaki, anne çocuk yaz kamplarına siz de çocuğunuzla beraber katılabilirisiniz. Aile Yaz Kampları, eşsiz bir eğitim deneyimi sağlarken, yeni yerleri beraber keşfetmenize de olanak tanıyor.

Çalışan annelerin en büyük problemlerinden biri olan çocuğuyla kaliteli vakit geçirememe sorununu tamamen ortadan kaldırıyor. Bu uygulama ile senelik izinlerinizde çocuğunuzla dolu dolu vakit geçirebilirsiniz. Anne çocuk yaz kampları sırasında, çocuğunuzu daha iyi tanıyabilir ve geleceğe yönelik doğru yönlendirme şansına sahip olabilirsiniz. Çocuklarınızın erken yaşta yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfetmek, onları ileriki yaşlara bilinçli bir şekilde hazırlamanıza olanak sağlar. Sevdiği, ilgi duyduğu şeyleri yapmasına olanak sağlayarak, yaptığı şeylerde %100 başarıya ulaşma şansını da beraberinde getirir.

Özellikle İngiltere ve İsviçre’de son yılların en trend programlarından olan anne-çocuk yaz kamplarına mutlaka katılmalısınız. Çocuklarınız sabah saatlerinde yabancı dil eğitimi alırken, siz de yaşınıza ve dil seviyenize uygun sınıflarda dilinizi geliştirebilirsiniz. Eğitime katılmak istemezseniz, şehrin ve muhteşem kültürün tadına özgürce varabilirsiniz. Derslerden sonra çocuklarınız eğlence, oyun, spor, sanat gibi aktivitelere katılırken, siz de kültürel aktivitelere ve gezilere katılabilirsiniz. Konaklamarınızı ise seçeceğiniz okulun, size sunacağı seçeneklere göre, kampüs içi ya da otel gibi alternatiflerden, dilediğinizi tercih ederek gerçekleştirebilirsiniz.

3-7 Yaş Aralığının Dil Öğrenimindeki Önemi


Uzmanlara göre, çocuklarda 3-9 yaş aralığı yabancı dil öğrenmek için en verimli süreç. Öğrenme kapasitesinin en yüksek olduğu küçük yaşlarda dil eğitimine başlamak önemli. Çocukların yabancı dili, ileriki yaşlara göre çok daha hızlı ve ana dil telaffuzuna en yakın biçimde öğrenmelerini anne çocuk yaz okulları sağlıyor. Küçük yaştaki çocuklarını tek başına yurt dışına göndermek istemeyen ebeveynler, çocuklarının algılarının en açık olduğu dönemde, onlarla beraber yurt dışı yaz kamplarına gidiyor. Onların bu dönemi en verimli şekilde geçirmelerine ve hayata önde başlamalarına imkan sağlıyor.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar