York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

King's Education Moreton Anne-Çocuk

King's Education Moreton Anne-Çocuk

King's Education Moreton Anne-Çocuk

  İngiltere'de eğitim çerçevesinde gerçekleştirilen Kings College bünyesinde düzenlenen ve Moreton Hall ‘da gerçekleştirilen İngiltere yaz okulu programı, son derece etkileyici tarihi dokudaki kolejde ve 100 dönümlük bir alana konumlanmış olan güzel bir parkta yer alır. Okulda hem öğrenmek hemde spor yapmak için harika olanaklar mevcuttur. Geleneksel kapsamında yapılan anne-çocuk programında, aile ve çocuklar İngiltere yatılı okulunda beraber kalırken verimli İngilizce dersleri ve eğlenceli akt...

 

İngiltere'de eğitim çerçevesinde gerçekleştirilen Kings College bünyesinde düzenlenen ve Moreton Hall ‘da gerçekleştirilen İngiltere yaz okulu programı, son derece etkileyici tarihi dokudaki kolejde ve 100 dönümlük bir alana konumlanmış olan güzel bir parkta yer alır. Okulda hem öğrenmek hemde spor yapmak için harika olanaklar mevcuttur. Geleneksel kapsamında yapılan anne-çocuk programında, aile ve çocuklar İngiltere yatılı okulunda beraber kalırken verimli İngilizce dersleri ve eğlenceli aktivitelere birlikte katılma fırsatına sahip olurlar. Ailelerin ve çocukların İngilizce dersleri ayrı olmakta fakat geziler ve bazı aktiviteler beraber yapılmaktadır. Haftada 10 saat İngilizce dil eğitimi görülür ve sınıflar maksimum 15 kişiden oluşur. Kings yaz okulunda, öğrenciler sabahları 2 saatlik resmi İngilizce dersinden sonra aileleri ile geziye gidebilir ve alternatif olarak Moreton Hall Holiday Club’daki etkinlik ve aktiviteler programına katılabilirler. Geleneksel İngiltere yaz okulu atmosferinde, ailelere de yer veren bu eşsiz program sayesinde çocuklar hem dil eğitimi konusunda gelişim gösterme hemde aileleriyle keyifli bir anı edinme şansına bir arada sahip olurlar.

İngiltere yaz okulları, ağırlıklı olarak sadece çocuklarınızın dil eğitimini üstlenmekle birlikte sosyalleşme becerilerini de geliştirmeyi ve ileriye atmayı hedefliyor. 

İngilizce hazırlık programları ve İngiltere' de okumak için gerekenler adına tüm cevaplar Nişantaşı York Education' da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Kings Education
  • Seviye
   : Beginner seviyede dil eğitim olanağı mevcuttur. Haftada 10 saat İngilizce dersi yapılır. Sınıflar maximum 15 kişiden oluşur.
  • Konaklama
   : Moreton Hall yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca haftada 2-3 kez eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Günde en az 2-3 etkinlik seçeneği ile spor ve aktivite programı yapılmaktadır.
  • Dahili Hizmetler
   : Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 5,12,19,26 Temmuz; 2, 9, 16 Ağustos tarihlerinde 1 ve 7 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 1000 £ Hava alanı karşılama; 365£
 • Program Sonucu

  Kings Education İngiltere Anne-Çocuk Programı Öğrencilerine Kattıkları

   

  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *İngilizce konuşma konusunda teşvik edilirler, akademik terimleri öğrenirler.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar