York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Amerika Yurt Dışı Yaz Okulu

Amerika Yurt Dışı Yaz Okulu

Amerika Yurt Dışı Yaz Okulu

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, Amerika’daki en kapsamlı ve prestijli okullarla yaz okulu hizmeti sunuyor. Bünyemizde bulunan yaz okullarını siz danışanlarımıza, aktivite, yaş, dönem, seviye ve maliyet bakımından inceleyerek oldukça çeşitli ve kaliteli imkanlar ile sunmaya çalışıyoruz. Amerika yaz okullarını 14 yaş sonrası için tercih etmenizi öneriyoruz. Türkiye’den yolculuk bakımından uzak olması nedeni ile küçük yaş gruplarına önermiyoruz. 14 yaş sonrası için ise, özellikle Amerika‘da oku...

York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı, Amerika’daki en kapsamlı ve prestijli okullarla yaz okulu hizmeti sunuyor. Bünyemizde bulunan yaz okullarını siz danışanlarımıza, aktivite, yaş, dönem, seviye ve maliyet bakımından inceleyerek oldukça çeşitli ve kaliteli imkanlar ile sunmaya çalışıyoruz. Amerika yaz okullarını 14 yaş sonrası için tercih etmenizi öneriyoruz. Türkiye’den yolculuk bakımından uzak olması nedeni ile küçük yaş gruplarına önermiyoruz. 14 yaş sonrası için ise, özellikle Amerika‘da okumayı düşünen gençler için yaz okulları hem sosyal anlamda, hem de kültürel anlamda gelişmeleri açısından oldukça geniş fırsatlar sunuyor. Ayrıca York'a başvurduğunuz anda vize, ulaşım, kayıt işlemleri ve güvenli konaklama konusunda elimizden gelen desteği sağlamaktayız. Alanında deneyimli eğitmenlerin liderliğinde, en üst düzey verimlilik sağlayan programların uygulandığı kurumlarda, hem Amerika’yı keşfetme hem de zengin bir eğitim sürecinin temellerini atma şansına sahip olun.

 

Amerika Yurt Dışı Yaz Okulu İle Çok Uluslu Bir Ortamda Daha Fazla Dile Aşina Olabilirsiniz!

 

13 – 18 yaş grubu öğrenciler haftada 20 ders İngilizce eğitiminin ardından çok çeşitli kültürel ve sportif aktivitelere katılabilir. Amerika’nın çok ünlü şehirlerinde düzenlenen yaz okullarında rehberler ve uzman öğretmenler eşliğinde geziler, sportif aktiviteler, yarışmalara katılıp ünlü park, bahçe ve alış veriş merkezleri ziyaret edilebilir.

Amerika yaz okullarına ve dil okullarına katılan öğrenciler, dünyanın çeşitli  bölgelerinden gelen uluslar arası öğrencilerle tanışma ve farklı kültürler tanıma fırsatı buluyorlar. Japonya, Fransa, Güney Kore, Almanya,İtalya gibi ülkeler yoğun olarak Amerika’ya yaz okulları ve dil okulları programlarına öğrenci gönderen ülkeler arasında.

Yaz okulları ve dil okulu hakkında kafanızda muhtemelen, nasıl konaklanacğaı ile ilgili soru işaretleri vardır. Amerika’da aile yanı veya okul kampüslerinde konaklayabilirsiniz, bunun yanısıra Amerikan aile hayatı ile tanışıp daha sürekli bir İngilizce ile daha farklı bir deneyime sahip yaz okulları süreci geçirebilirsiniz. Bununla birlikte diğer uluslar arası öğrenciler ile okul yurdunda eğlenceli zaman geçirebilirler.

Amerika Yaz Okulları ile Sadece Dil Eğitimi Değil, Meslek Eğitimi de Alabilirsiniz!

Amerika yaz okulları programları, yeni çağa ayak uydurmaya devam ediyor. Amerika yaz okulları sadece İngilizce dil eğitimi değil aynı zamanda pekçok uzmanlık gerektiren iş-meslek ekosisteminde olan gerekli yetenekleri, gerekli eğitimleri de sağlıyor. Tasarım, dijital medya, robotik, kodlama, teknoloji üretimi gibi yeni nesil dünyanın oluşmasına katkıda bulunan bilim dallarını, İngilizce dil eğitimi ile birleştirerek eğitim portfolyosuna ekleyebilirler. Elit seviyede olan Amerika yaz okulları, 14-17 yaş aralığı tarafından yoğun olarak tercih edilen yaz okulları programları arasında. Python ve Python ile oyun kodlama, iOS oyun geliştirciliği ve iOS oyun programlama, siber güvenlik ve etik hacking, Minecraft oyunu ile Java geliştirme ve oyun kodlama ile ilgili karakter üretme dersleri veriliyor.  Teknoloji alanında bir diğer kurslar ise robotik alanında. Bir açık kaynak kontrollörü olan Arduino ile robot geliştiriciliği, Raspberry Pi ile elektrik mühendisliği, elektronik ekosistemlerini geliştirme, LEGO teknolojileriyle robotik geliştiricilik gibi farklı farklı varyasyonlarla robot geliştirme dersleri de alınabilir böylece çocuklarınız geleceğe ve mesleklere yetişme çapında iyi bir başlangıç yapabilirler.

Amerika Yaz Okulları ile Sınav Hazırlık

Amerika’daki yaz okulları, özellikle güney bölgelerdeki eyaletlerde tercih ediliyor. Miami, Kaliforniya en çok merak edilen ve en çok zorulan yaz okulları eğitim bölgeleri.  Amerika yaz okulları çerçevesinde yaklaşık 7-8 farklı İngilizce derslerden oluşan 15 saatlik bir İngilizce eğitimi sağlanıyor. Bir yaz okulları programından örnek vermek gerekirse; Amerika yaz okulları çerçevesinde faaliyet gösteren okullar, Program dahilinde Miami Beach, Dolphin Mall, Miami Seaquarium, Nasa Kennedy Space Center, Key Largo, Rapids Water Park, Lion Country Safari, Jungle Island ve Zoo Miami'ye eğitici ve kültürel geziler düzenliyorlar. Bir başka Amerika okulları programına bakacak olursak; Redwing Education bünyesinde gerçekleştirilen yaz okulları, Yale üniversitesinin kampüsünde gerçekleşiyor. : Program dahilinde Boston, New York, Central Park, Midtown, Times Square ve Amerika'nın en tanınmış üniversitelerinden Harvard, Mit, Brown, Columbia'ya eğitici ve kültüreler geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler okulda düzenlenen yetenek gecesi, define avı, Broadway şov, film gecesi, karaoke, ve casino gecesi gibi daha birçok aktiviteden yararlanma fırsatı bulurlar.

 

Daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimize uğrayın ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşın.

 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar