York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Stafford House Klasik

Stafford House Klasik

Stafford House Klasik

  Amerika yaz okulu ailesinden Stafford House, Amerika’ da dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde Yale University’ nin 260 dönümlük huzurlu, tam donanımlı ve mükemmel çalışma imkanları olan kampüsünde sizleri ağırlıyor. Uzman ve sıcak kanlı eğitmenleri İngilizce konusunda dünyada sözü geçen bireylerdir. Konumu bakımından da gezi ve aktiviteler öne çıkıyor. İngilizcenizi hem gezerek hem de öğrenerek ilerletmek istiyorsanız bu programın verimliliği şahane. Amerika’ nın en gözde yerlerinden bi...

 

Amerika yaz okulu ailesinden Stafford House, Amerika’ da dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde Yale University’ nin 260 dönümlük huzurlu, tam donanımlı ve mükemmel çalışma imkanları olan kampüsünde sizleri ağırlıyor. Uzman ve sıcak kanlı eğitmenleri İngilizce konusunda dünyada sözü geçen bireylerdir. Konumu bakımından da gezi ve aktiviteler öne çıkıyor. İngilizcenizi hem gezerek hem de öğrenerek ilerletmek istiyorsanız bu programın verimliliği şahane. Amerika’ nın en gözde yerlerinden birinde sizler de İngilizce eğitiminizi üst seviyelere çıkarmak istiyorsanız sizleri Nişantaşı York Education ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Stafford House
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Okul Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Yarım Gün Geziler; Thimble Island Boat Tour, Brownstone Adventure Park, Beardsley Zoo, Lake Compounce. Tam Gün Geziler; New York, Boston. Aktiviteler; Program dahilinde kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerden oluşan geniş bir yelpazesi vardır.
  • Dahili Hizmetler
   : Modern spor salonu, Spor sahaları, Yüzme havuzu, Basketbol sahaları, Ortak çalışma alanları, Multimedya merkezleri, Öğrenci dinlenme salonları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 1995$
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu Stafford House Klasik Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Dil beceri ve sosyalleşme anlamında kendilerini üst seviyelere çıkarırlar,

  *Farklı ülkeden birçok arkadaş edinme ve network şansı yakalamış olurlar,

  *Kariyer odaklı planlamarında daha organize olmayı öğrenirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar