York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St Giles San Francisco Klasik

St Giles San Francisco Klasik

St Giles San Francisco Klasik

  Amerika yaz okulu St Giles San Francisco Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir? St Giles San Francisco Klasik Yaz  programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? St Giles İnternational çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Amerika yaz okulu St Giles San Francisco Klasik Yaz programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? Amerika Yaz Okulu St Giles San Francisco Klasik Yaz programı hakkındaki herşey...

 

Amerika yaz okulu St Giles San Francisco Klasik Yaz programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir? St Giles San Francisco Klasik Yaz  programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? St Giles İnternational çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Amerika yaz okulu St Giles San Francisco Klasik Yaz programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? Amerika Yaz Okulu St Giles San Francisco Klasik Yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

St Giles tarafından düzenlenmekte olan Amerika Yaz Okulu St Giles San Francisco Klasik Yaz programı California eyaletinde bulunan tramvayları ile ünlü San Francisco şehrinde yapılmaktadır. California State University East Bay kampüsünde gerçekleştirilen klasik yaz kampı şehir merkezine 40 dakikalık mesafede bulunan Haward Hills'te bulunur. Amerika Yaz Okulu St Giles San Francisco Klasik Yaz kampında öğrenciler geniş modern tam donanımlı dersliklerde haftalık 16 saat İngilizce dersi alırlar. California State University East Bay kampüsünde tenis severler için de ek ücret karşılığında özel ders alma imkanı sunulmuştur. Programa katılan öğrenciler California State University East Bay kampüsündeki 24 saat güvenliği bulunan yurtlarda çift kişilik odalarda misafir edilirler. Konaklama istemeyen öğrenciler için okulda aynı zamanda konaklamasız aktiviteli program da yapılmaktadır.

Amerika Yaz Okulu St Giles San Francisco Klasik Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz. 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 3 Hafta $ 460
   4 - 7 Hafta $ 408
   8 - 11 Hafta $ 394
   12 - 23 Hafta $ 379
   24 - 24 Hafta $ 277
   25 - 35 Hafta $ 275
   36 - 54 Hafta $ 273
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St.Giles
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 16 saattir. Okulda aynı zamanda ek ücret karşılığında haftada 5 saat tenis dersleri verilir.
  • Konaklama
   : Bu program St.Giles bünyesinde yer alan California State University East Bay yurtlarında çift kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Six Flags Amusement Park, Santa Cruz Beach Boardwalk, Great America Amusement Park, Alcatraz Prison, Pier 39, Golden Gate Bridge ve Chinatown'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler spor yarışmaları, karaoke, film geceleri, yetenek yarışmaları gibi daha birçok aktiviteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, yüzme havuzu,basketbol sahası, tenis kortları, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Ders +Aktivite+Öğle Yemeği : 605$ ---- Ders + Aktivite+ Öğle Yemeği + Konaklama : 798$ (Alternatif seçenekler için bizimle iletişime geçin.)
 • Program Sonucu

  St Giles San Francisco Klasik Yaz Programı Neler Katar?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

   

  Tenis

  *Fiziksel gelişim sağlar

  *Oynarken aynı zamanda İngilizce pratik yapma imkanı sağlar

  *Grup çalışmasında saygı duyma yetisini geliştirir

  *Kendine olan özgüvenini arttırır

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar