York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

St Giles City College Of New York Klasik

St Giles City College Of New York Klasik

St Giles City College Of New York Klasik

  Amerika Yaz Okulu St Giles City College Of New York klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? St Giles İnternational çocukların güvenliğini nasıl sağlar? St Giles City College Of New York klasik yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? St Giles City College Of New York klasik yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğr...

 

Amerika Yaz Okulu St Giles City College Of New York klasik yaz programı nerde gerçekleşir? Program hangi tarihlerde yapılır? Programa katılım yaşı ve sunulan konaklama seçenekleri nelerdir? St Giles İnternational çocukların güvenliğini nasıl sağlar? St Giles City College Of New York klasik yaz kampında düzenlenen aktiviteler ve program içeriği nasıldır? St Giles City College Of New York klasik yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. 

Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği kurumlardan biri olan St.Giles İnternational tarafından düzenlenmekte olan Amerika Yaz Okulu St Giles City College Of New York Klasik Yaz kampı New York şehrinde yapılmaktadır. 1847 yılında inşaa edilen ve City University Of New York'un bünyesinde yer alan en eski kolejlerden biri olan City College Of New York 35 dönümlük kampüsü ile Manhattan'ın kuzeyinde yer alan Hamilton Heights'ta bulunur. Programa katılan öğrenciler maksimum 15 kişiden oluşan dersliklerde haftalık 16 saat İngilizce eğitim alırlar. Amerika Yaz Okulu St Giles City College Of New York Klasik yaz programında düzenlenen tüm gezi ve aktiviteler çocukların fiziksel ve dil gelişimlerini destekleyici niteliktedir. Program boyunca düzenlenen tüm gezi ve aktiviteler konusunda uzman deneyimli rehber öğretmenler gözetiminde yapılır. Amerika Yaz Okulu St Giles City College Of New York Klasik Yaz programında öğrenciler okul yetkililerinin de bulunduğu yurtlarda tek ve çift kişilik odalarda misafir edilirler. Konaklama istemeyen öğrenciler için okulda aynı zamanda konaklamasız aktiviteli program da yapılmaktadır.

Amerika Yaz Okulu St Giles City College Of New York Klasik Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : St.Giles
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 16 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program St.Giles bünyesinde yer alan City College Of New York yurtlarında tek ve çift kişilik odalarda yapılır. Programda ayrıca konaklamasız seçenek te mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde New York 5th Avenue, Times Square, the Museum of Natural History, Yale, New Haven, Empire State Building ve Philadelhia'ya eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler film geceler, karaoke, yetenek yarışmaları gibi daha birçok aktiviteden yararlanma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, yüzme havuzu, modern spor tesisleri, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, basketbol sahası.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Ders +Aktivite+Öğle Yemeği : 626$ ---- Ders + Aktivite+ Öğle Yemeği + Konaklama : 859$ (Alternatif seçenekler için bizimle iletişime geçin.)
 • Program Sonucu

  St Giles City College Of New York Klasik Yaz Kampı Neler Kazandırır?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar