York Eğitim Danışmanlığı

Sol Camps Wheelock College Klasik

Sol Camps Wheelock College Klasik

Sol Camps Wheelock College Klasik

  Amerika Yaz Okulu Sol Camps Wheelock College klasik yaz programı hangi merkezde düzenlenir? Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ve katılım yaşı nasıldır? Program başlangıç tarihleri nedir? Sol Camps klasik yaz okulları çocuklarınız için ne kadar güvenlidir? Amerika Yaz Okulu Sol Camps Wheelock College klasik yaz kampında hangi aktiviteler düzenlenir? Amerika Yaz Okulu Sol Camps Wheelock College klasik yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. Sol Camps tarafından düzenlenmekt...

 

Amerika Yaz Okulu Sol Camps Wheelock College klasik yaz programı hangi merkezde düzenlenir? Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ve katılım yaşı nasıldır? Program başlangıç tarihleri nedir? Sol Camps klasik yaz okulları çocuklarınız için ne kadar güvenlidir? Amerika Yaz Okulu Sol Camps Wheelock College klasik yaz kampında hangi aktiviteler düzenlenir? Amerika Yaz Okulu Sol Camps Wheelock College klasik yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Sol Camps tarafından düzenlenmekte olan Amerika Yaz Okulu Sol Camps Wheelock College Klasik Yaz programı Amerika'nın tarihi şehirlerinden biri olan Boston'da yapılmaktadır. 1888 yılında anaokulu olarak inşaa edilen Wheelock College 2018 yılında Boston University bünyesine katılmıştır. Amerika Yaz Okulu Sol Camps Wheelock College Klasik Yaz programında öğrenciler haftalık 15 saat İngilizce dersi alırlar. Program dahilinde öğrenciler deneyimli öğretmenler eşliğinde dil eğitimini destekleyici özel olarak tasarlanmış birçok etkinlik ve aktiviteye katılma imkanı bulurlar. Amerika Yaz Okulu Sol Camps Wheelock College Klasik yaz kampına katılan öğrenciler 24 saat güvenliği bulunan ve okul yetkilileri tarafından sürekli denetim altında tutulan öğrenci yurtlarında çift, üç ve dört kişilik odalarda misafir edilirler.

Amerika Yaz Okulu Sol Camps Wheelock College Klasik Yaz Programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Sol Camps
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Sol Camps bünyesinde yer alan Wheelock College yurdunda çift, üç ve dört kişilik odalarda yapılır. Programda ayrıca konaklamasız seçenek te sunulmuştur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde MIT, Harvard Museum Of Natural History, Museum Of Fine Arts, Crystal Lake, New England Aquarium, Boston şehir turu ve Harvard'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler film geceleri, karaoke, bilmece geceleri, bovling gibi daha birçok aktiviteye katılma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları, tam donanımlı modern derslikler.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 08 Temmuz - 12 Ağustos tarihleri arasında 1-5 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1767 $ --- Konaklamasız aktiveteli program : Haftalık 790 $ -- Konaklamasız aktivitesiz program : Haftalık 460 $
 • Program Sonucu

  Sol Camps Wheelock College Klasik Yaz Programı Neler Katar?

   

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler.
  *Öğrenciler okuma, yazma, dinleme ile konuşma gibi İngilizce dil becerilerini geliştirmiş olurlar.
  *Öğrenciler daha fazla kelime, daha iyi telaffuz ve gramer bilgisi edinmiş olurlar.
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Öğrencilerin sonraki okul dönemlerinde daha hızlı ilerleme sağlanmış olur.

İlgili Programlar/Okullar