York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

SOL Camps Fordham University Klasik

SOL Camps Fordham University Klasik

SOL Camps Fordham University Klasik

  Sol Camps Fordham University Klasik yaz programı hangi merkezde yapılır? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Sol Camps yaz okulu çocuklarınız için ne kadar güvenilir? Sol Camps Fordham University Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Sol Camps Fordham University Klasik yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. Çocuklara yönelik düzenlediği yaz kamplarıyla adından bahsettir...

 

Sol Camps Fordham University Klasik yaz programı hangi merkezde yapılır? Programa katılım yaşı ve konaklama seçenekleri nelerdir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Sol Camps yaz okulu çocuklarınız için ne kadar güvenilir? Sol Camps Fordham University Klasik yaz okulunda uygulanan eğitim programı nasıldır ve hangi aktiveteler yapılır? Sol Camps Fordham University Klasik yaz programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.

Çocuklara yönelik düzenlediği yaz kamplarıyla adından bahsettiren kurumlardan biri olan Sol Camps tarafından düzenlenmekte olan Amerika Yaz Okulu Sol Camps Fordham University Klasik programı New York'ta yapılmaktadır. 1841 yılında inşaa edilen ve bir araştırma üniversitesi olan Fordham University New York'taki en eski üç üniversite arasında yer almaktadır. 11-17 yaş aralığındaki öğrenciler için özenle hazırlanmış olan bu programda öğrenciler deneyimli öğretmenler eşliğinde haftalık 15 saat İngilizce dersi alırlar. Program dahilinde özel olarak hazırlanmış öğrencilerin dil eğitimini destekleyici birçok aktivite ve etkinlik yer alır. Amerika Yaz Okulu Sol Camps Fordham University Klasik yaz programında öğrenciler 24 saat güvenliği bulunan ve okul yetkilileri tarafından sürekli denetlenen öğrenci yurtlarında çift kişilik özel banyosu olan konforlu odalarda misafir edilirler.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Sol Camps kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Amerika Yaz Okulu Sol Camps Fordham University Klasik yaz programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Sol Camps
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 15 saattir.
  • Konaklama
   : Bu program Sol Camps bünyesinde yer alan Frodham University yurdunda çift kişilik özel banyolu odalarda yapılır. Programda ayrıca konaklamasız seçenekler de mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Bronx Zoo, Wall Street, Natural History Museum, 5th Avenue, Times Square, Chinatown, Coney Island, Statue Of Liberty ve Water Park'a eğitici ve kültürel geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler film geceleri, bilmece geceleri, mini olimpiyatlar, yetenek yarışmaları gibi daha birçok aktiteye katılma imkanı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, modern ve tam donanımlı sınıflar, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, dinlenme odaları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 24 Haziran- 29 Temmuz tarihleri arasında 1-5 haftalık dönemler şeklinde Haftalık 1915 $-- Konaklamasız aktiveteli program : Haftalık 830 $-- Konaklamasız aktivitesiz program : Haftalık 480 $
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu Sol Camps Fordham University Klasik Yaz Kampı Neler Katar?

   

  *Geziler ve aktiviteler ile süslü bu programda dil becerilerini üst seviyelere çıkartarak bol bol pratik yapma şansı bulurlar,

  *Uzman eğitmenler ile kariyer odaklı planlamalarını görmeye başlarlar,

  *Spor faaliyetleri ile fiziksel gelişimlerine katkıda bulunurlar,

  *Gerçekleştirilen geziler ile genel-kültür seviyelerini yükseltirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar