York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Redwing Yale University Yoğun

Redwing Yale University Yoğun

Redwing Yale University Yoğun

Amerika Yaz Okulu Redwing Yale University Yoğun Programı Nasıl Bir Eğitim Sunar?   Amerika yaz okulu  Redwing Yale University Yoğun programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir? Redwing Yale University Yoğun programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Redwing Yale University çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Amerika yaz okulu Redwing Yale University Yoğun programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? Amerika...

Amerika Yaz Okulu Redwing Yale University Yoğun Programı Nasıl Bir Eğitim Sunar?

 

Amerika yaz okulu  Redwing Yale University Yoğun programı nerde gerçekleşir? Programa hangi yaş aralığındaki öğrenciler katılabilir? Redwing Yale University Yoğun programında öğrenciler nerde misafir edilir? Program hangi tarihlerde gerçekleşir? Redwing Yale University çocukların güvenliğini nasıl sağlar? Amerika yaz okulu Redwing Yale University Yoğun programının ders içeriği nasıldır aktivite varmıdır? Amerika yaz okulu Redwing Yale University Yoğun programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz. 

Sunduğu üniversite hazırlık ve yoğun dil kampları ile 30 senelik bir eğitim geçmişine sahip olan Redwing Education bünyesinde yer alan Amerika Yaz Okulu Yale University yoğun dil kampı programı Boston'a 2 saatlik ve Manhattan'a 90 dakikalık mesafede bulunan New Haven de gerçekleşir. 1701 yılında inşaa edilen Yale University Ivy League üniversitelerinden biri olup Amerika ve dünyanın en gözde sosyal bilimler üniversitelerinden biridir. New Haven'in tam kalbinde bulunan Yale University 310 dönümlük geniş bir alan içerisinde yer alır. Amerika Yaz Okulu Yale University Yoğun dil programı üniversiteye girmeyi hedefleyen 14-19 yaş aralığındaki öğrenciler için özenle hazırlanmış olup program boyunca işlenecek konu başlıkları da bu doğrultuda büyük bir titizlikle hazırlanmıştır. Program boyunca işlenen konu başlıklarından en göze çarpanları şu şekildedir: IELTS Hazırlık, Üniversite yaşantısı ve Üniversite Başvuruları. Amerika Yaz Okulu Redwing Yale University yoğun dil kampında deneyimli rehber öğretmenler gözetiminde öğrencilerin dil ve akademik gelişimlerini destekleyici birçok aktivite ve gezi düzenlenir. Program dahilinde düzenlenen geziler arasında en dikkati çeken ise Amerika'nın önde gelen üniversitelerinden Harvard, MIT, Brown University ve Columbia University'yi tanıtan gezilerdir. Amerika Yaz Okulu Redwing Yoğun dil kapında öğrenciler 24 saat güzenlik görevlilerinin bulunduğu Yale University'nin öğrenci yurtlarında çift ve üç kişilik odalarda misafir edilirler.

Seçkin içerikli programları, güvenli ve kaliteli konaklama imkanları, dil eğitimini destekleyen aktiviteleri ve kültürel gezileri ile Redwing Yale University kapsamlı ve verimli programlar ile öğrencilere keyifli ve unutulmayacak bir yaz deneyimi sunuyor.

Amerika Yaz Okulu Redwing Yale University Yoğun dil  programı için konaklama fırsatları ve eğitim masraflarını merak edenleri Nişantaşı' ndaki York Education Solutions ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Redwing Education
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur. Haftalık İngilizce dersi 20 saattir. Program başında ve sonunda İngilizce değerlendirme testi yapılır.
  • Konaklama
   : Bu program Redwing Education bünyesinde yer alan Yale Universitesi öğrenci yurtlarında çift ve üç kişilik odalarda yapılır.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program dahilinde Boston, New York, Central Park, Midtown, Times Square ve Amerika'nın en tanınmış üniversitelerinden Harvard, Mit, Brown, Columbia'ya eğitici ve kültüreler geziler düzenlenir. Programa katılan öğrenciler okulda düzenlenen yetenek gecesi, define avı, Broadway şov, film gecesi, karaoke, ve casino gecesi gibi daha birçok aktiviteden yararlanma fırsatı bulurlar.
  • Dahili Hizmetler
   : Wifi, Tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, havaalanı transferleri, sigorta, dinlenme odaları, oyun odaları, tam donanımlı modern derslikler. spor salonları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 09 Temmuz - 05 Ağustos Tarihleri arasında düzenlenir. Haftalık 3070 $
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu Redwing Yale University Yoğun Programı Neler Kazandırır?

  *İngilizcenin içeriğini gezi ve aktiviteler ile kalıcı hale getirmiş olurlar,

  *Çok uluslu ortamdaki öğrenciler arasında kurulan bağ sosyalleşmelerine olanak tanımış olur,

  *Bol bol pratik yapma şansı bulurlar,

  *Kariyer odaklı planlamalarında bir adım ileriye atmış olurlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar