York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Redwing UC Berkeley Yoğun

Redwing UC Berkeley Yoğun

Redwing UC Berkeley Yoğun

  Üniversite kampüsünde düzenlenmesiyle, özellikle hızlı şekilde aşama kaydetmek isteyen çocuklara yönelik gerçekleştirilen bu Amerika yaz okulu programı, haftalık ortalama 25 ile 30 saatlik İngilizce kurs ile öğrencilerin İngilizce eğitimleri sağlanıyor. Amerika yaz okulu programları arasındaki Redwing UC Berkeley yaz okulu programı, özellikle lise ve üniversite hayatına Amerika'da ya da Kanada'da devam etmek isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor.  Yoğun İngilizce dil eğitimi veren Amerik...

 

Üniversite kampüsünde düzenlenmesiyle, özellikle hızlı şekilde aşama kaydetmek isteyen çocuklara yönelik gerçekleştirilen bu Amerika yaz okulu programı, haftalık ortalama 25 ile 30 saatlik İngilizce kurs ile öğrencilerin İngilizce eğitimleri sağlanıyor. Amerika yaz okulu programları arasındaki Redwing UC Berkeley yaz okulu programı, özellikle lise ve üniversite hayatına Amerika'da ya da Kanada'da devam etmek isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor.  Yoğun İngilizce dil eğitimi veren Amerika yaz okulu programları, çocuklarınızı Türkiye’de ya da dünyada üniversiteye hazırlayacak, TOEFL, IELTS ya da SAT gibi sınavlarda başarı odaklı düşünen çocuklar, bu Amerika yaz okulu programlarından faydalanabilirler.  Tam olarak, akademik bir ortam içerisinde İngilizce dil kursu alınacak ve program dahilinde pek çok üniversiteye de geziler düzenlenerek, yurtdışında olağan üstü bir deneyim yaşayacaksınız.

Üniversite kampüsünde düzenlenmesiyle, özellikle hızlı şekilde aşama kaydetmek isteyen çocuklara yönelik gerçekleştirilen bu Amerika yaz okulu programı, haftalık ortalama 25 ile 30 saatlik İngilizce kurs ile öğrencilerin İngilizce eğitimleri sağlanıyor. Amerika yaz okulu programları arasındaki Redwing UC Berkeley yaz okulu programı, özellikle lise ve üniversite hayatına Amerika'da ya da Kanada'da devam etmek isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor.

Amerika yaz okulu fiyatları ve Amerika dil okulu fiyatları için detaylar York Education Solutions fiyat sayfasında. 

San Francisco körfezinde yer alan University of California (ABD’ nin en çok tercih edilen üniversitelerinden biri) da, Redwing Education Yoğun Dil Programı ile sizlerle. 178 dönümlük bir araziye kurulu bu kampüsün olanakları da sıradışı. Astro sahalar, geniş ortak alanlar, kapalı spor salonlarından, modern ve büyük yüzme havuzlarına kadar herşey. Bu kampüste emin olun herkese göre herşey var. Ayrıca San Francisco’ nun simgesel yapılarını da ziyaret edebilme şansı sunulmuş. Uzman eğitmenler eşliğinde İngilizce’ nin inceliklerini, gezi ve aktivite programları ile Amerika’ nın bilinmeyen sırlarını keşfedin. Program adına hareket edilmesi gereken tarihler nelerdir? Program hangi başlıklar ile öne çıkar? Çok tavsiye edilmesinin sebepleri nelerdir?

Tüm sorularınızın ayrıntılı cevapları Nişantaşı York Education Solutions’ da.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Redwing Education
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama mevcuttur
  • Etkinlik ve Geziler
   : Geziler; Berkeley Tour, Stanford University, San Francisco, Alcatraz, Coit Tower, Lombard St., Intel Museum, Pier 39, Golden Gate Bridge Boat Cruise Aktiviteler; Sinema Gösterimleri, Şehir Temizliği, Disco Theme, Hard Rock Cafe
  • Dahili Hizmetler
   : Tarihi mükemmel kampüs, Geniş oyun sahaları, Yüzme havuzu, Tiyatro dersleri, Modern spor salonu, Çilek tarlaları, Çevre dostu organik yemek salonu.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 15 Temmuz-25 Temmuz tarihleri arasında haftalık 2788$
 • Program Sonucu

  Amerika Yaz Okulu Redwing UC Berkeley Yoğun Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Aktivite programları ile kişisel gelişimlerine katkıda bulunurlar,

  *Çok uluslu ortamda dünyanın farklı yerinden gelen öğrencilerle arkadaşlık kurma ve bol pratik şansı bulurlar,

  *Kariyer odaklı çalışmalarında organize olmayı öğrenirler.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar